Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojojojjjj

pytanie o sex oralny

Polecane posty

pozostaje seks w plenerze :D dla mnie super sprawa, na poczatku sa pewne blokady bo mzoe ktos zobaczy ale poźniej to jest nie wazne :P ja chyba wole z otwartymi, no chyba ze moja dziewczyna robi mi loda to wtedy ona ma zamkniete bo jesli sie na nia spuszczę to nie chcial bym zeby ja po tym oczka bolaly :) pozycja 69 super sprawa... z tymz e ja nigdy nie moge dojsc w tej pozycji moja partnerka zawsze... ale przyjemnosc jest ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie dojdziecie w tym samym momęcie to przeciesz jedno z was zawsze moze poźnije dokończyć, bardzo lubie kiedy moja kobieta zrobi mi loda a kiedy ja juz mialem orgazm kochamy sie z pozycji 69 wtedy ona jest bardzo delikatna a ja doprowadzam ja do orgazmy bardzo szybko bo robienie loda bardzo ja podnieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69 - próbowaliśmy... ale niestety jestem sporo niższa od mojego faceta, więc nie zdało sprawdzianu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak.... i tak 69 wymiata! :] a jesli nie to przyjemnie tez jet kiedy ja mu robie \"loda\" a on mnie piesci tam dlonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez podczas seksu od tyłu zacząć sie masturbowac jego reką, lub poprostu keidy bedziecie razem lerzec na łożku zacząc sie przy nim masturbowac sama lub jego reką to naprawde wspaniale doznania dla feceta i gwarantuje ze długo to zapamieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
prwdziwa efff i jeszcze sprawa robienia loda ,żeby bardziej podniecało twego faceta nigdy przy tej robocie nie garb się raczej staraj się z wyprostowanymi plecami ugiąć w kierunku partnera na rękach będzie już lepiej druga b.ważna rzecz kiedy już trzymasz go bardzo łęboko w ustach rób ruhcy na przemian góra dół ale jeszcze okrężne jakbyś mieliła żarnami też bardzo podnieca twój młody będzie w niebo wzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba! ja wiem.... wyprostowane plecki,pozycja jak kocica...trzymanie w ustach to nie wszystko :) w ten sposob nie dojdzie.. hehe a gdzie sie podziala zalozycielka tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wałsnie jak głęboko mozna kobiecie, albo to kobieta mzoe wziąść go do buzi, moja strasznie sie przed tym wzbrania, bierze tylko \"główkę\" choc ja wolałbym aby brala całego.. z tymz e nie potrafie jej o tym pwoiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze glebiej niz glowke ale znowu nie calego...yyy tzn zalezy jaki jest dlugi... moze boi sie ze ja bezdie bolalo czy cos... mozesz jeje przytrzymac glowe i lekko ale powtarzam lekko przycisnac do siebie zeby wziela go glebiej... kiedy dziewczyna bierze go coraz glebiej ale po troche to nie boli...poprostu za kazdym razem niech bierze go o troszke glebiej... to potrwa troche czasu ale sie oplaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty! to wogole nie boli! ale jak nagle jej wlozysz bardzo gleboko to boliiii i jest bardzo nieprzyjemne,wiec nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odbiegajac od tematów seksualnych czy kobiety lubią facetów długich włosach, tzn czy to sprawia kobiecie różnice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zachaczysz podczas robienia loda penisa zebem to nic sie nie stanie.. ale jesli lekko ugryziesz w sama główke to gwarantuje ze ci sie wyrwie :D (facet) to miejsce ejst bardzo delikatne i gryzienie raczej nie jest wskazane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem? mi sie podobaja dlugowlosi ale to zalezy od twarzy bo czasem dlugowlosi sa brzydsi od tych krotko scietych... to wszystko zalezy od kobiety i czy jest \"klimatyczna\" czy raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
prawdziwa eeff czuję ,że naprwdę jesteś prawdziwa ja powiem inaczej jesteś wielka podnieciłaś mnie musze sobie ze starszą strzelić numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha eff działasz lepiej niz wiagra :) ciesze sie ze w koncu ktos prawdzimy ejst na tym forum bo za duzo sie juz anczytalem beznadziejnych kometarzy... mzoe dzieki tobie w koncu urzytkownicy przestana dyskryminowac młodych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe! no mam nadzieje! mam 17 lat i sie tego nie wstydze.... lubie gadac na te tematy,tzn nie jestem jakas erotomanka ale KULTURALNE rozmowy na ten temat sa wporzadku,mozna sie duzo dowiedziec a jesli moge komus pomoc to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary doradca
podgrzewacz a o co chodzi z tymi włosami ja sądzę że nawet łysi jeśli są mili i kulturalni mogą być przez kobiety kochani.myślę że długie włosy dzisiaj to trochę kłopot jeszcze biorąc pod uwagę upały lepiej będziesz pachniał - łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary doradzco bo widzisz od niedawna mam w planach zapuscic sobei długie (takie do ramion) włosy i chcialem wiedziec jak na to reaguja kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×