Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Wypiłam włąsnie 3 piwa pod rząd pbo mis ie chciało bardzo pic. I co dalej mam robic jak nie mam piwa. Kupilam cole ale mojej sis chlopak przyszedlo i wypil caly litro mojej coli. Kurna no!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyinCare
wypij wiecej, tzn kup sobie, ja pije czwarte i zaraz lece po nastepne, sadzicie, ze powinnam? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka. Wareczka ja nie mogłam pić w ten weekend bo pilnowałam dzieci siostry , troche mi dały do wiwatu szczególnie ten najmniejszy, ale za pare h już je odwożę, uf i wszystko wróci do normy. Ale nic starconego odbije to sobie;) Oki zmykam kobietki zaraz jade odwieżć dzieciaki i odwiedzic dziadka . Pa pozdrowionka i caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) juz mam neta u siebie a teraz siedze u mensza monsz spi po podrozy tez zaraz lece widze ze tu niezle nagadal :P ze ja niby chrapie :P phiiiiiiiiiii klamstwa podle zresza to bylo moje forum a nie jego :P:P:P doczytam was jeszcze do konca bo czasu na razie brakuje padam z nog pozdrowionka :D i caluski :D aaaaaaa wlasnie skonczylam pic lecha :D:D:D:D:D:D monsz mnie spija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku kobiałki gdzie sie podziałyście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mnie nie było bo mojego kompa zajął mój siostrzeniec w dzien gra z moim synkiem w jakąś grę w sieci ,udostępniłam mu swojego kompa no wiecie co się nie robi dla dzieci.;) No ale wy wstręciuchy, lily of, lila25, warka, cloe gdzie jesteście😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) ja ciagle na urlopie i smigam po calej polsce bez tolku ;) w niedziele wracam ale nie wiem jak.......... bo bilet na pociag zostal w domu a ze jestem teraz u mensza bo troche to daleko mam nadzieje ze mi ojciec wysle poczta i dojdzie do niedzieli o ja glupia i niemyslaca:( a wy stawiac sie w szeregu i zbiorka :D honey wakacje juz sie skoncza niedlugo :P cloe gdzie sie podziewasz??? warka - w augustowie zimno jak sam..... brrrrrrrrrr wracaj an forum, tu cieplej :P lila25- praca to nie wszystko :P:P chodz na piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku kobietki gdzie sie podziałyście mam takiego dylemata a nie mam z kim go obgadać, tak sie fajnie ten wątek naszego topicu zapowiadał i co???? Wredoty gdzie jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cloe, warka, lila25, lily małpiszony weneckie jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No kurczaki zgłaszajcie sie i to juz ,hm ---a tak fajnie się zapowiadało😭. Ja jestem trwam nadal pamiętam , ale matyldo nie w tej television trwam poprostu istnieję i mam nie lada dylemat więc plis zgłaszajcie się bo zwariuje od natłoku myśli. Pozdrowionka i całuski niedobroty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduje sie !!! po strasznej smierci naszego koteczka - 6-miesiecznego i mojego kochanego - nie moge dojsc do siebie. malo tego - ......... zostalam babcia !!!!!!!!!!!!!!!!! mam sliczna wnusie. pojade na kilka dni do corki zeby jej troche w tych pierwszych dniach pomoc ( w sobote ma wyjsc ze szpitala) , ona ma internet, wiec obiecuje , ze sie odezwe. w tym calym smutku po moim koteczku zostalam obdarowana rowniez radoscia. o rany jestem babcia.... caluski dla was :) i odzywajcie sie bo topik padnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusicku cloe jak siem cieszę razem z Tobą, gratulejszyn, wprawdzie jam jeszcze takiego jak ty zaszczytu nie doświadczyła no ale zem też matka to ci gratuluję , mówisz żeś babcią zostałą czyli to dziewczynka czy dobrze rozumuję??? Jeszcz eraz gratulejszyn z całego serducha. Napisz cosik wicej ile km ile cm i wogole pozdrowionka i caluski dla ciebie , i calej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietki:) cloe gratulacje :D:D:D:D:D nie dziwie ci sie wcale ze nie mialas czasu tyle wydarzen :D super ze jedziesz do corki, zakochasz sie na pewno we wnusi :) honey co ci lezy na watrobie, pisz tu zaraz :> nie wiem czy bede wieczorem bo monsz mi rozrywki zapewnia takie ze hej :D fajnie jest :D i juz niedlugo sie skonczy :( na razie poszedl po piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka. Jejku duzo mi leży na wątrobie. Chodzi głównie o to samo czyli wybór kierunku studiów. Nie idę na pedagogikę stwierdziłam ,że to nie dla mnie, że chciałam iść na ten kierunek tylko dlatego bo pod namową koleżanki uległam, no i nie miałam żdanego innego pomysłu. Jednak analizując to wszystko doszłam do wniosku ,że przecież to jakie studia ukończę bedzie rzutować na moją dalszą przyszłość. Tak więc po rozmowie z mężem doszłam do wniosku ,że pójdę na grafikę komputerową. Cięzkie wiem, ale potem mam pewność że znajdę jakąs pracę choćby nawet u męża w pracy. Koleżanka się chyba pogniewała na mnie, wiem nawaliłam ale nie mogę iść z nia tylko dla towarzystwa aby nam było raźniej, kwota którą zapłace za studia jest niebagatelnie duża do tego 5 lat , one nie mogą iść na marne bo raptem sie przebudzę stwierdzając ,że to nie dla mnie. Oki zmykam spać bo jutro jadę na grzybki , jejku uwielbiam grzybobranie chyba dziś nie usnę. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie tak dlugo bo: chyba was zaniedbalam:(prosze o wybaczenie:( mam jeszcze jeden swoj topic:)przylaczcie sie \"jest mi nudno smutno pusto\" bylam na urlopie mialam klopoty z mezem a dzisiaj pisze....bo jestem pijana;Pale k0CHAM WAS WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza dzidzia wazy 4120 g i mierzy 54 cm. jest slodka oczywiscie jak wszystkie nasze dzidzie . :) honey - zaproponuj twojej kolezance pojscie \"dla towarzystwa\" z toba na wybrany przez ciebie kierunek. przeciez obrazanie sie z takiego powodu jest niepowazne , kierunek studiow to wazna rzecz i nie mozna kierowac sie wzgledami towarzyskimi dokonujac jego wyboru. skoro ciebie nie interesuje pedagogika , absolutnie nie powinnac tam isc . trzymam kciuki :) a kasa - tak , jest niemala ale to jest inwestycja na cale zycie. poradzicie sobie. wareczka - gdzie jestes?? lily , lila - fajnie ze jestescie. buziaczki dla was wszystkich kobitki. topik ma sie rozwijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:D honey, cloe ma racje, nie mozesz robic czegos co cie nie pociaga, to w koncu twoja przyszlosc i twoje zycie, masz robic to co lubisz, zeby miec z tego satysfekszyn:P:P:P cloe wnusia jak malowana, okaz :) jak bedziesz mogla to podeslij nam zdjecia :D jak ja lubie maluszki ogladac :) jutro jade do domku, juz koniec urlopu :( i tak teraz do nastepnego ehhhhhhhhhhhhhhh ale fajnie bylo :D:D:D:D:D:D i jest jeszcze monsz czuwa non stop :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka piwoszki. Jezusicku jestem styrana na maxa, siedzę i delektuje sie piwkiem, dopiero co uporałam się z moimi grzybkami. Nazbierałam cały koszyk wiklinowy, no i jestem z siebie b dumna, bo drugi raz w żcyiu zbierałam grzybki i mam ich aż tyle;) Mam i na ususzenie, troche zamroziłam i dzis pare na jajeczniczkę odłożyłam, ale mi sie rymło;) Chłopaki pojechali na rowery a ja se trochę odsapnę. Cloe i lila 25 macie rację zdecydowałam grafika i już. Trudno jeśli ta moja kumpela sie pogniewa to będzie znaczyło, że jest płytka jak strumyk , który płynie z wolna;) Lila25 lece na Twój topic mi tez jest smutno niewymownie 😭 Cloe ale ta Twoja wnuczka to kawał kobity jest:) Też bym z chęcią obejrzała zdjęcie Twojej ślicznotki. Lily ---hi hi hi a zrób se swoję to będziesz oglądać, ja już jedno mam :P Dobra dobra nie marudzę bede wieczorkiem, i wy też się meldujcie, bo jak przyjdzie październik to mnie wciągnie jak amba i będę rzadkim gościem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila 25 co ci dolega???? Jejku życie jest naprawdę zbyt piękne i krótkie , wiem coś o tym, aby załamywać się aż tak bardzo. Uwierz mi bo byłąm na samym dnie piekła;) Bedzie dobrze, teraz nadchodzi jeśień wokół robi się szaro i smutno i częściej łapie nas depresja, wsio widzimy w ciemnych barwach, ale to minie , gewarantuję minie bezpowrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze udalo mi sie :) lila - a ty wyrzuc z siebie co cie gnebi - jezeli chcesz oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Wam, wpadlam na Wasz topik, ale przyznam sie szczerze, ze jestem teraz pod wpływem 2- giej