Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weź stopery do uszu

daje puste koperty

Polecane posty

Gość smietnikarz
jak trzeba to dorobię. moge robić wszystko ale nie pozowle sobie na to żeby ktokolwiek kiedyś pomyślał że niemampieniędzy. Wesele zrobię na 200 osób. pokaże że mam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś sięnie zniżyła do robienia loda obcemu facetowi za kase zeby dorobić do wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes wela
zabawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm skoro
no własnie...biedak chce sie pokazać..żałosne..mi nie zalezy na tym zeby komuś imponować kasą..a jak zrobie wesele to po to zeby inni sie bawili ze mną i cieszyli tym dniem a nie zeby sćiagnąć haracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmm skoro
jasne i bedziesz sie cieszyc szczerze jak wszystkie koperty bedą puste!!!! juz w to wierze i widze twoj szczery usmiech na twarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koperta kojarzy mi się z łapówką dlatego namoim weselu nie chciałam zeby mi ktoś dawął koperte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm skoro
cieszyc sie bedę z tego ze mam wspaniałego kochającego męża. Mam prace, mam kase - nie musze od rodziny ściągać kasy.Prezenty wole dostawać "od serca" a nie z przymusu. Mam wspaniałych przyjaciół i chciałabym aby po prostu byli ze mna w tym dniu, a nie po to aby sie zastanawiać co mi kupią albo ile dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmm skoro
dobrze ale ... ni wmowisz mi ze pojawi sie usmiech na twojej twarzy - radosci ze ci twoi najlepsi przyjaciele przyniesli opusta koperte(jesli sie tak zdarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm skoro
nie chciałabym wcale kopert - moi przyjaciele wiedzą dokladnie co by mnie ucieszyło, w czym gustuję itd. Wolałabym prezenty.To tak jakbym miała dostac od koleżanki na urodziny 100zł i usyszeć - kup sobie coś...Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam
jaki to trzeba mieć tupet, żeby przyjść na wesele i nie dać koperty albo prezentu w podzięce za zaproszenie. jeśli sie nie ma pieniedzy to sie idzie tylko na ślub i w ten sposób świetuje z młodymi ich dzień. po cholerę się pchać na wesele? jak mnie wkurzają takie osoby, co niby biedne i na prezent nie mają, ale już na pójście na wesele, na kupienie sobie kreacji, butów, na dojazd to już tak. żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm skoro
żałosne jest zapraszanie kogoś na wesele TYLKO I WYLĄCZNIE PO TO ABY DOSTAĆ KASE A prezent się daje z sympatii - jak sie kogoś nie lubi to sie nie idzie na wesele i tym samym nie kupuje prezentu. Beszczelne jest udawanie wielkiej sympatii do kogoś z rodziny po to aby kogoś zaprosić bo ktoś ma kase i na pewno kupi ładny prezent.Ktoś sobie przypomina o rodzinie dopiero jak ma zamiar się ohajtać i wesele zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki topiku
Wiesz co, życzę ci z całego serca, żebyś na własnym ślubie dostała same puste koperty bo straszna z Ciebie świnia, skoro tak robisz i jeszcze sie do tego przyznajesz i takie durne topiki zakładasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeech
nudne jesteście z tymi kopertami pełnymi czy też pustymi. Jak flaki z ojejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
już czytam któryś z kolei topik z udziałem śmietnikary - Boże jaka ta dziewczyna jest ciemna , tuman , po prostu serce się kraje. I ciągle w kółko że odłoży , choćby się miała zachlastać - odłoży , i wesele też zrobi , czapke sprzedam , pas zastawie.... I ma 500 zł , aloe odłoży , bo nie pozwoli o sobie gadać , że biedaczka , że zebraczka - oj , chyba jakis kompleks. Dziewczyno , nie zaperzaj sietak , gówno tu wszystkich obchodzi , czy jesteś żebraczka , biedaczką , czy nie. Jedna laska tu madrze gada - mozna wynająćchałupki , zrobić grila i wyjdzie tanio. I wtedy sie nie czeka z obslinioną gebą , co tam jest w kopertach , bo czy siezwróci , czy nie - takie wesele to nie wielki wydatek. Nie trzeba zaciągać kredytów. I wtedy na luzie sie podchodzi , nie ma stresu - zwróci się , czy nie ? Oddam kredyt czy sama bede musiała na niego harować :P Poświętuje sieskromnie , uczci dzień , a nie wyda na to kokosów. No ale jak ktos musi miec bal na sto par , suknie jak udzielna księżna i nie wiadomo co jeszcze , to musi swoje wydac. To i potem się trzęsie , co to wyniknie z kopert. Nie wiem , po co sięszarpac na coś , na co nas nie stać. I potem siewkurwiac , że nie zwróciło się na tyle , na ile by się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kangurek
ale nie kazdemu (jak tobie) zależy na kopercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiste
wielka mądra głowa ale pusta chyba. Przeciez to logiczne ,że nalezy odkładac by miec na prezent. Kto mówił o sprzedaniu paska, czy majtek? Przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiste
wela a ty robisz lody aby miec na prezent? czy jestes taka bogata i dajesz 500 zł z wypłaty? a moze dajesz puste koperty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już o prezentach jakie daje. Materialiści zasrani a co jeśli byście nie mieli bogatych rodziców i nie dali by wam gruuuubej koperty - zastanawialibyście się nad tym czy ich zaprosić??????????????????????????? żałosni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzka
wela znów atakuje :D Moze sexu Ci trzeba:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi trzeba było to mam z kim - spokojna twoja pusta rozczochrana. :-P kolejna materialistka której zalezy na kasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzka
pusta rozczochrana? materialistka? za kogo sie uwazasz głupia kozo. Czytam ciebie i oczom nie wierzę ze mozna być taką wredota kolejny raz, kolejny dzień na jednym i tym samym topiku. Zyjesz tym topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rizzki
Nie gadaj z welą. Ona tak juz ma. Biedna kobita:D nieszczęsliwa i tak odreagowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście.
moze wela przezyła traumę w dzieciństwie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda o tobie cie zabolała??????????????? hahahahahahhahahahahahh pusta materialistko wydało się że lecisz tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
wela to nieszczęsliwe dzieco z próbówki - Nieznosze takich laleczek wymądrzałych i pyskatych. Moze ona ma 15 lat i przeżywa okres dojrzewania i buntu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
trauma jednak jest tu najprawdopodobniejsza. A moze w sexie się nie układa weli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzka
:D napewno. Nieszczęsliwy wypadek, poród dziecka bez mózgu::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahhaha myślicie ze tym pieprzeniem zakryjecie swój materializm???????????????????????? obłuda materialna. aha i dzieci nie mam - pierdole je :-P tak jak was a do porodu, rocięcia pochwy i rozepchania kałduna się nie zniżę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzka
ale ty wela jestes glupia.:O bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×