Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agushka

Majtki, majteczki - jak lubicie kupować?

Polecane posty

Gość agushka

Zapraszam wszystkich do mojego nowego sklepu z majteczkami http://www.pooppa.pl Jak Wam się podoba? Co byście zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubisiek
Ładne , ale te ceny ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
w takim razie specjalnie dla Was - 10% taniej! wystarczy wpisać kod: 'forum' dla promocji 'Kafeteria' przy realizacji zamówienia ;) zrobione! a tak poza tym to naprawdę dobry gatunek - nasze polskie sprawdzone firmy, i tak starałam się jak najtaniej w jakich cenach kupujecie gatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtki są śliczne!!! A ceny nie są bardzo wysokie. Rabat na pewno się przyda i zachęci :) Fajnie by było gdyby były pokazane też z tyłu, bo kilka jest ale nie wszystkie, a jak ktoś kupuje to chce dokładnie wiedziec co i jak. A już super byłoby gdybyś zamieściła ich wymiary, (w cm. rozmiar, rozmiarowi nie równy, a zawsze można się zmierzyć) z pewnością dałoby to większą pewność kupującemu, że produkt będzie mu odpowiadał. P.S. Czy planujesz w przyszłości na stronkę wprowadzić też biustonosze? Tak, żeby było można stworzyć komplet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
jeśli chodzi o biustonosze to nie planuję - wszyscy sprzedają a ja się uparłam, że nie będę jeśli ktoś chce kupić konkretny model i rozmiar biustonosza w dobrej cenie - piszcie, będziemy negocjować i sprowadzać na zamówienie :) ... chyba pójdę z torbami przez ten interes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojęcia nie miałam o twojej stronie, a kilka dni temu kupowałam wlaśnie przez internet bieliznę i szukałam fajnych stron z takową, więc może jakaś reklama, nie tylko tutaj na forum, wiem, że to kosztuje ale na pewno dzięki temu się rozrusza, bo majtki są bardzo fajne. :) Następne zakupy robię u Ciebie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majteczki typowo na szczupłe dziewczyny! Ale jeśli tylko takie klientki chcesz przyciągnąć... Ja kupuje w firmie wysyłkowwej Miriale i płacę ok. 70 zł. za 3 pary ale majteczki są dobrej jakości i nawet w większym rozmiarze dobrze wyglądają. Są bardzo seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
większe rozmiary są oczywiście w planie, ale od czegoś trzeba zacząć w przyszłości specjalny dział okazuje się, że nie tak łatwo znależć ciekawe modele w dużych rozmiarach jakich producentów brakuje Wam na mojej stronie? czy macie swoich ulubionych? jakie majteczki nosicie? figi, stringi, szorty, string-szorty, inne ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy majteczkach nie jest
napisane z jakiego materialu sa zrobione, ale generalnie stronka fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez rzuce okiem D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za szorty 40 zl. - to troche drogo, ale stringi i figi w miare tanie :) Fajna strona :) ale fakt z biustonoszami bylaby lapsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
dzięki wszystkim za cenne uwagi :) powiedzcie jak kupujecie biustonosze przez internet? ja nawet w normalnym sklepie mam problem z wyborem, niby ten sam rozmiar ale każdy model o innym kroju inaczej leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te majteczki henderson lamp sa w opakowaniu takie same kolorki? czyli pomaranczowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
stringi henderson laps są pakowane po dwie szt. tego samego koloru czyli dwie pary pomarańczowe lub 2 pary białe sama noszę głównie hendersona i ewanę, przyrzekam - są nie do zdarcia! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modele majteczek masz przeważnie bardzo wykrojone np. Figi Wolbar Rita ale np. Figi Gorteks Caprice są już lepsze. Większe rozmiary L i XL u innych producentów są takie same jak M i S tylko większe, więc to chyba nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda ze sa pakowane dwie takie same.Bo chetnie bym je kupila a le po co mi 2 takie same pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
z dużymi rozmiarami nie jest wcale tak łatwo, jak mogłoby się wydawać rozmiar L jest dostępny w sklepie prawie dla wszystkich modeli jeśli chodzi o rozmiary XL lub XXL to już jest większy problem -niestety dla wielu modeli nie są dostępne do stworzenia działu 'XL' chciałabym się dobrze przygotować, żeby zaproponować Wam naprawdę duży wybór i ciekawą ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie bym sobie zamowila te sliczne stringi ale niestety nie podoba mis ie to ze sa pakowane po 2 pary w takich samych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco loco
ja najbardziej lubię szorty jak dla mnie trochę za mały wybór w sklepie :( tak poza tym sam sklep ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
zamawiajcie kobitki, bo jak tak dalej pójdzie to będę musiała zwinąć interes :( jak otwierałam sklep starałam się aby ceny były naprawdę niskie, dodatkowo zdecydowałam się na promocję 'Kup 2 pary - przesyłka gratis!' myślę, że oferta w sklepie jest naprawdę atrakcyjna cenowo (jak za gatki renomowanych producentów i w porównaniu do innych sklepów) lubię to co robię, ale byłoby super, gdyby mąż przestał wreszcie utrzymywać mnie i mój sklep więc do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrót tak zeby te stringi co sa po dwie pakowane,byly 2 rozne i chetnie ja zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agushka, śliczne są. Jak tylko będę miała trochę więcej pieniędzy :P to się chyba na coś skuszę... Bo na razie za dużo wydałam... Popieram pomysł z dodaniem do oferty biustonoszy. Komplety chyba łatwiej się sprzedają. I wiesz co, mam pomysł, podaj linka na jakimś forum dla facetów. Wielu na pewno będzie chciało zrobić prezent swojej dziewczynie, a nie każdy ma tyle odwagi, żeby iść do sklepu z bielizną i po prostu kupić. Możesz się przy okazji zaoferować, że chętnie doradzisz na forum co do rozmiaru, itp. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agushka
słuchajcie, mam jeszcze jedno pytanko: jak kupujecie przez internet, czy robicie zakupy w sklepach internetowych czy raczej na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie napiszee
chetnie zamowilabym ALE nie wiem jak wygladaja stringi z tyłu :O a jest to dla mnie bardzo wazne...nie lubie "niteczek" wybieram zawsze te z małym trojkacikiem z tyłu...i co tu zrobic hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halusa
ja tez wolalabym , zeby zamist rozmiarow bylo okreslenie w cm (ile w biordach itd) przydaloby sie zeby bylo zdjecie z dwoch stron (z przodu, z tylu) a po trzecie to dobry pomysl zeby otrzymywac 2 pary ale np w dwoch kolorach, bo jak jest jeden kolor to tak, jakbym ciagle te same nosila ;) kupie, ale po wyplacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libby
@agushka Raczej w sklepach, npna lacotte.pl, bo biorąc pod uwagę moje (ale nie tylko) doświadczenia z allegro, to jest to zdecydowanie sport dla fanów adrenaliny -ten dreszczyk emocji, czy aby przyjedzie to co zamawiałam czy może coś zupełnie innego tym razem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×