Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buleparte

faceci ...oni sa okropni...

Polecane posty

dlaczego tak sie dzieje ze jak tylko dasz facetowi sie zerznac to on juz sie czuje twoim panem i zaczyna sie jazda w stylu ze to kobieta ma teraz zabiegac i jego wzgledy.poki nie wskoczy do lozka z dziewczyna to ja prawie kocha dzwoni wysyla meile jednym slowem nawet z konserwy wyskakuje ....a jak tylko dostanie to chce ...to klops....a ja ....ja jestem twarda...nie ten to nastepny...moze sie wreszcie trafi jakis normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska6rrt
absolutnie sie zgadzam byl taki ktory nawet klamal i nawet nie poszlam z nim do lozka od rau-czekalam-i potem jak juz bylo po to wszystko z gorki naprawde sie znechecam do facetow ale i takie to pozytywne terza jest ze jak mnie jakis na randke zaprasza i chrzani i kwiatki itp to i tak wiem ze jedyne czeg on chce to SEKS a potem to juz mu sie odechce kwiatkow naprawde przestalam randkowac i jestem bardzo ladna i faceci nie rozumieja jak im prawie mowie by spieprzali przypominaja mi troche zwierzakow szczerze mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza się było nie oddawać, ale samemu przejąć inicjatywe ;) oddanie się we władanie zazwyczaj kończy się niewolą :) do carpe diem dorzuć carpe noctem - będzie mniej boleć w razie czego :classic_cool: i koniecznie zwiększ nacisk na CARPE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja wlasnie klade nacisk na carpe....ale to tak jakos h...wychodzi.....eeeeee zyc sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pachnący, w kwiatki i mięciutki ... - to chyba OK? wyobrażasz sobie życie bez niego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dupie byłas i gówno widziałaś!! takich cawniaczków jak wyżej opisany normalne dziewczyny wyczuwają na 1km, cos z tobą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dzieki na pewno skorzystam i sie poducze...bo czuje ze jakas taka ciemna jestem w tej sprawie jak tabaka w rogu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak pachnacy i mieciutki....ale tacy sa faceci zawsze na poczatku ...a potem to juz szare dlugie zycie....jak papier ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ;) Wy się nigdy nie zmieniacie ;) w takim razie skąd się wzięło: la donna mobile? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KOBIETTTT
Dlaczego MEZCZYZNI kochaja Zolzy": ONI NIE KOCHAJA. Z ZOLZAMI LUBIA SYPIAC! ALE TAK NAPRAWDE GWARANCJI NIE MA ZE NIE BEDA ZDRADZAC Z INNA ZOLZA. GDYBY FACECI ZDOLNI BYLI DO MILSOSCI A NIE BYLI ZWYKLYMI ZWIERZAKAMI TO ZASTANOW SIE...CZY KOBIETA MUSIALABY GIERKI GRAC -ZOLZA BYC ITP... MILOSC TO COS TAKIEGO: KOCHA SIE PRAWDZIWEGO CZLOWIEKA. TU NIE CHODZI O MILOSC ALE SEKS!!!!! A KSIAZKA ZAADRESOAWANA DO KOBIET WIEC I TYTUL O MILOSCI JAK I ROMANTYCZNE NOWELE( KTORYCH FACECI NIE ROZUMIEJA). TAK NAPRAWDE DO MILOSCO SA ZDOLNE TYLKO KOBIETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź sie kobieto umyj co!!! Generalizowanie nie jest na miejscu, bo akurat ja jestem żywym dowodem ze kobiety są beznadziejne, wyzute z uczuć, materialisti, z zerowymi sladami czegoś takiego jak empatia, wybierające palantów na których zawsze potem narzekają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST ZOLZA WLASNIE
Przeczytajcie sobie: "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy". Mase fajnych przykladow glupiego zachowania nieglupich kobiet... A tutaj fragmencik: "... Zolza - kobieta, ktora nie wali glowa w mur, zeby zdobyc uznanie innych ludzi, czy to bedzie kobieta czy mezczyzna czy ktokolwiek w jej zyciu. Rozumie, ze jesli ktos jej nie akceptuje to tylko opinia jednego czlowieka, wiec to nei ma wielkiego znaczenia. nie stara sie spelnic wymagan innych tylko swoje wlasne. Z tego powodu w szczegolny sposob podchodzi do mezczyzn Zolza postrzega tez szczegolnie sama siebi, jest rownorzednym przeciwnikiem dla mezczyzny. Z mila dziewczyna facet automatycznie ustawia siebie na wage ciezka a ja na piorkowa (czytaj : pozycja przegrana) Pewna siebie kobieta ktora wchodzi na ring i nie oddaje rundy zdobywa szacunek mezczyzny nawet jesli przegra. Dlaczego? Bo on