Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

lily - to ty juz w domu??? a ile godzin jechalas?? i gdzie taki tani bilet dostalas?? a pociag bez przesiadek super!!! jaka trasa jechal ten pociag?? moj maz ostatnio chcial pociagiem jechac bo tyle kilometrow za kierownica meczy go , ale ja nie chcialam sie przesiadac i jechalismy autem. a wareczki ciagle nie ma :( rany honey - tymi grzybkami narobilas mi rzeczywiscie smaku :P a lila tez gdzies wsiakla - odezwij sie kobitko i wywal z siebie co cie gnebi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko wszystkim Tak myslalem Kochanie ze Cie tu znajde:P Skarbie ty nie forumuj tylko sie kapac i spac:P:P:P bo jak naczaskam po ... :P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej z wieczora :) cloe, bilety kupowalam wczesniej przez die bahn, maja po 6 miejsc kazdego rodzaju objetych promocja teraz chce to samo zrobic na boze narodzenie bo pomysl nie jest zly, pociag jedzie do warszawy ok 15 godzin wiec to nie tragedia a trasa jest z frankfurtu do wawy przez koblencje, koln, hamm, oj i nie pamietam chyba berlin ost, sprawdze i dam ci linka jak chcesz menszu nie szpieguj mnie:P:P:P:P:P:P:P bo ci dupke obrobie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ze miejsca lezace nie sa zbyt wygodne;) ale ogolnie widoki sa super:) A co do Ciebie Kochana Zono to mnie nie starsz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj z babskiego forum, transwestyt z ciebie czy co?????? lezace tez sa wygodne, przespalam prawie cala droge i obudzilam sie bez bolu plecow czyli jest gut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera ja mam doła. I będę chlać na umór. Do białego ranca a potem znowu. Jejku kobiałki czemu to życie takie przesrane jest. Byłam dzis na uczelni po wykaz przedmiotów jakie są na grafice no i zapytaniem ile by kosztowało to moje studiowanie, i sie okazało że 500 zł co miesiąc, a do tego czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna tzn jakis tam rektor wydziału będzie oglądał moje prace, oczywiście których nie posiadam , ale to sie wytnie i wtedy może mnie zakwalifikuja na ten kierunek. Skąd mam wziąść te prace z księżyca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakbym wiedziała o tym to bym wcześniej cos naszkicowała, kiedys za dawien dawna rysowałam dużo, szkicowałam ale zaniedbałam sie pod tym kątem i mam only one pracę i co mam z taka jedną iść. Mąż ma znajomego na tej uczelni dryndnął do niego i sie okazało że to tylko taka ściema na maxa z tymi własnymi pracami, bo jak ktoś chce studiowac bardzo to oni to uwzględnią i przymkna oko, tymbardziej że ten kumpel jest w komisji. Ale co mi po tym skoro takie drogie te studia są. Przedmioty sa zarąbiste, rysunek, malarstwo, filozofia to wszystko co mnie kręci, ale ta bariera finansowa, przeliczając na 5 lat nauki to wyszła kolosalna sumka, no dobrej marki mochodzik kupic za to można. Na dobrze płatna prace marne szanse bo wypadłam z obiegu, 10 lat siedzenia w domu w tym 3 lata poświęcone na dokształcenie sie to bardzo mało, i cóz mi po wykształceniu średnim ano nic. Do tego syn zaczął kształcenie w 4 klasie a to juz nie przelewki, mąż pracuje do późna a idąc do pracy np w sklepie pracując od 10 do 19 , co niby bym miała z nim zrobić??? Jak sie wali to sie wali na całej lini, i jak tu nie zwariować!!!!!!!!!!!!!! Mam takiego doła ,że nie pytajcie uchlac sie iść spać i od rana od nowa tylko tyle mi pozostało. Dzis kupiłam gazetę z ofertami pracy i się załamałam, tylko same