Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojojojjjj

pytanie o sex oralny

Polecane posty

Gość nowy podgrzewacz 2
cały zcas wyskakuje miz e mam wpisac chasło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffffffff
mam ten sam problem..chyba nie pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effffffffff
alez to zalosne... wez sobie wymysl wlasny pseudonim np. bezmozgi onanista,ktory nie ma co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffffffffffff
jak mam zalozyc konto?pomozcie? bo sie na tym nie znam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efff załóż konto tak jak ja nic nie kosztuje trwa 30 sek. i bedziemy mieli spokój :D przynajmniej bedziemy wiedzieli ze to ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffff
ale jak mam to zrobic? pomoz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffffff
nie zlozylam to nie ja! jak jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes upierdliwym załosnym dzieciakiem, ile masz tal ? 3 ? 8 ? czy 16 ? pewnie siedzisz z gaciami na kostkach i piszesz tylko lewą ręką bo drugą masz bardzo zajetą... znajdz sobie jakas kobietę, albo lepiej nie bo juz mi jej zal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu mozemy porozmawiac normalnie :D to jak bedzie z tym wstępem teoretycznym ? chybaz eto tez nie ty byłąs ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie mam 3 latka i widzisz jaki jestem madry..umiem pisac czytac i duzo duzo wiecej, a ty nawet nie potrafic jezykiem zaspokoic kobiety...hahahaha idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bardzo chcualem aby dziewczyna przezyla dzieki mnie orgazm wielokrotny, tyle sie o tym mówi czyta.. ale nigdy nie udało mi sie wlasciwie to nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..raczej przy minecie to jest niezbyt mozliwe.. ato dlatego ze ja np. po 1 orgazmie bardzo sie mecze i na wiecej nie mam ochoty... a jesli chodzi o stosunek to zdarzalo sie i jest to bardzo przyjemne ale to chyba bardziej zalezy od dziewczyny nie od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czesto spotykam sie z tym ze np kiedy ona ma juz jeden orgazm to dalej nie moge jej praktycznie dotknąc bo wszytsko ja gilgocze :| wiec np po stosunku, minetka nie wchodzi w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogę założyuć swój topik
jak to si robi? napiszcie plose!bo mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. tez tak mam... jestem pozniej zbyt wrazliwa na jakikolwiek dotyk.. wiec chyba doznanie wielokrotnego orgazmu jest mozliwe tylko podczsa dluuugiego stosunku... tak mi sie wydaje... a gadales z dziewczyna o tym czy chcialaby taki wielokrotny orgazm? albo ze ty chcesz ja do takiego doprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to tak ale ona sama stwierdzila ze jest bardzo wyczulona na wszytsko po pierwszym orgazmie i powiedziala ze dla niej to nie ejst wazne, ale wiesz ja jestem facetem i chcilabym aby mojej dziewczynie bylo jka najpeiej :P pozatym \"meska duma\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dla kobiety ejst najprzyjemniejsze podczas minetki ? zataczanie kółek dookoła łechtaczki lizanie szybko wolno.. wkładanie palców do pochwy.. zasysanie ... co robic zeby kobieta oszalałą :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok,rozumiem. ale mowie ci to jako dziewczyna lepiej odczekaj chwile po pierwszym orgazmie i dopiero pozniej -jak ona bezdie gotowa- to postaraj sie ja znowu doprowadzic.. to jest o wiele przyjemniejsze... zreszta.. ty bys tak dal rade 2 razy dojsc prawie w tym samym czasie??.... no! :] to sie nei amsz czym martwic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię baaaaardzo wolno, tak żebym nie mogła się doczekać więcej :) a szybko do orgazmu doprowadza mnie jak językiem pieści wejście do pochwy a noskiem się wtedy ociera o łechtaczkę... pieszczot właściwie łechtaczki nie lubię - wolę jak coś się o nią co jakiś czas otrze ;) wtedy orgazm później a duuuużo mocniejszy :) ale to ja, twoja dziewczyna może lubić inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak.... mi najnardziej sprawia przyjemnosc jak moj facet najpierw delikatnie mnie piesci tam na dole -ale jesli chodzi o lechtaczke to nie dlugo,bo to boli-a pozniej coraz intensywniej tzn.wklada mi palce tam i w tym samym czasie piesci jezykiem. coraz intensywniej i mocniej. i jeszce jak podczas tego patrzy mi w oczy i sie usmiecha:] to jest boskie bo wiem ze mu tez to sprawia przyjemnosc.... lubie tez jak porusza palcem gdy jest gleboko..az sie rozmarzylam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×