Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aet

wody płodowe,prosze o radę

Polecane posty

Gość Aet

Wczoraj wieczorem znalazłam ogromną plamę na przescieradle. Dzisiaj uswiadomiłam sobie,ze może to wody płodowe,ale nie ma zadnej akcji porodowej. Może to woda sie wylala,bo piżamę miałam suchą. To moja pierwsza ciąża,a za granicą do lekarza sie nie dostanę. CZy dziecko moze żyć bez wód plodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie były wody
bo byłoby ich dużo dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to jest tak
NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aet
oczywiscie dzidzia sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi ich byc wiecej, mi wody odchodzily stopniowo, tak ze co godzine zmianialm podklad poporodowy, lecialo i czulam jakbym miala okres, lepiej jechac do szpitala, jak mi wody odeszly to lekarze powiedzieli \"dzis trzeba urodzic! \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aet
Najgorsze jest to,ze ja nic nie czulam. Znalazłam tylko plamę bardzo dużą,na łóżku leżała butelka,ale jak woda mogła dostać sie kołdrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi równiez wody odchodzily stopniowo i z tego co wiem, dziecko niepowinno być bez wód, bo moze dojść do zakarzenia wiec radze udac sie jak najpredzej do szpitala życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aet nic sie nie stanie jak pokjedziesz na pogotowie i wyjasnisz, bedziesz spokojniejsza a i dziecko bedzie bezpieczne :) moze w Twoim przypadku wody saczyly sie powoli i nic nie czulas??? nie wiem czy kazdy czuje jak wody sie sacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aet
Jestem teraz sama w domu,nie znam języka,więc muszę poczekać do jutra. Ja nic nie czulam,piżamę mialam suchą,zastanawiam sie skad ta ogromna plama pod kołdrą i żadnej akcji porodowej. Czy kilka dni przed porodem mogą odejść wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajk odchodza wodyto moze dojśc do poważnego zakażenie, jeżeli jest juz blisko termin porodu to kit z językiem lec do szpitala, tam zobaczą , że jesteś w ciazy i Cie zbadają, o ile wiem jak się sączą wody to czeka sie około 12 godzin, potem mus urodzić, ale i tak należy podać antybiotyk zeby nie doszło do zakażenia, wiem, bo tak miałam, grzej do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do kolegi lekarza i mówi, że trzeba grzać na pogotowie i to w te pędy, zrobią Ci usg i zobacza ile jest wód, a co ty robisz za granicąwterminie zbliżającego się porodu! to jest bardzo ważne, nie moga się sączyc wody i do tego od wczoraj, ja Cię nie chce straszyć , ale w którym Ty jesteś miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam przeszlo 2 tygodnie szybciej niz lekarz ustali, jak widac przed porodem moga odejsc wody :) dodam ze jak odeszly to mialam juz bole, rozwarcie na 3 palce i skrocona szyjke jezeli pizamka byla sucha to nie wiem skad ta plama??? moze faktycznie to nie sa wody, ale lepiej jak najszybciej jechac na pogotowie!!! nic nie zaszkodzi sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aet
szpital jest daleko,a ja nawet nie wytłumaczę o co chodzi. te mokra plame zauwazylm wczoraj wieczorem,ale musiałaby powstać wczoraj rano. Dopiero dzis wieczorem zaczęłam zastanawiać się skad sie wzięła. Spodnie miałam suchę, ale na łóżku kladę butelki z wodą,wiec być może mi sie z którejś wylało. Nie mam zadnych bóli,skurczów,nic. Czuję się świetnie a dzidzia charcuje. Ale za 3 godziny pojadę się upewnić,choć tu w anglii nawet nie chcą zrobić usg i o wszystko trzeba sie prosić i żyć nadzieją,ze wszystko będzie dobrze. Dzięki dziewczyny za troskę,jutro dam wam znać czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wód płodowych to najlepiej mieć zawsze przy sobie test wód płodowych http://www.sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=0&st=0&c=10&vw=1&srch=al-sense&o=0&dsc=0&id_towaru=123594&szablon=towar robisz i sprawdzasz jak coś do szpitala A jak odchodzą wody płodowe to jest ich strasznie duzo, a nie tylko plama na prześcieradle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli wody płodowe się tylko sączą, to może to byc niebezpieczne dla dziecka. Nie wiem w którym tygodniu ciąży jesteś. Ja byłam już pod koniec 41 tygodnia i z powodu zbyt małej ilości wód płodowych (a wcale mi się nie sączyły) zostałam zatrzymana w szpitalu. Skontaktuj się z lekarzem i to jak najszybciej! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aet
Asiol ja tu po prostu mieszkam. Pojechalam do szpitala z chłopakiem,nikt sie mną od razu nie zajął,chociaż powiedzie;ismy ze wody mogly odejsc 2 dni temu. Polozna gdzieś po 40 minutach założyła paski na brzuch,owiedziała,ze z dzieckiem wszystko w porządku. Popłakałam się,powiedziałam ze tu sie nie dba o ciężarne i ze nie wyjde bez usg. Niestety są nieubłagani,nie wzruszyły jej nawet łzy. włożyła mi jakiś metalowy sprzęt i powiedziała,ze worek jest cały a usg nie będą robić z byle powodu,bo by się nie opędziły od chętnych. Także nie ma na nich siły. dzis rano zauważylam mokrą bieliznę,wiec nie wiem czy ta jej metoda jest dobra. Taka niestety jest opieka państwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×