Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weź stopery do uszu

daje puste koperty

Polecane posty

Gość weź stopery do uszu

zawsze jak ktos mnie zaprasza na wesele z kim się wogóle nie znam, albonie widziałam go 100 lat to daje pustą koperte - bo za co mam płacic???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ze jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre
no to dobrze ze nie ejstes moim gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jest
i dobrze robi - moze to oduczy tych debili zapraszania ludzi nie widzianych od lat po to zeby kase od nich wyciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam
ja dostalam jedna pusta koperte, na nieszczescie mojego goscia wszyscy inni sie podpisali on jeden nie:) troche mu lyso bylo jak sie dowiedzial ze wiemy od kogo ta pusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udowodnij mu to
moze w ogole nie dal koperty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a ja zawsze tak robię - nawet bliskiej rodzinie - albo wcalenicnie daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam
jak juz napisalam wszyscy inni bylo podpisani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no i co - podnieca cię to??????? jestes pojebaną kurwą skoro wesele robiłas po to aby zgarnąć kase a żarcie i wóde najgorszej klasy bierzecie oby cię mąż zostawił ty łasa na kasę suko skurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udowodnij mu to
Ja nigdy nie daję kopert wiec guzik mozna mi udowodnic, daje prezent albo i nie.Jak bliska rodzina drozszy prezent, jak dalsza tanszy a jak ktos liczyl na koperte a mnie tylko po to zaprosil to ma strate :D:D:D Co to za durny zwyczaj podpisywania kopert?ze wsi czy co? Patrzcie ile dalam!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poco idziesz na wesele
idziesz sie najesc i napic za marny prezent. pewnie ze mlodzi licza na kase , czesto jest to dla nich kasa na start,jak uwazasz ze to zle cieszyc sie z kasy jaka mlodzi dostaja to po co wogole chodzisz na wesela, dla mnie to jest mile spotkanie rodzinne, czesto rodziny ktora na codzien nie ma czasu sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś lubi wesela to jest
BŁAJHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAH spotkanie ropdzinne najebanych szpaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa wesela bezalkoholowe
tepaku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
:D a tu prezent czyli świeczka zapachowa a Tesco:D Załamka. Na miejscu Młodej bym sie uśmiała z tej dziewczyny ze odwazyła się z takim prezentem wpaść. Kurcze ciągle się tu słyszy o biedzie. na ciuch macie kase, na bułki, na buty a nie uzbieraja raz 300 łz, czy 200 zł by dac na prezent czy do koperty. A nażrec się byscie chcieli. pamietajcie ze w restauracji jest 120 zł na osobe . Zjesz za tyle i dasz świeczkę w prezencie? jak sie poczujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś lubi wesela to jest
chyba nie w polsce a poza tym jak zrobisz takie to od razu uważają cię za jakiegoś nietaktownego bubka Polska -alkoholska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
bezalkoholowe to sa stypy a tez pija winko. ale wesele bez alkoholu! niezła wpadka. Kto przyjdzie ?trzeba się wyliuzowac , wszędzie piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś lubi wesela to jest
poczuje się super - ponoć zapraszają mnie zeby cieszyć się ich szczęściem a jaże mam się cieszyćich szczęściem pozbywaj ąc się 300zł z portfela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolalabym nie isc
jak mnie nie stac wlozyc w koperte chociaz 200 lub 300 to nie ide i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ide
najem sie , nawale i nic nie dam w koncu nie napisali na zaproszeniu - prezent obowiązkowy ani nie mówili ze mam cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolalabym nie isc
ale nie mowili ze masz sioe najesc i nawalic ani nie pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
Dla mojego brata trafiła się koperta jedna pusta a w drugiej 20zł żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
to znaczy ze jak ty 300 zł masz dac im to zle i chcesz przyjśc cieszyc sie ich szczęściem bez prezentu, ale najeśc chcesz się? to oni tez niech nie robia przyjęcia , zgarną koperty (od ciebie pusta) i po problemie. prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś lubi wesela to jest
no ale jak mi podają pod nos jedzenie to co ? mam nie jeśc - sami mi dają, sami polewają, sami chcą się ze mnąnapić także gitesik a ode mnie koperty nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
młodzi sie tez wykosztowali by ci którzy chcieli dzielic sie ich szczęściem mieli co zjeśc co wypic potańczyć. Ps. A jak idziesz na urodziny, na wigilię to tez nie idziesz z prezentem tylko idziesz uczcić urodziny i najeśc się? urodziny są by otrzymywac prezenty tak juz jest z tym ze wesele raz w zyciu jest i wtedy nalezy się szarpnąć. Tak juz jest kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm skoro
młodzi nie mają kasy na start to niech wcale wesela nie robią, a nie robią marne wesele tylko po to aby koperte dostać.Troche to przykre.Ja wolałabym zaprosić przyjaciół po to aby sie z nimi cieszyc moją radością a nie po to aby wyciagnać od nich kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
to powiedz podczas potwierdzenia obecności"kochanie nie rezerwujcie dla mnie stołu i jedzenia bo ja nie przyniose wam koperty " I juz. I wtedy nikt pod nos ci nie da jedzenia. Bedziesz stał pod ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
krowa nie jestes ale 120 za na osobe tak wychodzi. Idz do pabu tam wino - lampka ile kosztuje? w cukierni kawałek ciastka ile kosztuje? a w restauracji obiad ile? zsumuj sobie i wyjdzie 130 zł jak w morde strzelił. ty jestes z kosmosu czy zgrywasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
kolejna sprawa jaką poruszasz, ze młodzi jak nie mają kasy niech wesela nie robią. owszem nikt nie ma kasy i biora kredyty aby takie cymbały jak ty mogły sie najeść i potańczyć i uczesniczyć w slubie. Jednak tak juz jest ze daje się prezenty bądz koperty tak samo jak na urodziny, na wigilie, naimieniny, na komunię. Kiepem jestes widzę. I nie ma co z toba prowokatorko gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzi nie maja na start
a najczesciej to rodzice organizuja wesele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm skoro
poza tym jak ktoś mnie zaprasza na grilla i sie tam najem to tez jestem zobowiazana do zapłaty? W jakich srodowiskach sie wychowywaliscie? Mnie uczą BEZINTERESOWNOŚCI. Owszem - miło jak ktos z sympatii kupi prezent, ale nie po to sie zaprasza gości na uczczenie święta miłości - ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×