Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusio77

Okres po 5 tyg. od porodu?

Polecane posty

Juz od paru dni przestawałam plamić, a dziś żywa krew na bieliźnie :( Czy to możliwe, żebym dostała już @ ? Chyba za wczesnie... :O Któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja433
Brzusio a jak się czujesz ,bo przyszło mi na myśl że może nie usunęli ci całego łożyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srele duperele
ja mialam okres po 4 tyg. od porodu ale nie karmilam piersia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja433=> pobolewa mnie brzuch, ale nie mocno... a łożyska sama nie urodziłam i miałam usuwane :O Karmię piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio, ja tak miałam..juz przestawałam krwawić i zaczynały sie plamienia-a tu znów od początku:O Osiem tygodni trwał mój połóg. Nie wyrokuję, że w Twoim przypadku tak jest, ale może byc. Zreszta po ty 8 tyg. były 4 tyg. przerwy i już wrócił mi cykl..choć karmiłam piersią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio, jak karmisz to mało prawdopodobne - to na pewno z wysiłku, jeśli krwawienie będzie powyżej 3 dni - wtedy zapytaj lekarza, ale często się zdarza takie jednodniowe krwawienie w połogu, kiedy już nic niby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio => miałam tak samo. \"Oczyszczanie\" się zakończyło i po paru dniach zaczęłam mocno krwawić. Była to żywa krew. Też myślałam że to okres i nie poszłam na zalecaną po 6 tygodniach od porodu kontrolę. Po zakończeniu krwawienia (8 tydzień po porodzie) zadzwoniłam do swojego lekarza prowadzącego, opisałam co i jak i natychmiast kazał mi przyjechać, bo jak się karmi cały czs tylko piersią to okres nie występuje tak wcześnie. Pojechałam, zrobiła mi badania w tym usg dopochwowe i okazało się że to nie okres a stan zapalny. Miałam cesarkę i w środku nie wszystko goiło sie jak należy. Dostałam antybiotyk do brania przez 5 dni i przeszło. Od tamtej pory nie krwawię. Karmię cały czas piersią, czasem zdażają się bóle podbrzusza jak na @ ale okresu nie mam bo to jeszcze za wcześnie. Nie chcę Cię straszyć ale idź do swojego lekarza niech Cię zbada i na pewno po tej wizycie będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła, Rafinka, Silvia=> dzięki za odpowiedź 😘 pójdę do gina, bo cały czas krwawię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
ja tak miałam też tak dostałam okres; skończyło mi się plamienie popołogowe i pare dni później dostałam okres ktory widać było że to okres i trwał prawie 10 w 28 dni później przyszedł następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×