Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzedawca marzeń to ja

sprzedaję marzenia, kto chce kupić marzenia, co dla Pani ?

Polecane posty

Gość sprzedawca marzeń to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę faceta
NORMALNEGO ,inteligentnego zebysmy mieli o czym rozawiac ,nic więcej moze być biedny jak mysz kościelna....nie chcę materialisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poobijany
ja chętnie kobiete w miare chociaż normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poproszę, żeby męźczyzna, który powinien się do mnie odezwać, wreszcie się odezwał, nieważne już, co ma mi do powiedzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulkaaaaaaaaaaa
1.zdrowie razy 2 ( dla mnie i moje kochanie) 2.zeby bylo tak jak jest (bo jest prawie idealnie) 3.worek pieniedzy spadajacy z nieba pewnie tez by nie zaszkodzil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberska
Ja bym chyba poprosiła, żeby cofnąć trochę czas i żebym nie zakochała się w pewnym gościu, który - jak się później okazało (niespodziewanie również dla niego) - zaliczył wpadkę i żeni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
nie ma niespodziewanych wpadek. Wiele kobiet wie, ze ciąża to i facet w garsci. A on co kocha ja/ czy pod presja sie zeni? zatem daje 5 lat i bedzie finito albo zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
A ja poproszę, żeby męźczyzna, który powinien się do mnie odezwać, wreszcie się odezwał i był mój:) budujmy dalej, bez jakis rys:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja ja
ja chcę, żeby spełniło się coś, czego w tej chwili najbardziej pragnę: chcę sie potkać z przyjacielem. W egipcie, ewnetualnie w algierii lub w polsce. Ile płacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
marzenia powinny byc za darmo Tobie dano, daj innym gratis ich marzenia, rozdawaj jak chleb;0 ja w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę żyć! Normalnie, jak przeciętny człowiek, nawet z kłopotami, nawet bez pieniędzy. Ale chcę żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupię marzeń
mam ich pod dostatkiem, własnych, pieknych, wolałbym gdybys realizowała marzenia, spełniła te, które mam. Nie kupię marzeń od Ciebie, moje mi wystarczają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie szczęście miłość podróż dookoła świata a może po prostu złotą rybkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
ja tez mam swoje:) i czesc sie spelnila:) marzylam 2 lata temu o sukience w kropki, i mam ją, materail dostalam mam ja:) marzylam o jednej rybce, i prawie ją mam:P marzyłam o pisaniu i pisze:) i o tylu marze i spelni sie:);0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinojagoda
miłośc poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykaczka
chce bzyknac sprzedawcę marzeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
miłosc juz jest:) cche jego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberska
do liselle może się żeni z poczucia odpowiedzalności? nie sztuką jest zrobić lasce dziecko, sztuką jest wziąc odpowiedzialność za swoje czyny, a tej odpowiedzialności brakuje wielu facetom. a czy wpadka była planowana? dla niego raczej nie, dla niej - nie wiem... nie zmienia to jednak faktu, że wolałabym cofnąć czas, nie spotkać go i nie ulec swemu sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce cofnąć czas do wtedy gdy napisał : " ze coś czuje "a ja głupia nic nie zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
marzeń mam pod dostatkiem chyba że masz takie od razu ze spełnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm
:D spełniły się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
do amberska nie tylko facet robi dziecko, uczestnicyz w tym i kobieta. Nie zapominaj o tym. zenic sie z odpowiedzialnosci? a gdzie miłosc? wlasnie. jelsi stawiasz znak = miedyz dziecko = slub, to wiele pan skorzysta z tego. bedzie dziecko to i on moj, bedzie slub. takie rozumowanie. i jak widze trafne. Jesli nie ma znaku rowna sie to znak, ze babki wiedza iz dziecko nie daje jej Jego od razu. hmm czy kobiety ida z facetem do lozka z uczuc/ nie, czasem z gier bo nie chca byc same, bo czas leci, bo go lubia i fajnie jakby byl z nimi do konca. to fai? nie. ulec sercu.. tak to kazda mowi po fakcie, by pokazac ze nie leciala na to i owamto a serce.. akurat fakty mowia co innego. A to ze ma tyle zalu ona to znak ze zaluje iz zrobila taki plan i ma za swoje. ot tyle. wiele ciąż jets planowanych. I nie bronmy tak perfidnych kobiet. szkoda faceta i dziecka tylko. kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinojagoda
nie spelnily sie:( teraz nie mam nawet marzen, nawet nadziei, nie mam juz nic -tylko smutek i pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinojagoda
nie spelnily sie:( teraz nie mam nawet marzen, nawet nadziei, nie mam juz nic -tylko smutek i pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
aby sie spełniły o marzenia trzeba walczyc, napewno ni byc biernym:) działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje nie spęłniło się
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę wygrać jakieś pieniadze, zeby stać mnie było na laserowe usunięcie wielkiej blizny po przeszczepie skóry u mojej 2,5-letniej córeczki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×