Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonia

ciąża a kosmetyczka i oczyszcanie twarzy

Polecane posty

Witam!! Mam pytanko czy nie orientujecie sie przypadkiem cz y w ciazy mozna oczyszcac twarz u kosmetyczki. Wiecie chodzi mi glownie o zamykanie porow \"pradem\' dokladnie nie wiem jak to sie nazywa i naswietlanie pod lampa. Chcialabym sie wybrac poniewaz troche mnie wysypuje ..... przed ciaza mialam to samo wiec nie wiem czy to ciaza czy nie. Ale chetnie odwiedzilabym kosmetyczke. Wiec jesli ktosc cos wie na ten temat to z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merighold
http://kobieta.wp.pl/kat,26333,wid,8253729,wiadomosc.html Co do zamykania porow pradem, to wydaje mi sie, ze raczej nie jest wskazane. Zapytaj jednak doswiadczona kosmetyczke. Na pewno pomoze dobrac bezpieczna metode oczyszczenia skory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kosmetyczka nie wykonuje zabiegów prądem kobietom w ciązy....a inne owszem nie wiem jak jest z peelingiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczne
chyba moze ci zrobic, ale NIGDY ultradzwiekiem w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONISIU Nie wyglupiaj sie !!!!! Mam dobra znajoma kosmetyczke i niedawno nawet zapytalam ja o to samo i powiedziala,ze ona sie nie podejmuje tego typu zabiegom.Tylko i wylacznie oczyszczanie rekoma;)Tez oczyszcza w miare dobrze i jest napewno bezpieczne dla dziecka to jest teraz najwazniejsze dobro DZIECKA!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×