Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnący_groszek

Znaki zodiaku a seks, zrobmy ranking

Polecane posty

Gość pachnący_groszek

Szczerze mowiac wierze w znaki zodiaku i ciekawa jestem czy w sferze seksu tez wystepuja tu jakies preferencje i temperamenty? Ja jestem bykiem.. seks lubie, duzo i czesto, szczerze mowiac to bardzo wazny element zwiazku dla mnie. Jesli chodzi o moich mezczyzn to: "strzelec"... lubil srednio czesto, ale kompletnie bez "polotu" w tych sprawach, 2-3 razy w tygodniu "ryba"... super kochanek, namietny, wie o co chodzi, artysta :) "skorpion"... super kochanek chyba najlepszy... duzo i czesto nawet codziennie "lew".. podobnie jak "skorpion" teraz od 2 miesiecy jestem z "panna" i nawet jest ok ale ciekawe jak bedzie dalej, daleko mu do lwa ale jets bardzo delikatny i czuly powiedzcie cos o waszych "pannach" prosze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekkkesss
O kobietach mam inne odczucia. Panna - bez polotu, raz w tygodniu. Strzelec - codziennie, ciekawie, Skorpion - hmm nie rozgryzłem do końca ale zle nie było, Waga - co drugi dzień, ciekawie, ale trzeba sięz nią nachodzić tak jak i z panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiomilowebuty
waga tego nie da się opisac słowami same superlatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporozumieenie
wagi mają owłosione cipska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik Kobieta
- szalenstwo zmyslów finezja i czestotliwosc czesta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem panią strzelec i moge zawsze:) i zawsze jest inaczej-czyli róznego rodzaju urozmaicenia-to znaczy ze ze strzelcami a zwłaszcza sie nudzić nie mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnący_groszek
:) tylko okreslajcie swoja płec pilssss proponuje w skrocie K lub M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekkkesss
Strzelec - mogę rypać non stop :D i z finezją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion........
ja jestem skorpionem i moge cąły czas, a najlepszą kochankę miałem pannę - nie do zdarcia w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekkkesss
Skorpion a ja na panny strasznie narzekam, czyli wniosek taki że DO BANI Z TYMI ZNAKAMI ZODIAKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kocham sie z Panem Koziorozcem!!! tez lubi urozmaicenia-czyli mozna powiedziec ze sie dobraliśmy:)a jest z dnia na dzien lepiej i lepiej:) zna ktoś jakies koziorozce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qogrogworgo
ja też Strzelec, kobieta, koniecznie codziennie lub częściej, i koniecznie ciekawie, czyli potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnący_groszek
kurde, chyba rzeczywiscie do bani wymysliłam .... nic sie nie da uogólnic cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion........
a wodniki są zupełnie do niczego, wogóle nie lubią seksu :-(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam kiedyś z wodnikiem to juz nie mogłłam wytrzymać długo i długo ale prawie zadnego urozmaicenia-niezły dystansowiec;) dlatego jednak znaki zodiaku co do osoby to jednak pojecie wzgledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczki uczuciowe i krytyczne no ale na temat sexu o raczku nic nie powiem:P bo nie miałam takiej przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexybejbi
a ja jestem kobieta byk i bardzo lubię sex i uważam że wodnik jest super bo lubi często i urozmaica, natomiast rak zupełnie odwrotnie robi to rzadko i raczej sie nie wysila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam skorpiona :D duzo,czesto,cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem lew - lubię dużo, często i przeróżnie ;) Miałam \"przyjemność\" zaś z: koziorożcem - gadać umie, ale jak przychodzi co do czego, to szybko wymięka;) mały temperament wodnikiem - jest podobny do mnie, ma ogromną ochotę na seks, najlepiej kilak razy dziennie, w różnych pozycjach, konfiguracjach, pełen fantazji kobieta byk - podobnie jak wodnik, dużo seksu, bezpruderyjna, z lekka perwersyjna;) kobieta rak - bardzo seksowna, ale lubiła udawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam powiem - ja kobieta
wodnik, duża fantazja, małe możliwości fizyczne, 1x na tydzień wystarczało mu :( skorpion - duży potemcjał, częstotliwość ok, burza w łóżku panna - mała inwencja twórcza ale potrafi zaskoczyć, bardzo wczuwa się by partnerce było dobrze, technika doprowadzania do orgazmu dopracowana do perfekcji, częstotliwość ok, bywa czule ale częsciej jest jednak namiętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem baranem (podobnie jak \"oryginalny\" Casanova), a moja super namiętna dziewczyna jest strzelcem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×