Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izunieczeczka

W jakich sklepach najczesciej kupujecie ciuchy?

Polecane posty

Gość Izunieczeczka

W jakich sklepach najczesciej kupujecie ciuchy? :) :) :) :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczeczka
A troll,tally weijl,cropp town i tego typu sklepiki ? :) To chyba moje ulubione sklepy odziezowe :P zawsze znajde coś dla siebie...naprawde polecam serdecznie... W tally weijl jest teraz super wyprzedaz naparwde warto tam zajrzec :P :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja buszuję i szukam, co mi się spodoba. Ale gdyby pomyśleć, mam trochę rzeczy z Greenpointu, ostatnio podoba mi się kolekcja Orsay i kupiłam z niej kilka sztuk. New Yorker, Colloseum, Camieu (czy jakoś tak) czasami Reserved. Jak byłam, grubsza to H&N i C&A, bo mają dużą rozmiarówkę. Podoba mi się Promode. Generalnie staram się nie kupować bardzo dorgich ubrań; u mnie to raczej idzie w ilość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonia
ja lubie kupowac w lumpeksach jest duzo fajnych ciuchow i tanich . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo a ja
w marshallu, tj maxie i rossie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miyuki
zara T W new yorker cropp vero moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
zależy czy do pracy, czy takie codzienne, czy może sportowe... Esprit, Marks & Spencer, ProFashionn, Wrangler, Reserved...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Solar też lubię i Hexeline, ale na ten rzadko kiedy mnie stać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshsh hsuej s shuir cishejmm
sama szuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendai
zapraszam Was do mojego sklepu. moze cos dla siebie znajdziecie :) www.sklep.dlaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lumpeksach
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku czasu chodzenia po sklepach stawiam na zakupy online. Moim ulubionym sklepem jest cosmosmoda.pl Moim wymogiem pod względem zakupów ubrań jest polski producent i tutaj mam 100% satysfakcji. Jestem bardzo zadowolona, kupuje tam bardzo często. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Jeśli szukacie dobrych jakościowo i mega modnych ubrań męskich to wpadnijcie się rozejrzeć do Ombre - to sklep internetowy, który stworzony został z myślą o mężczyznach, dlatego każdy facet znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na to, czy szuka codziennej koszulki, szortów, czy eleganckiej koszuli. No i nie zostawicie tutaj całej wypłaty! W sieci jesteśmy tutaj: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olegga

to zalęży co ale ostatnio odkryłam w Btik Modna we Wrocławiu piękne ...enki. i szczerze mówiąc tam jest taki wybór że na pewno można znaleźć coś dla siebie! piękne mają kiecki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

W Carry najczęściej, bo dla mnie i dla dzieciaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej w takich jak: Lee, Crossjeans, Mustang, HM itp.

Czasem przeglądam polską wyszukiwarkę ceneo.pl lub buszuję po allegro.pl szukając jakiś wyprzedaży 🙂

Tak złapałam ostatnio spodnie Adrianna 🙂 w bardzo fajnej cenie, bardzo dobrze mi się je nosi. Dopasowują się do figury, nie ukrywam też, że panowie "zarzucają" na mnie spojrzenia, więc muszę wyglądać w nich dobrze, parę propozycji na kawę już też musiałam odmówić hihi. Część z nas jeszcze lubi chodzić po galeriach i tradycyjnych sklepach, ale ja z oszczędności czasu robię zakupy online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×