Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narodowy Katolik NR

Dlaczego o dziewczynę co chciałaby życ w czystości przedmalżeńskiej?

Polecane posty

Gość Narodowy Katolik NR

Brzydziłbym kochać sie z dziewczyną co już była "używana". Nie mógłbym znieść, że jakiś inny facet z nią wcześniej współżył. Jeśli sie z kimś decydujemy na współżycie to powinniśmy byc z nim do śmierci. Więc czystość przedmałżeńska jest moim zdaniem jak najbardziej wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narodowy Katolik NR
Dlaczego dzisiaj tak trudno o dziewczynę co chciałaby życ w czystości przedmalżeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Cię, ale nie do końca. Pomyśl. Poznałeś super dziewczyne, wiesz, że to ta jedyna, jest dziewicą, jest tylko dla Ciebie. Kochacie się i jest pieknie. Ale jesteście za młodzi na slub. Macie, dajmy na to, po 21 lat. Najpierw trzeba skończyć studia itp. To co, macie czekać do tego czasu? Jak ktoś chce - proszę bardzo ale to barrrdzo trudne. Mozna zachować się dla tego jedynego, ale czy koniecznie aż do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanel99
jasne...bedziesz ja trzymał do slubu potem koledzy sie będą chwaLIĆ ZE PRZELECIELI W SWOIM ZYCIU JUZ 15 LASEK A TY BEDZIESZ MIAŁ NA KONCIE JEDNA I PÓJDZIESZ W TANGO..A CO JESLI NIE BEDZIECIE SIE DOGADYWAC W ŁÓŻKU??? TO ZAJEBISCIE WAZNA SFERA ZYCIA I JEŚLI TAM BEDA PROBLEMY TO DOBRE OBIADKI ZONKI NIE URATUJA MAŁZEŃSTWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO MASZ RACJE...A MOZE WŁASNIE O TO CHODZI??? MOZE JEGO PTASZEK MA WE WZWODZIE 7CM I CHCE ZŁAPAĆ KOBIETE NA ŚLUB COBY WCZEŚNIEJ NIE WIDZIALA CO BIERZE????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narodowy Katolik NR
Seks przed ślubem to grzech. Zresztą czystość przedmalżeńska to wielki dar miłośći, to błogosławieństwo, które umacnia związek, uczy poświęcenia i dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie my tu som jak króliki albo sie pan przystosuj albo wom pokaze do cego w dzisiejsych czasach cep moze słuzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodowy Katolik NR, popieram Cie!!! :) Proponuje jeszcze wprowadzic zakaz kochania sie w niedziele. W koncu to dzien Bozy nie na takie blachostki przeznaczony tylko na modlitwe. Po za tym mozna by zrobic liste dozwolonych pozycji i tych co sie jej nie trzymaja palic na stoscie. NIECH ZYJE SWIETA INKWIZYCJA :) :) :) :) ALELUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna-dziewczynaaaa
wypowiem sie na ten temat bo mnie dotyczy. Otóż w dzisiajszych czasch jest równie cieżko o mężczyzne,który chce dochować czystości az do slubu. Ja jestem wychowana w rodzinie katolickiej,zostałam tak wychowana przez rodziców aby dochowac czystosci do slubu ,zawsze tak u Nas było ( choc gdy moja siostra cioteczna wpadła nic sie nie stało,nikt nie robił jej wyrzutów) to jest sprawa indywidualna kazdego z Nas!!! Ja założyłam sobie ,ze chce dochowac czystosc zaraz zaczniecie na mnie nalatywac,ze jakis pasztet ze mnie jest wrecz przeciwnie uwazana jestem za bardzo atrakcyjną dziewczynę a przy tym z zasadami,wielokrotnie chłopcy próbowali mnie przełamac nie udało sie ;-) byłam w zwiazku ze starszym o 5 lat facetem zależało mu na sexie rozmawialismy o tym,on nie wytrzymał ...rozstaliśmy sie !! teraz znalazłam suuper chlopaka ,który jest w stanie wytrzymac,jestem pewna jego uczuć i tego ,ze w łóżku równiez sie dogadamy :-) tak wiec Narodowy Katoliku NR o faceta w dizisjszych czasach tez jest trudno!!!! ale fajnie jak oboje sa czysci niema żadnych przykrych wspomnień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest moj staly nick
Twoj wybor. Moim zdaniem całkiem w porządku. Każdy robi to, co chce. Nikogo nie krzywdzisz, nie obrażasz. I jest git.:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w wilijo wolno bedzie minetke robic bo jak niektózy twierdzo cipka sledziem pochnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
:) mnie też ten temat baaaaaaaardzo dotyczy :):) jestem z chłopakiem przeszlo 2 lata. obydwoje jestesmy dla siebie pierwszymi. obydwje "czysci". chcemy poczekac do slubu. CHCEMY :) teraz rozwijamy inne dziedziny naszego życia. jest.... wyjątkowo :) poza tym.. za nic w świecie nie oddam mojego comiesięcznego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manie-k
lepiej zamienić comiesięczny spokój na codzienne szaleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczkaaaaaa
aleś Roman rozwalił temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Narodowy Katolik NR
powiem ci krotko : wypierdalaj z tego forum i idz lizac dupe giertrychowi .... nie wracaj tu wiecej , jakos sobie poradzimy bez ciebie . Nic sie nie martw o nas . a w ogole to chcwd ... chyba wiesz co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×