Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grey

DOBRY DENTYSTA - LODZ - okolice Balut

Polecane posty

Gość gość
Ja od bardzo dawna uczęszczam do www.mddental.pl . Bardzo profesjonalne podejście do klienta w kompozycji z atrakcyjnymi cenami tylko prosi się, abym ich tutaj serdecznie polecił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z Dąbrowy polecicie jakiegoś dobrego stomatologa rodzinnego? Niedawno się przeprowadziliśmy z mężem z Łodzi i szukamy nowych sprawdzonych miejsc. Szukamy gabinetu dla nas i naszego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o dentystę dziecięcego to polecam Ortoprotex z Przybyszewskiego. Ale z tego co wiem to dorosłych też przyjmują. Moim zdaniem gabinet pierwsza klasa, wszędzie czysto, nowoczesny sprzęt stomatologiczny tylko na wizytę trzeba około tygodnia czekać. Chyba, że jest jakiś pilny problem to przyjmują jeszcze tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie! na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego gabinetu ortodontycznego poza lokalizacją i tym, żeby gabinet był otwarty cały czas a nie od wielkiego dzwona. Podpowiecie coś więcej w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozowa89
Ja z pełną odpowiedzialnością mogę polecić świetnego dentystę z okolic Łodzi, bo z Pabianic - dr Małgorzatę Raszewską. Przyjmuje w prywatnym gabinecie przy Św. Jana 14. Bardzo dobry specjalista !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.centrum-stomatologii.pl przeprowadza profesjonalne piaskowanie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavinella
Ja i moje znajome korzystamy z gabinetu Dentorama w ABC na bałutach (łatwo trafić, jest parking). Polecamy, miła obsługa i nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi całą rodziną leczymy zęby w gabinecie www.mddental.pl ze względu na miłą atmosferę i specjalistyczne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Bałut to chyba nie znam, ale jeśli moglibyście przejechać się kawałek, to polecam gabinet w Pabianicach http://stomatologiaraszewska.pl - Pani Raszewska, to świetny specjalista. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w Łodzi nie uda Ci się nic znaleźć to koniecznie skieruj się do Platinum Dental. http://www.platinumdental.pl Wiadomo, kawałek dalej, jednak uwierz, że warto! Tam możesz liczyć na profesjonalne zabiegi z zakresu chirurgii, implantologii, czy stomatologii estetycznej. Na miejscu czujesz, że masz do czynienia z grupą profesjonalistów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa dziecięcego to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu w okolicach Łodzi. Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dziecko niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Gabinet stomatologiczny Ortoprotex. Miałam u nich leczenie stomatologiczne  + mocowane implanty. Wszystko zrobione ładnie, uśmiech jest estetyczny. Nie ma żadnych komplikacji, wszystko jest do siebie dopasowane i ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×