Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedemnastolatka załamana

Czy któraś z Pań na kafeterii ma tak mały biust jak ja?

Polecane posty

Gość sory ale jesli to faktycznie
To raczej Twoje wypowiedzi pozostawie bez komentarza. Idz pocwicz na silowni tam Cie zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jesussss
Hardxx jak to twoje cycuszki to z chęcią moge sie do nich przytulic i jeszcze cos.... ^.^ Fajne cialko o ile twoje bo cos wierzyc mi sie niechce;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna czy brzydka
ja mialam 75B a jak moj facet zaczal piescic to po 2 miesiacach nie moglam stanika ubrac bo byl za maly. wiec wszystko sie moze zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesuss.
No wiesz kobiety niewiedza co czynia skoro mowia ze im sie niepodoba pf.... Ja tam bym pomacała troszke;D a co do wzrostu piersi to jest prwadą tylko jak facet przestanie to spowrotem wraca do poprzedniej wielkosci;p wiec niewiem do konca na czym to polega;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
no ale kotku daasz pomacac;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
Kochanie wiesz ze kobietą w potrzebie sie nie odmawia ^.^ a ja sie pytac nie bede tylko sama sobie wezme i pomacam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
wiesz Hardxxx na przyjemnosc trzeba sobie zasluzyc ;-) a co do lizania... to są fajne ^.^ haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
niegrzeczna jakas ty napalona hahaha widzisz ze ja chlopaka probuje oswoic a on jakis niekumaty i sie wstydzi czy co;p juz niemam sposobu na niego Hardxx co do przyjemnosci to niemam zwyczaju sie pytac i ja zaslugiwac niemusze, biore kiedy chce;] i korzystam... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
oczywiscie z enie musi, facet powinien zaslugiwac o ile sie dobrze postara ;-) a on jakisss niewiem, moze sie wstydzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
to moze razem go zjemy czy tez musze zasluzyc;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hardxxx-----------> tu kobieta pisze o lizaniu Twoich sutków a Ty tak po prostu wstałeś obiad sobie zrobić? :D toż to ja sama się napaliłam, co dalej będzie,a Ty taki spokojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesus .
no bo moze on lubi inne pieszczoty tylko sie niechce przyznac. ale jego suteczki sa ymmmmm;p dobraa dobra koniec juz hehe chlopaczek sie zarumienil Hardxx kiedy jemy wspolny posilek na wspolnym łozu haha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×