Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dudzia

balsam brązujący ! smugi

Polecane posty

oczywiscie budze sie rano.. a tu same smugi .. uwielbiam to !!:) zastosowałam balsam brązujący dave. w sklepie chciałam do cery jasnej .. ale pani tak mnnie namawiała na ten do cery ciemnej .. ze wziełam .. :) .. no i jestem sobie w paski ale tak mysle ze chyab te osoby z cienma karnacja nie maja tylko smug. mam znajoma . smaruje się balsamem sopot codziennie.. przez cay rok.. ma piekna równa opalenizne. ... NIE WIEM JAK ONA TO ROBI . widocznie to nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dave tez mam jednolita opalenizne - tym do cery opalonej, co prawda jestem osoba o ciemnej karnacji ale nie mam zadnych smug, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zazdroszcze ci ogromnie. powiedz czy smarujesz na noc czy w dzien, czy robisz jakis podkład z balsamu , czy bezposrednio dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej smarowac na noc.Tylko nie kladz sie od razu tylko pochodz chwile zeby balsam wchlonal w skore.Ja np mam opalona skore i mi balsam nie pozostawia smug,ale czytalam tu na forum ze dziewczyny przed nalozeniem balsamu najpierw robia peeling a nastepnie smaruja zwyklym balsamem,czekaja az wchlonie a dopiero potem smaruja balsamem brazujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
Skoro masz jasna karnacje to trzeba bylo wybrac balsam do jasnej karnacji, a moze spruboj innych marek, johnsons, garnier, nivea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie balsam brazujacy ale do jasnej karnacji.A ta sprzedawczyni to chyba jakas niepowazna byla skoro wcisnela Ci do ciemnej karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmiesznijesze jest to ze kazda czesc ciala jest w innym kolorze teraz:) , nawet kazdy palec ma inny kolor. jeden jest biały drugi brązowy. tak zrobilam pilling. posmarowalam sie na noc, ale odczekalam dobre 45 minut na wchłonięcie. ale to i tak chyba bylo za malo. wstalam rano i posmarowalam te smugi ponownie.. niech sie dzieje co chce. moze sie wyrowna. ide dzisiaj na absen .. tzn chodze codziennie. ale dzisiaj bede szczególnie ładnie wygladać :) ale wiesz .. jest cos w tym smarowaniu przed chyba. bo np twarz posmarowalam kremem , dopiero potem nałozyłam brązujący dave. i buzia jest super. hmmm o matuchno ile to taki biały człowiek musi sie nameczyc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem...
Ja mam też bardzo jasną karnację i Sopot , np. zostawia mi smugi, jak u Ciebie :) Od jakiegoś czasu stosuję balsam z Kolastyny z wyciągiem z orzecha włoskiego... Taka jasna, kremowa butelka i brązowe napisy. Polecam. Mam po nim piękną, złotą, prawie naturalną "opaleniznę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz wiem , ze ten jasny maiłam kupic .. ale jakos mnie tak namotała, w szafie mam juz kolekcje takich balsamów. ale stwoerdzam jedno .. to nie zalezy od firmy chyba. tylko od tego czy ktos sie potrafi posmarowac . o dłoniach oczywiscie nie wspomnę :) tak miałam nawet ochote napisac do dove .. maja strone , żęby troche szkolili ludzi którzy sprzedaja a nie wciskaja cos złego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podpowiem .. ale się usmiałam.. podchodze do szafy .. i oczywiscie mam ten z kolastyny. z orzechem . kupiłam dove i kolastyne .. bo nie mogłam sie zdecydować . no i postanowiłam wypróbowac w pierwszej kolejnosci ten z dove.. ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapytam .. co robicie z dłońmi , żeby na nich nie pozostawały brązowe placki i ślady .. bo jka te kremy sa dpo codziennego uzytku.. to za tydzień będe miała czarne dłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlonie myje.Bo tam pisze na opakowaniu zeby po kazdym nalozeniu umyc dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam teraz rózne posty o kolastynie .. i zbyt dobrych opinii nie ma., sa takie , że nic nidac po nim. ale włąsnie wydaje mi sie , że ja taki bileas .. takie powinnam uzywąc , czyli dove do jasnej karnacjii, i kolastyne.. bo wtedy jest ładny odcień tylko.. a ja posmarowałam sie tym do ciemnej .. i odrazu czarne smugi . po jasnym nawet nie byłoby widac pewnie . człowke juz tyle razy błędy popełniał.. a dajej je robi. chyba pójde do sklepu tej pani podzekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano posmarowałam sie ponownie, i ciało teraz nabrało bardziej równej opalenizny. jedyny teraz mankament z tym , że jednak za ciemny to kolor dla mnie. ja lubie muśnięcie opalenizny.. anie brąz,. ciemny brąz postarza. a taka lekka opalenizna doadje uroku. czyli jeśli dove to do jasnej kanracji , lub kolastyna brązująco rozswietlająca. a jak adnie teraz na opalonych dłoniach wygladają paznokcie pomalowane na franch :) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×