księgowe, sekretarki na które trza miec wygląd i prezencję ,której ja niestety nie posiadam, i inne takie tam które dopasować nawet nie idzie, załamka na maxa. Nie wiem chyba rzuce sie pod pociąg taki towarowy cobym ja mu krzywdy soba nie wyrządziła. Nawet grzyby zaczęły mi na sznurkach pleśniec to Twoja wina Cloe zazdrośnico:P Czarownico. Idę sie uchlać tylko tyle mi pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey nie poddawaj sie tak latwo, nie od razu przemysl to na spokojnie, porozmawiaj z mezem, obydwoje cos zrobicie, sluchaj zawsze mozesz poczekac rok albo zaczac w styczniu spytaj, moze jest mozliwosc zaczac od stycznia, nan iektorych uczelaniach tak jest powoli honey, wyluzuj fakt ze 500 zeta na miesiac to duzo, ale kierunek z przyszloscia uwierz w siebie masz wszystko co potrzeba zeby starac sie o prace wiesz dopiero po 30 rozmowie kfalifikacyjnej mozesz zaczac sie denerwowac :P ale wez na razie to wszystko na spokoj jestem z toba pamietaj a grzyby jeszcze beda ;) moze za wilgotno mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hone
lily dzieki za słowa otuchy, wiem ja w gorącej wodzie kąpana jestem, przebeczłam prawie 2 h , a rozmawiając z męzem ryczałam śmiejąc sie równocześnie i nie doszłam do żadnego wniosku,stresuje mnie to że juz wrzesień a dokumenty w niektórych uczelniach tylko do 30 mozna skłądać, a ja nadal w kropce i pewnie to ma na mnie taki niebagatelny wpływ. Wciąż zastanawiam sie nad tym, jak mozna mieć 30 lat na karku i nie wiedzieć co chce się w życiu dalej robić??? No tylko ja z moja artystyczną aczkolwiek nazbyt wrażliwą duszą mogę być tak zakręcona na maxa:) Bo jak to inaczej wytłumaczyć, nie wiem zupełnie się w tym wsyztskim pogubiłam, chyba się wybiorę do jakiegos psychologa , hm może do psychiatry bo czuję jak zaczynam wariować. Oki ide spać bo jutro będę miałą oczy jak mops i w dodatku będę na rzęsach chodziła z tego niewyspana a oczy będę miala podparte na zapałki;) Pa całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily dzieki za słowa otuchy, wiem ja w gorącej wodzie kąpana jestem, przebeczłam prawie 2 h , a rozmawiając z męzem ryczałam śmiejąc sie równocześnie i nie doszłam do żadnego wniosku,stresuje mnie to że juz wrzesień a dokumenty w niektórych uczelniach tylko do 30 mozna skłądać, a ja nadal w kropce i pewnie to ma na mnie taki niebagatelny wpływ. Wciąż zastanawiam sie nad tym, jak mozna mieć 30 lat na karku i nie wiedzieć co chce się w życiu dalej robić??? No tylko ja z moja artystyczną aczkolwiek nazbyt wrażliwą duszą mogę być tak zakręcona na maxa:) Bo jak to inaczej wytłumaczyć, nie wiem zupełnie się w tym wsyztskim pogubiłam, chyba się wybiorę do jakiegos psychologa , hm może do psychiatry bo czuję jak zaczynam wariować. Oki ide spać bo jutro będę miałą oczy jak mops i w dodatku będę na rzęsach chodziła z tego niewyspana a oczy będę miala podparte na zapałki;) Pa całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy !!! jestem u mojej wnuczusi :) honey - studia niestety kosztuja ale zrozum dziewczyno - ty inwestujesz w siebie. to jest inwestycja , ktora sie zwroci. ja studia skonczylam 8 lat temu i wtedy placilam ponad 400 zl miesiecznie - to tez byla kupa forsy. a prace znajdziesz , o to sie nie martw. w trakcie studiow moze zlapiesz jakies zlecenia. przespij sie i jutro wszystko bedzie wygladalo inaczej - nie tak strasznie. w koncu decydujesz sie na cos co lubisz. a tak swoja droga honey - zolza jestes. ;) :P ja liczylam na pare grzybkow i \"oheksowalam \" je , tak ??? chcialam zaplesniale ??? hehehe :P lily ma racje - grzybki mialy za wilgotno. nie ma to jak suszenie grzybkow na siatce na weglowym piecu. ale niestety , teraz malo kto ma taki piec. lily - ten pociag to super sprawa. a skad dowiedziec sie dokladna trase tego pociagu? trzymajcie sie kobialki - papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej hej :D ja na chwile bo sie przebudzilam i ide zaraz znowu, jutro o 6 pobudka :(:(:(:( honey jak sie zlapiemy to pogadamy sobie, moze cos sie wymysli, moze ty na jakos pomysl wpadniesz :) cloe, jej, sorki zapomnialam, tu powinno byc wszystko o trasie, wpisz sobie tez na stronie die bahn, fajne rzeczy czasami mozna tam przeczytac, pociag jedzie dalej jeszcze do moskwy i w polsce poza warszawa zatrzymuje sie hmmm, nie pamietam juz gdzie, chyba siedlce i terespol, wpiszesz frankfurt-moskwa i bedziesz wiedziala, http://reiseauskunft.bahn.de/bin/zuginfo.exe/dn/142626/175825/814666/359791/80/ld=212.18&seqnr=6&ident=my.02331818.1157489707¤tReferrer=tp& to link do trasy frankfurt wawa pozdrawiam cieplo :D do jutra, cloe ucaluj wnuczke ode mnie :) a honey synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piwoszki, ja dziś na trzeźwo, te pifo chyba mi wszytskie szare komorki zjadło. Nic nie wymyslilam szukalam dzis w necie jakis studiów i nic, musze troche ochlonąć, chcialam jeszcze porozglądać sie za psychologia to bylo kiedys moje marzenie, tak jakos ludzie do mnie lgna a ja lubie im pomagac rozwiazywac ich problemy, tylko kurczaki czemu swoich nie potrafie, maż kazał mi iść na psychologię bo wtedy sie wylecze, a potem bede leczyć jego;) Nie ma w Łodzi psychologii, bynajmniej ja nie mogę nic znależć, owszem podyplomowe studia tak. Jutro poszukam znowu i tak do usran....śmierci aż mi 70 stuknie na karku to se pójdę za free studiować bo u mnie są takie studia . cloe--moje sznurki sie kurczą niemiłośiernie aż sie boję jutro wstać i spojrzeć na nie😭 lily dzieki za buziaczki dla synka juz go obśliniłam:) Ja też wam przesyłam cmocuszki słodziutkie jak miodzik, fajnie że jest taki ktoś komu mozna wylać to co mu na wątrobie leży, dzięki kobiałeczki:)👄 Lecę spać bo jutro mam ciężki dzień lecę z kotem do fryca bo sie skołtunił , ten mój czarny diaboł. Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liIy of the valley
zaraz wracam tylko zwale konika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem only miałam dziś urwanie głowy, miałam takiego stresa zwiazanego z moim kocurem bo dzis dzień fryca, że niestety musiałam obserwować reakcje mojega kocura po głupim jasiu i włączyłam grzejniczek co by moj ocurek mógł sie ogrzać po obcięciu, biedulek tak łysy jest pewnie jest mu teraz głupio;), ale tak na serio naprawde dał nam dzis popalić, się skubany rzucał na tym stole , zawsze go strzygła taka fajna fryzjerka a dzis o zgrozo jakis terminator mi się trafił,no mówię wam byłam w szoku jak go potraktowła, szarpała go za skórę wmawiając mi ,że to Ok bo powinien pamietać jak go matka nosiła w zębach, może i miała i rację ale było mi go tak bardzo żal , no wiecie ja nie zwyczajna jestem do takich widoków. Teraz lezy biedulek pod moim 12 żeberkowym kaloryferkiem i sie grzeje , no kit z tym że zapłacę za energie jak za zborze u mnie sezon grzewczy się już zaczął;) Ale teraz wygląda do ludzi taki kofany jest mój ślicznusi koteczek. Jutro jade do mojej kumpeli siem niedobrota wyprowadziła i to trochawę daleko ode mnie bo aż 30 min jazdy tramwajem, ale że będzie jutro załatwiać jakieś