Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszeczka23

Stosowanie Betadine w 9 miesiacu ciazy????

Polecane posty

Gość myszeczka23

mam takie pytanko ,jestem w 9 miesioncu i mam zapalenie pochwy od samego poczadku ciazy lekarz kilka krotnir przepisywał mi ten lek i troszke mi go zostało pomyslałm ze mogła bym go wykozystac ale niewiem czy mozna go stosowac w 9 miesioncu ,teras podmywam sie takim płynem jak Azucalen ale niepomaga i nadal mam swendzienie i pieczenie pochwy powiem szczerze ze prawie nic mi nie pomaga cały czas mam strasznie silne upławy i pieczenie i swendzienie mam nadzieje ze to sie zmieni po ciazy jesli mozecie mi pomuc to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam, to istenieje duże prawdopodobieństwo że \"wyjdzie\" ci to podczas porodu, nie rób nic, poczekaj, to w końcu ostatni miesiąc - za chwile będzie po wszystkim, potem gin ci powie co dalej jak by nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
idz do lekarza i sie zapytaj. ja tez tak mialam i lekarz mi zapisa clotrimazol czy cos takiego. tabletki dopochwowe i masc. po tygodniu przeszlo. tylko zeby twojej dzidzi nie zaszkodzily te twoje objawy, bo taka infekcja powinna byc juz dawno wyleczona. mi gin powoedzial ze moglo by to doprowadzic do zakarzenia wod plodowych, wiec lepiej skontaktuj sie z lekarzem bo zadne niepokojace objawy nie powinny byc lekcewarzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×