Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonamama

BEBIKO, BEBILON, NAN??? TRACE POKARM POMOCY!!!!

Polecane posty

Gość zrozpaczonamama

musze dzis kupic mieszanke, chciałam sparwdzic na internecie jaka ewentualnie zastosować iiiii przezyłam szok. Tyle tego jest Bebilon 1, HA, AR itd Bebiko NAN Jakie mleczko wybrać i z jakim oznaczeniem? Córeczka ma 1,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nan345
Napewno kupilabym NAN , BEBIKO podobno rozpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi S
ja kupuje nan zwykly i ten r z dodatkiem kaszki kukurydzianej na noc bo jest bardziej gesty a jesli chcesz nadal karmic 6o sie nie poddawaj czesto przystawiaj mala do pirsi pij duzo plunoe i sie nie stresuj :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 bąbelków wychowaną najpierw na moim mleczku a potem na NANIE. Piszesz że córka ma 1,5 miesiąca - to całkiem naturalne ze koło 6 tygodnia mamom zdaje sie że tracą pokarm. Mnie położna uprzedziła że własnie w tym okresie pokarm się \"zmienia\" tzn nabiera trochę innych właściwości. Mówiła tak \" do 6 tygodznia dzidzia dostaje w mleczku zupkę i drugie danie, a po 6 tygodniu drugie danie i deserek kaloryczny\" I rzeczywiście koło 6 tygodnuia dzidzie chciały jeść często bo sie chwilowo nienajadały i musiały się przestawić na inne trochę mleczko, ale jak przeczekałam ten okres to było super. Wszystko się unormowało i karmiłam moje przyssawki przez 9 miesiecy. Powodzenia ! Tobie też sie uda, bąd\\ź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi s chodziło ci chyba o NAN z kleikiem ryżowym bo nie widzialam z dodatkiem kukurydzianki,chyba że dosypujesz osobno do autorki topiku ja dokarmiam sporadycznie synka właśnie mlekiem NAN ,a zaczynałam od nan1 ha , mały pil twż humane plus a bebiko mu nie smakowało ps.może masz poprostu kryzys laktacyjny,więc staraj się częściej przystawiać dziecko do piersi aby pobudzić laktacje-nie poddawaj się tak łatwo POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebilon jest jednym z najlepszych mlek,ale lepiej skontaktuj się z lekarzem,bo jeśli przejdziesz odrazu z cyca na butlę to dziecko może mieć straszne kolki(tak było w naszym przypadku),a lekarz dopasuje jakieś delikatne mleko na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczko, której ja polecam to Bebiko Omneo - trudno je dostać, w zasadzie tylko w Tesco jest zawsze. Wypróbowałam z synkiem dużo mieszanek - Nan go uczulał i miał zielone kupki, Nutramigebu wcale niechciał jeść, Bebilon Pepti jadł chętnie, ale gdy stwierdzono, że nie ma alergii przeszliśmy na Bebiko Omneo właśnie. Wcześniej był próba z Bebilonem, które ma naprawdę dobrą opinię, ale mój Mati go nie zaakceptował. Ja karmiłam wyłącznie piersią przez 7 miesięcy. Potem dziecko samo się odstawiło. A 6 tygodni to tak jak piszą dziewczyny, kryzys laktacyjny...jest ciężko ale dasz radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli karmisz piersia i chcesz tylko ewentualnie dokarmiac to polecam nan 1 ha. Ponoc jest najbardziej zblizony do mleka mamy. Tak stwierdzil pediatra do ktorego chodze. Ale najlepiej byloby gdybys to skonsultowala chociazby z polozna ktora do Ciebie przychodzi, a jak nie to z lekarzem coreczki. A na laktacje polecam 3 lirty wody mineralnej niegazowanej dziennie - bo moze za malo plynow pijesz i stad te problemy. Powodzenia i wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×