Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pepsinka

HMM FAJNA SPRAWA

Polecane posty

Gość pepsinka

heh cos mnie dzis fajnego spotkalo...kupowalam jakies ciuszki przymierzalam w przymierzalni przed ktora stal sliczny pna heh czekajac az sie zwolni...heh i w koncu zaczal mi cos doradzac i w ogole i powiedzial ze teraz na mne kolej ze ja mu doradzic musze:P no i zostalam hehe pomoglam mu w wyborze...chcial mnie zaprosic na kawe ale powiedzialam ze spiesze sie...hmm wymienilismy sie numerami tel powiedzial ze z pewnoscia do mnie zadzwoni...nigdy nie mialam takich sytuacji nigdy nie dawalam swojego numeru obcym napotkanym na ulicy osoba...ale on skutecznie zwrocil moja uwage na sobie...umowilybyscie sie z kims nieznajomym na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsinka
nie wygladal na zadnego cwaniaka czy cos w tym stylu..taki normalny chlopaczek poprostu i w moim typie co najwazniejsze...kiedys juz mialam takie sytuacje ale nie odwazylam sie dac swojego numeru...a tu prosze dzis mnie takie cos spotkalo... nie wiem w jaki sposob to traktowac i o czym z nim rozmawiac kiedy zadzwoni dzis... he chcial sie dzis spotkac wieczorem ale mu odmowie dzisiaj...weekend jest chyba bardziej odpowiedniejszy...jak chce to poczeka przeciez:) nic nas nie goni.... hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsinka
he sie odwazyl zagadac do mnie...i to jest wlasnie fajne luzna rozmowa...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsinka
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsinka
a czy to ma znaczenie?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×