Warki-Strong, bo słucham koncertu Elthona Johna i sie wzruszam. Fajnie gościu gra i jak sobie pomyslę, ze był z kobitka przez 4 lata w małżeństwie i był nieszczesliwy, dopiero miłość do faceta uczyniła go szczesliwym , to mi sie łzy do oczu cisna.! -chlip [ beksa] - chlip, - no cóż , nie wiem, ale ja chyba nie mogłabym nagle stac się lesba, choc nie zawsze układa sie mi z moim mężolem- tak jak w zyciu- \" se la vivre- jak mówia starożytni Rosjanie :P \" - papatki od Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!:):) a ja dzisiaj kaca lecze ..wczoraj wypilam 2 zgrzewki piwa ..o matko spalam do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej lila co z toba?? czasami dobry kac pomaga :P:P:P:P ja wlasnie wrocilam z menszem z meczyku porazka jak rzadko cloe jaka fajna jest sophia :):):) honey zrobie zrobie :P:P:P toz bede miala becikowe :P:P:P ale na wszystko przyjdzie pora :D ps. zazdroszcze grzybow :(:(:(:(:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hon
No fajna ta dziewoja, taka popitaśna , na kruszynka to ona nie jest;) Slicznusia. Lily masz czego żałować bo grzybki smaczniusie, jadłam juz jajeczniczke z grzybkami, jejku niebo w gebie. Lila25 ty sie nam tutaj nie rozpijaj , bo jeszcze bedziemy musiały na detox Cie zapisać, a kto wtedy bedzie tu z nami gawedził, he no kto??? Cloe ucałuj wnuczusię. Pozdrowionka zmukam spac grzybobranie mi sie we znaki dalo;) Jestem padnieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna ta dziewoja, taka popitaśna , na kruszynka to ona nie jest;) Slicznusia. Lily masz czego żałować bo grzybki smaczniusie, jadłam juz jajeczniczke z grzybkami, jejku niebo w gebie. Lila25 ty sie nam tutaj nie rozpijaj , bo jeszcze bedziemy musiały na detox Cie zapisać, a kto wtedy bedzie tu z nami gawedził, he no kto??? Cloe ucałuj wnuczusię. Pozdrowionka zmukam spac grzybobranie mi sie we znaki dalo;) Jestem padnieta . Sorki ale już mi na wzrok z tego zmęczenia daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) witam w niedzielny piekny poranek :P:P:P dzisiaj mam pociag z poznania, jutro rano juz bede w domku honey jadlam grzybki juz w tym roku ale tyle tego bylo bylo ze ciagle mam niedosyt moze cos tata uzbiera jeszcze i mi zamrozi i nie bedziesz mi malpo smaka robic :P:P:P:P do poniedzialku dziewczynki :) cloe nie zacaluj malej na smierc :P:P:P bo i ode mnie przekaz caluski lila pisz co sie dzieje z toba i u ciebie, nie musisz koniecznie piwa pic, ja teraz tez herbatke pije:P milej niedzieli :D aaaa i warka niech wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy !!! lily - ty jedziesz pociagiem?? ponoc lepiej sie jedzie niz autobusem , tylko sa przesiadki , ale ponoc niezle skomunikowany jest pociag . dobrej drogi !!!!!!! :) honey , tez bym sobie grzybkow zjadla - podrzuc troche :) wlasnie usiadlam na chwile i wypije szklaneczke zimnego piwka ;) lila - gdzie sie podziewasz?? odezwij sie . wareczka - tesknimy za toba , odzywaj sie!!! usciski dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No elołka :) Jutro wielki dzień, dzień świra, czyli znowu się zaczyna shool, jejku koniec wakacji😭 Jak te wakacyje szybko minęły, a teraz znowu czekaj do nastepnych, no po drodze jakieś święta i feryje zimowe, ale to i tak nie to samo;) Wczesne wstawanie mnie wykańcza, a trza małego do shool wyprawić nie wiem jak ja to będę robić , bo ja kocham długo spać 😭. No ale trza sie wziąść w garść, dziś ostanie pifko bo od jutra trza mieć trzeźwy umysł. Cloe dawaj namiar to ci poczta wyślę sznureczek grzybków jak sie ususzą;) Lily tak pieszczotliwie już nikt od dawna do mnie nie mówił:) Oki pozdrowiona i całuski 🖐️ , 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej cloe pociag mam bezposredni, zero przesiadek, trafilam promocje i za bilet zaplacilam 29 euro bez porownania wole pociagi, jechalam autobusem, raz, jedyny, nigdy wiecej, wole busy, ale pociag jest jak na razie the best :) honey wiesz przeciez ze ja o tobie tylko tak pieszczotliwie :D:D:D:D jestem w domu od 11 i nie wiem co robic, spac czy nie, isc do wanny czy nie ehhhhhhhhhh posiedze jeszcze przed kompem troche :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×