Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chodze tam ale mam blisko

Czy jest cos, co warto kupic w LEADER PRICE?????????

Polecane posty

Gość nie chodze tam ale mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
warto kupic sam supermarket leader price i go zrujnować / zburzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp
chyba nie ma czegos takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chusteczki bezzapachowe i żwirek dla kota Niestety nic poza tym raczej nie nadaje się do użytku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelki
takie jak do lodó gałkowych - tanie i dobre i to wszystko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duża paczka kwaśnych żelków brzoskwiniowych za 5 zł - lepsze niż haribo!!! serio!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
piasek dla kota porazka smierdzi i wogole bardzo kiepski :( chipsy w kartoniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranzade w proszku
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuppppppppppp
bo mimo wszystko może coś się jeszcze zjadzie, a tam jest tanio :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczki do nosa
papier toaletowy... i chyba to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Nie macie racji ja robię tam zakupy i jest tam mnóstwo rzeczy ktore warto kupić ale jak wolicie przepłacać,wasza sprawa:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,burzuje sie odezwaly! oczywiscie,ze jest tam sporo rzeczy tanich i dobrych do kupienia! np.chusteczki nawilzane dla dzieci-stosowalam juz chusteczki wszystkich firm i chociaz moim faworytem sa chusteczki z biedronki(tak jak i pieluszki TYLKO z biedronki) to te z leadera stawiam na 2 m-cu, kolezanka stosowala pieluszki z leadera jednorazowe-tanie i jej synka nie uczulalay jako jedyne,mieszanka chinska (mrozonka warzywna) za 2,50-najlepsza jaka jadlam!!! oczywiscie trzeba ja troszke doprawic (curry + kostka rosolowa). surowka z buraka w okraglym plastikowym pudeleczku-najlepsza na swiecie!,surowka tez jest smaczna, ogorki kiszone,kefiry,smietana, kawalki kurczaka w panierce na czarnej tacce-po usmazeniu smakuja identycznie jak te z salatki z mc donalda,zelki,papier toaletowy,sos w papierku do gulaszu (innych nie wyprobowalam),og.konserwowe,salatka w sloiku z czerwonej kapusty,oliwki,salatka szwedzka.wszystko to naprawde duzo tansze niz odpowiedniki innych firm.jak mi sie cos przypomni to jeszcze napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
jeeezu.. co za ludzie :| zgadzam sie z opinia poprzedniczki. jest tam mnostwo rzeczy ktore nie sa gorsze od tych z 'wyzszej polki' no i zreszta mozna znalezc tam tez produkty takie jak w innych sklepach ale TANIEJ. ale najlepiej sie wypowiadac nigdy tam nie bedac...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
o k.... to nie do tego topiku. sory narazie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie kulki miodowe do mleka i soki z marchewki. Poza tym batony takie miękkie - różne smaki, serki, jogurty, owoce suszone. O rany prawie same słodycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guigigiy
akurat z Leader Price'a lubię głównie chałwę ale skorzystam z podpowiedzi a, jeszcze pasztet z indyka, pieczony, mieli kiedyś super, nie wiem czy teraz jest a, i batoniki Gawełki, czekoladowe, to te z Wawela, robione dla Leader Price'a wogóle nie ważne czy coś ma napis Leader Price ale jaka firma te coś wyprodukowała buraczki są OK, ogórki genialne (te same są w Biedronce) o, jeszcze coś sobie przypomniałam... mają dobre tampony, wiecie na co, dosyC miękkie więc nie czuje się dyskomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna kupowac gotowe
surowki w jakis pojemnikach, sloikach, itp :o bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko czekaj az znajdziesz
w nich szczurka :D bo i producentem takich surowcow jest hortex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere ferrrerre
podpaski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczkaaaaaa
Lilia_ - po ile te chusteczki nawilzane dla dzieci? Ja polecam sezamki :) Tanie i b. smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeczkaaaaaa-nie pamietam w tej chwili,ale niedlugo wybieram sie tam po kilka produktow to sprawdze dokladnie.Z tego co pamietam to nie sa super tanie,bo ogolnie chusteczki dla dzieci sa drogie,ale np.tansze niz pamper,a lepsze.zajrze pozniej i napisze dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto, a już w szczególności nie produkty spożywcze, podobno na produkowane tam dżeny przypada jeden owoc na słoik. www.wellnesslife.pl www.kobieta.wellnesslife.pl nowy program dla kobiet \"Odkryj swoje piekno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno na jedną wydepilowaną
olenę przypada jedno marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczkaaaaaa
Lila - to sprawdz jesli mozesz, po ile te chusteczki. Ja kupuje duuuze opakowanie po 4 czy 5 zl, ale nie w Leader Price - woze zawsze w samochodzie, zawsze mozna przetrzec rece czy cokolwiek, gdy nie ma w poblizu lazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziaAa
w leader proce kocham napoj z czerwonych pomaranczy bomba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niioob
W Leader Price dobra jest kukurydza w puszce (produkuje ją Bonduelle), peeling do stóp, rurki do lodów, niektóre mrożonki warzywne, mieszanka meksykańska w słoiku, Poza tym kupuję w Leaderze tylko owoce, warzywa, wodę niegazowaną (średnia w smaku) i mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to pisze
woda mineralna w lider jest super, jak byłam w ciąży tylko tę tolerowałam inne mi przez gardło nie mogły przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinak mrożony! Bez porównania z tym z hortexu a połowę tańszy.Przynajmniej widać że to liście a nie przetrawiona przez kogoś paćka.Naprawde polecam(jeśli lubi sie szpinak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×