Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

tak jest !! tu jest kobieca solidarnosc i mezczyznom wstep wzbroniony :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zlozylam reklamacje , bo ten nie ma nic pod ta spodnica ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe , dlugo nie bedziemy gledzic , bo moj men wlasnie wrocil do domu - byl we francji - i bede musiala mu troche czasu poswiecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza ta jedna usterka , wyglada identycznie jak ten z filmu . a film taki do poogladania , zaden cud ale obejrzec mozna. kobitka zglupiala i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala lily , w jakis cichy kat - tak na tydzien. moze w przyszlym roku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , ta glupota wcale taka rzadka nie jest. na forum kafeterii wypisuja, ze za muzulmanow chca wyjsc , albo jeszcze jakis innych cudakow. glupie dziewczyny nie zdaja sobie sprawy co oznacza wyjazd tam i zycie z takim czlowiekiem w tamtej spolecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe, mi wystarczy co widze na codzien, widze jak sie zachowuja (muzulmani) wiesz, zeby uwiesc idiotke to mozna i pol roku poudawac troche inteligenta... brzydze sie nimi, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie lili , jedna wlasnie wypisuje ze ma zamiar takiego poslubic . ostrzegaja ja ludzie , ale tez nawiedzone pisza . ta plecie, ze jego koledzy i on ja bardzo szanuja.... ano do slubu beda \"szanowali\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie , on jest bez fiutka. moj men mowi, ze zadnych reklamacji nie przyjmuje ode mnie . mam brac masaja , jakiego dostalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem sa wyjatki ale kto moze przypuszczac ze wlasnie ona znajdzie sie w gronie tych nielicznych szczesliwych zon muzulmanina? ale ryzyko jest duze i wiele do stracenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie a ryzyko jest zbyt duze . lily nikt juz tu nie zaglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a honey studiuje - z tego co doczytalam - pedagogike. ciekawe jak jej sie podoba . moze zerknie tu i cos skrobnie. no i wareczka , ciekawe co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , a tej diety nielaczenia juz nie stosuje . ja jestem jakas taka... nie nadaje sie do zadnych diet. w tym temacie nie jestem zdyscyplinowana ani stanowcza. i chyba dlatego tez nie moge rzucic palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi ta francja narobilas chetke na jakis wyjazd gdzies , najlepiej wlasnie do francji. caly czas teraz o tym mysle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:P To znow Ja Beszczelny Monsz:P Mam wiadomosc od Zony. Przeprasza ale nie bedzie Jej dzis. Lezy Przeziebiona w wyrku i sie kuruje a lekow brac nie moze bo... ;):) Oka ja tez spadam sobie bo dzis umieram :/ Narka wszystkim:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh lily , czy grypa cie dopadla? pedzilam (spozniona ) do domu , bo wypadlo nieplanowane musowe wyjscie. duzo zdrowka ci zycze , wygrzewaj sie w lozeczku i wracaj :) twoj men to kochany czlowiek - dzieki za wiadomosc :) a reszta kobietek - meldowac sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×