widzi ze to kobieta z charakterem. Jesli ponosi porazke to z uniesiona glowa. Zolza zachowuje sie w sposob, ktory dla mezczyzny jest czytelny. Rozmawia z nim tym samym jezykiem, kotrego on uzywa w rozmowach z meskimi przyjaciolmi, co mu uswiadamia, ze sa z tej samej bajki. Poruzumiewa sie bez bicia piany i jest bezposrednia. Sadzisz ze to bez znaczenia? Porownaj dwa typy kobiet: MILA DZIEWCZYNA: Wdzieczy sie do mezczyzny, zeby dostac to co chce, a kiedy nei dostaje - placze, zlosci sie albo dasa. Manipuluje jego poczucie winy albo mowi o swoim wewnetrzym dziecku, wydaje sie dziecinna. Jesli mezczyzna ja w jakis sposob urazi ona wybucha placzem. Potem wymusza przeprosiny i obietnice, ze nigdy wiecej. Mowi sobie: On nie mial tego na mysli, albo w inny sposob usprawiedliwia jego neiwlasciwe zachowanie. Robi dobra mine do zlej gry i zmusza sie do czegos co jej nie odpowiada by zadowolic mezczyzne K o b i e t a = U t r a t a S z a c u n k u ZOLZA Niczego nei lukruje i nie uzywa eufemizmow. jasno daje do zrozumienia, co jest dla niej wazne i w jaki sposob chce byc traktowana. Jest dorosla kobieta wiec nie ma w niej nic dziecinnego. Wyznaje filozofe zdrowego rozsadku. Dystansuje sie i pozwala, zeby milczenie mowilo za nia. Potem gdy jest gotowa, ustala porozeumienie na swoich warunkach. Jednoczesnie jasno daje do zrozumienia, ze podobna sytuacja nei ma prawa sie powtorzyc, bo gdyby tak sie stalo to ona pasuje. Zauwaza jego brak szacunku natychmiast i bez wahania wzywa go na dywanik. Nie robi niczego, co jej nei odpowiada i nie waha mu sie tego uswiadomic. Spotyka sie z nim na ringu jak rowny z rownym. K o b i e t a p o c i a g a j a c a = W z r o s t s z a c u n k u Dzieki temu, ze Zolza mowi jak jest mezczyznsa szanuje jej sposob porozumiewania sie. W jego oczach zlosc nei jest oznaka slabosci. Pomysli, ze taka kobieta bardziej nad soba panuje niz emocjonalna placzka. Natomiast o Zolzie mysli, ze to kobieta ktora wie czego chce. Mezczyzna mysli: kobieta niesterowalna. Jedynym wiekszym zaszczytem jest tytul Zolzy Luksusowej. To oznaka sukcesu mowiaca, ze te kobiete facet chce zatrzymac na zawsze - chocby z jednego praktycznego powodu, ze zainwestowal zbyt duzo by pozwolic jej odejsc. Dlatego ciagle stara sie ja zdobyc..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHGHGHG
ale tp prawda... MILOSC wyklucza udawanie kogos innego niz sie jest ala jak jakas chce utrzymac faceta w lozku na wiecej niz jedna noc, bo na przyklad na kilka to na pewno ta ksiazka pomoze kama sutra tez pomoze tylko co to ma wspolnego z miloscia? pamietaj-nie wolno ci byc kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpiemdzgiem
Zamawiam! Zamawiam! I jeszcze raz zamawiam! Dzieki! Tez chce byc zolza! zaraz tam wpisze na ten temat swoje e-mail! Jeszcze raz dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaygtyt
jak sie nauczysz jak penisem obracac to bedzie ci mowil ze cie kocha bardzo czesto lepsze niz ta ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to bezmozgowe fiuty
faceci to bezmozgowe fiuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peniskiem sie niezle posluguje.....ale to nie o to chodzi ...chodzi o to zeby faceci nie skakali z kwiatka na kwiatek....i to w taki perfidny sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś większości kobiet bywających tutaj to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindan
kobiety sa tak puste jak ich pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni i tak
z kwiatka na kwiatek beda skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbyt
mam 25 lat i nigdy nie mialem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, by pozostałe kwiatki nie dopuszczały do siebie tych bezmózgich trutniów ;) można też być najurodziwszym kwiatkiem, zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło na to ,ze jestem zołzą , tylko , co z tego ? :) TO JEST ZOLZA WLASNIE - sorry ale zaczynam mieć alergie na te fragmenty , gdzie nie wejde one straszą :( Myslisz ,ze to tak proste ,ze da sie zamknać na kilku kartkach , czy stronach i recepta na zycie gotowa ?? Nic bardziej błędnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×