sprawy w moim miasteczku to mnie zabierze ze sobą, hm powrót będzie mniej komfortowy;) Alę sie bardzo ciesze dawno siem nie widziałyśmy. Oki zmykam spaciulku. Pozdrowionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano wszystkim Cos pusto tu sie zrobilo ostatnio:P nie mam czego czytac;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam kobitki i mężczyzni ;) Troche mnie nie było...zreszta czułam jakby mnie wcale nie było. Miałam małą burze w zyciu.Narazie sie normuje.Pije piwko i wracam do życia ! Zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej. Ja dzis mam dzień trzeźwości. Trzeźwieję od wczoraj, byłam u kumpeli opijaliśmy jej nowe mieszkanko , jejku oj sie działo, najpierw likier, potem wino, potem wódka a skończyło się na brendy, której już nie dopiłam bom sie bałam że wracając do domu wyhawtuje nasz samochodzik;) Never never never takich mieszanek. Nie wiem czy będę tak często tu zaglądać, muszę przypilnować mojejgo syncia, i udac się z nim do logopedy bo ma problemy z pisaniem. Oby to był fałszywy alrm . Ok zmykam pozdrowionka i miłego zakończenia dnia i odpoczynku w weekendzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) wareczka no nareszcie sie pojawilas :D co sie z toba dzielo jak cie nie bylo? opowiadaj :) cloe widze ze ciagle sie nie mozesz od wnusi oderwac :) rozumiem cie doskonale :) honey pijaczyno :) ktory to raz moiwsz ze nigdy wiecej??? :P z synkiem to na pewno falszywy alarm czesto sa takie nie przejmuj sie wszystko sie wyjasni ale lepiej chuchac na zimne :) pojawcie sie na dluzej zeby mozna bylo z wami pogadac :>:P :) wredoty :P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ty to potrafisz człowieka do łeż doprowadzić;) Nigdy więcej .........tarara tarara ;) Nie nie piłam idę spać bo jutro jak zwykle z samego rańca napad na sklepy , trza zakupy na nd zrobic i znowu myslenie co zrobic na obiad, jejku jak ja to uwielbiam. Oki zmykam papaptki pifoszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) ale pustki byly przez weekend :( myslalam ze cos nowego przeczytam... a tu nic... a ja pracowalam sobie bo weekend to czas gdy rodzice chca sobie wyjsc sami a dzieci chca z super-niania siedziec :D teraz leniwie siedze ehhhhhhhh i dochodze do wniosku ze zycie jest jednak piekne na swoj sposob :) jedyny i niepowtarzalny :) trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochanie:* Zapewne juz siedzisz i lookasz kto tu jest :P i sie okazuje ze nikogo nie ma :P Ale wyjdzie Ci to Skarbenku na zdrowie... kilka piwek mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm cos dzis tu pustawo... nawet zony nie widac... a tak tesknie za dogryzaniem... nie ma mnie kto wywalac z \"babskiego forum\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pamiętam , ale nie zawsze mam czas a i czasem klima mi sie psuje, właśnie mam kryzys i wogóle wszystko sie wali tak więc lepiej jak sobie odetchne trochę , musze sie uporac z tym co mnie trapi;) Pa pozdrowionka. Nawet jeśli mnie dlugo nie będzie nie oznacza to,że zapomniałam, nie nie ,ja pamietam cały czas ten topić wyrył sie w mojej głowie caps Lock-iem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobietki :) kazda widze w swoim swiecie zyje :P cloe pewnie zakochana we wnusi :) honey ma schizy :) :P:P:P warka i lila a z wami co???? jaka macie wymowke ze tu juz nie przychodzicie???? :P bo ja.... ja to wpadlam w wir pracy :P trzymajcie sie i zagladajcie chociaz :P i napiszcie ze zyjecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×