Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojojojjjj

pytanie o sex oralny

Polecane posty

zmieniamy pozycje jak mam na to ochote tzn jesli e jednje jest mi niewygodnie juz to ja zmieniamy... jeszcze sie nie zdarzylo zebysmy uprawiali seks w jednej pozycji caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
nie myślałem o tym ,do dresiarza mi daleko mnie 45 latkowi poprostu nie chce się bawić w takie rzeczy ale wracając do tematu moja kobieta uwielbia poz.od tyłu i lekkie dotykanie łechtaczki i biustu na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary doradzco a co z seksem oralnym ? jako taki stary wyjadacz pewnie masz jakies \"opatentowane\" techniki którymi mógłbys sie podzielić z młodymi wilczkami ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeff a powiedz mi jak powinna wygladac wedłóg ciebei doskonała gra wstępna ? eh tak zadaje te pytania i zadaje, zaraz bedzie ze za bardzo dociekliwy ejstem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
jeśli chodzi o poz.od tyłu to dawaj mu wszędzie na stole,parapecie okiennym nawet jak zmywasz podłogę dosłownie niech dostaje w każdej sytuacji oto jest bombaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko.pytaj ile chcesz,mam czas.... gra wstepna moim zdaniem powinna sie zaczynac od pocalunkow,powolnego lub jak kto woli szybkiego rozbierania..pozniej pieszczot piersi,pozniej pieszczoty \"tam\",az jej zrobi sie cieplo...a wtedy ona powinna dac ci \"znak\"przez pieszczenie ciebie ze jest juz gotowa ... bo stosunek kiedy kobieta jeszcze nie jest calkiem gotowa wcale nie jest przyjemny...:/ no i do dziela :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
właśnie pisałem o tym trochę wcześniej i nic tu nietrzeba dodawać no może jedynie sprawić.zeby facet bł przekonany co do tego że ona jest ok zadbana,utrzymuje najwyższą higienę i wtedy tylko jechać wróć do tyłu i poczytaj o tym prawdziwa eeff to czytałaq ta wynikało z jej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
prwdziwa eeff no oczwiście z tymi podłogami to żarty ale bardzo chciałe zaznaczyć że to może dziać się wszędzi i nikoniecznie w planowany sposób to również podnieca kiedy bierzesz swię np. za niego w niecodziennej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie absolutnie zgadzam ze starym doradzcą juz ci mówiłem ze jesli robiłaś to tylko w dwuch miejscach to seks w plenarze nad morzem lub w innych miejscach bedzie bardziej podniecajacy i przyniesie duuuzo przyjemnosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
podgrzewacz winko oczywiście,ale uwaga bardzo niewiele natomiast nigdy piwo przed robotą bo nieraz możesz nie osiągnąc tego czego pragnąłbyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary doradco wiem juz o co ci chodzi ale my nei mamy za bardzo na to warunkow... jak juz cos to kiedy on siedzi przed kompem... :] tzn jeszce sie zdarzylo podczas ogladania meczu... MŚ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj doradzco to juz wiem piwo nie ejst wskazane bo później czuje sie lekko ociężały :)) winko jak najbardziej czerwone, mmm sama rozkosz, wiem bo sam robie wina :P w koncu studeci musza sobei jakos radzic :)) wodka tez raczej nie jest preferowana bo to moze czlowika zamolic, tzn wszytsko ale w swoich granicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeff ale ty ejstes przeszkadzac facetowi podczas ogladania meczu, no ale w takich okolicznosciach to chyba mozna wybaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
przed przebudzeniem masturbuj ją delikaaatnie napewno po chwili będzie udawała że jeszcz śpi ty to wyczujesz a wtedy jeśli leżała na boku unieś jej nogę delikatnie na maksa w górę i weź ją od mtyłu zobaczysz jaka będzie anielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj od razu przeszkadzac .... :P mysle ze kazdy by chcial zeby mu tak kobieta przeszkadzala..tzn mial 2 przyjemnosci na raz..mecz i orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze wermuty wszelkiego rodzaju, martini... to tez dobre na przystawkę :D ewentualnie za miast ten wodki, dobre drinki, żóbrówka z sokiem jabłkowym, gorzka zołądkowa z colą :D albo kamikadze - boski :D no ale tak jak mówie nie chodzi przecies zo to zeby sie nawalic jak stodoła a późnije nie móc trafic nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
przepraszam muszę kończyć bo się moja laseczka podnieciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doradzco spełniłes moje oczekiwania, wiem ze to głupie bo w tak młodym wieku juz mi brakuje pomysłów, ale tego napewno spróbuje.. wiecej takich \"ciekawostek\" bardzo wskazane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×