Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elasa

ile kosztuje 4ml aquamidu

Polecane posty

Gość elasa

dziewczyny ile kosztuje 4 ml aquamidu piszcie moze kazda za ile wy płaciłysci i le by kosztowało 4ml i który chirurg robi to najtaniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że za 2 ml u Dr Bromy placiłam 2500. Natomaist jeden u niego kosztuje 1400. To ze najtaniej nie znacze ze będziesz miała dobrze, i możesz się ostatecznie oszepcić. A to jest trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
aby linki sie prawidłowo wyswietlały trzeba usunac z linka to : gdy to usuniecie bedzie działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
< br % 20 / > kurcze nie widac tam tego znaczka jeszcze raz wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziawawa
A o co w ogole chodzi i co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalal
aquamid to wypelniacz, słuzy do wypełniania bruzd, zmarszczek i powiększania ust. Jest to wypełniacz trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenciara
gggggggggg a jestes zadowolona z usług dr bromy i powiedz czy te 2 ml masz wjednej wardZe i jaki to daje efekt te 2 ml pełniejsze usta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w dolnej dwa a górnej 3, i teraz widze ze usta są większe. Dwa ml, na cale usta dadza efekt ich nawilżenia, deliaktnego uwypuklenia. Zalezy jakie masz usta obecnie, bo na większych efekty są lepsze. Dr Broma zrobil mi usta najlepiej, naprawde się ciesze ze w koncu trafiłam do tego Dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basi
Weidź na stronę www.Collagena.pl. Tam są świetni fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Collagena któa podaje aquamid w dawkach 0,5 ml podczas gdy aquamid jest fabrycznie pakowany w strzykawki 1 ml......zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zobaczcie sobie haslo PRZESTROGA.........AQUAMID!!! Tam wypowiadaja sie osoby, ktore mialy wstrzykniety aquamid i ktorym szybko sie wchlonal, BO NIESTETY NIE JEST TO PRODUKT TRWALY. Moja kolezanka tez to sobie robila, efekt - ladne usta na 10 miesiecy, potem klapa. Jesli wiec stac Was na to, by placic za cos, co za rok i tak sie \"rozplynie\" - to Wasza sprawa. Ale przestrzegam przed naganiaczkami MODEL - MEDU, ktore zeruja na tym forum na biednych i zakompleksionych dziewczynach, ciulajacych kazdy grosz, by poprawic sobie wyglad. Sprawdzcie dobrze ten cholerny aquamid, najlepiej zapytajcie interesujacego sie tymi sprawami biochemika lub lekarza rodzinnego. Oni nie beda mieli chyba interesu w tym, by Was oszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xin
A ja mam aquamid ponad półtora roku i nic się nie zmieniło. :) I ogólnie ejstem baaaaaaaaardzo zadowolona, tylko nie wolno chodzic na solarkę i do sauny przez dwa tyg po podaniu bo może odparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×