Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buleparte

faceci ...oni sa okropni...

Polecane posty

Gość bhbhvhhv
ja bylam zolza po prezczytaniu tej ksiazki facet mnie popieprzyl przez kilka miesiecy a potem zostawil dla takiej co nie byla zolza!-byla wlasnie taka mila dziwczynka i jak cos zle to na placz sie zbieralo- i tez ja popieprzyl a nastepnie opuscil -dla innej( czy ona numer 3 zolza czy nie , nie mam pojecia, nie ma to znaczenia) daje wam znac ze ksiazek i sposobow babci to bylo juz wiele prawda taka ze facet zawsze bedzie gonil za czlonkiem a WY=ZROZUMCIE TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do powyzej
Co to znaczy ze facet bedzie gonil za czlonkiem? tak naprawde chce czlonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to sa bzdury
a kobiety Tak nie robia? jak nie macie ochoty na dluzszy zwiazek i tak naprawde nawet facetem nie jestescie zainteresowane w sposob inny niz seksualny to poprostu sie z nim rzniecie, a jak sie pojawi cos lepszego to odrazu fruuuu na inny kwiatek! czesto to nawet nie jest takie wyrachowane jak powyzej, a jedynie wieczna pomylka. komus sie wydaje ze kocha, a to jedynie pociag seksualny jest! mysli ze kocha, bo jej pragnie, zabiega itd. potem ida do lozka i sie okazuje ze jemu sie wcale tak nie podobalo i mu przchodzi jak reka odjal, to co ma teraz zrobic? bo ja wydmuchal to ma byc z nia do konca zycia udajac ze ja chociazby lubi? a moze ma poczekac, az ona zalozy tutaj w koncu topik, ze jest nim znudzona i ze sie zakochala przez internet w jakims nieznajomym palancie i teraz nie wie czy rzucic, czy ukrywac! jestescie kompletnie bezrefleksyjne! juz mnie znudzily te wieczne smety niedopchnietych gowniar, ktore uwazaja, ze wypiecie dupska to jakis cud swiata i ze za to sie nalezy dozywotnie splacanie odsetek od udzielonej pozyczki! jak jedna z druga nie ma ochoty na seks, to po co idzie do lozka z palantem? jakbyscie szly z pozadania to byscie wiedzialy o co w tym chodzi... po co Wy ciagle kalkulujecie? takie myslenie "damu dupy po roku chodzenia, jak bedzie grzeczny i bedzie kwiatki nosil"! po chuj Wam te kwiatki, skoro on je daje zeby dupy dostac! takie kwiatki sa bezwartosciowe! nie jest sensowne rozmyslanie "czy on bedzie ze mna jak mu dam dupy?", tylko "czy on mnie kocha?"!!! a to sie poznaje po wielu rzeczach, ale nie po kolacyjkach, kwiatkach i prezentach! to sie poznaje, po tym ze teskni, ze mysli, ze sie martwi, ze mu zalezy na Was jako czlowieku, ze lubi z Wami przebywac, po sposobie jak sie na Was patrzy itd. ciagle tutaj powstaja takie topiki "co mam zrobic, bo moj chlopak nie chce sie ze mna spotkac i jest opryskliwy jak do niego dzwoni, a to juz sie tydzien nie widzielismy"! a potem jemu sie chce, ona mu daje dupy i sie dziwi ze dostaje kopa na dowidzenia! ludzie to interesowne stwory! jak mi sie chce pic, a jedyna mozliwosc ze otrzymam cos co zaspokoi moje pragnienie to klamstwo, oszustwo itd. to bede klamal i oszukiwal! same tak robicie, bo to jest LUDZKIE, a nie MESKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×