Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

**Bezowulacyjne cykle***

Polecane posty

A no chyba ze, to zrob tak jak mowi lekarz: powstrzymaj sie skoro jest takie ryzyko i zibaczysz co bedzie w nastepnym cyklu.Dziwne jednak ze...nie mialas robionych hormonow: skad wiadomo ze masz cykle bezowulacyjne????/Niby mialas USG ale to troche malo- hormony naswietliłyby sprawe....Poza tym po 1 USG to nic nie mozna powiedziec.Ja mam USG 2 razy w mcu-miedzy 9 i 16 dniem, a teraz wyszlo ze.....mialam 4 dni temu owu--ok 27--28 dnia cyklu!!!! Wiec zalezy indywidualnie od kazdej kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne zrobisz tylko prywatnie w laboratorium w zależności od miasta od 16 zł w górę, ja już płaciłam 39 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka witaj serdeczniew❤️👄 tez biore Bromergon, z poczatku myslalam ze umre, teraz jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka.
A robiłuscie testy na prlaktyne czy tez na ajkieś hormony . bo ja akurat chrowała na tarzyce jakis rok moe troche wiecej byłam u edopkrynologa i powiedział mi ze mam wole obojetne. A z tymi homronami może być jednak cos nie tak jesetm od 2 tygodni na diecie nic praiw nie schudła zaczynam się dolówać że tyle poświeceń i nic może 1kg. i niesety pojawiły sieteż problemy z owłosieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka.
ale mijagi porobiłam sorki za utrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od czasu do czasu sama robię dla siebie badania na prolaktynkę, gdy biorę leki jest w normie - należy je zrobić, gdyż prawda jest taka, że w tej chwili nie masz z tym problemów a za 2 dni już masz - powodem podstawowym jest stres- wystarczy tylko 1 wieczór kochaną teściową i proszę przybierasz z 10 kg, rośniesz w szerz, wpadasz w depresję i brak dzidzi :( ja przytyłam w przeciągu 1 m-ca 10 kg rozmiar z 38 na 44 :( :( :( a nie opycham się , często nie dojadam, bo ciągle w biegu praca, teraz zeszłam do 43 ;) rozmiaru i się zatrzymałam. No i dobrze pogodziłam się i zaakceptowałam - było ciężko - i uważam, że jestem piękna. KOCHANEGO CIAŁA NIGDY ZBYT WIELE :) :) :) Tylko brak dzidzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka.
a prolaktyne trzeba zrobic w jakims określonym dniu cyklu? a może trzeba byc na cczczo. To stres też ma wpływ na ilośc prolkatyny, bo ja akurat ma duzo stresów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj olka78 wiesz ja biorę dostinex bo podobno ma najmniej skutków ubocznych a oczywiście jego wadą jest cena. Ja chodzę do gin.endo. w Elblągu to jest podobno dobry lekarz więc mu ufam. To fakt prolaktyna bardzo mi spadła bo do 0,75 ng/ml ale nadal mam brać tylko obniżyłam dakę 0,5 na tydz. dodatkowo przepisał mi dufaston na wywołanie okresu no i po @ kontrola. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anietka najlepiej robić prl między 3 a 5 dc, na czczo ja płaciłam 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Olka78 ja chodzę do Ładyńskiego on jest specjalistą gin.-endo. więc w sumie o takiego lekarza mi chodziło a i też słyszałam dobre opinie na jego temat:) a jak ta twoja ginka? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacha
Staramy się o dziecko od roku, ale dopiero niedawno dowiedziałam się, że mam cyke bezowulacyjne. Biorę Clostilbegyt od 4 do 9 dnia cyklu, wczoraj byłam u lekarza (14 DZIEŃ CYKLU) i pęcherzyk miał tylko 13 mm mam przyjść 19 dnia cyklu. Jak urośnie dostanę Pregnyl. Bardzo bym chciała aby wyszło. Czasami tracę już nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYYYY chcialabym aby poecherzyk mial 13 mm, moj najwiekszy mial 0,5 mm........Bedzie co ma byc, pozyjemy zobaczymy:) Milego wiueczoru, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana ja chodzę do Lubranieckiej prywatnie, koleżanka mi ją poleciła, podobno jest ordynatorem w wojewódzkim szpitalu i ma świetne wyniki jeżeli chodzi o leczenie prolaktyny. W każdym bądź razie dużym plusem jest to, że wszystko ci wytłumaczy, ja już leczę się rok, a staramy się dobre 2 lata, a o pewnych rzeczach nie miałam pojęcia, tak oczywistych często . Na razie kazała mi wrócić do Bromergonu i właśnie zaczęłam brać 2 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌻 Wiesz Olka28 ja sama nie wiem juz co robi pochodzę jeszcze troche do tego dr i zobaczymy jeżeli nie będzie żadnej poprawy to zmienę lekarza. Ja z mężem staram sie od roku ale problemy z nieregularnymi @ mam od pół roku. Mam nadzieję że niebawem wszystko się unormuję. A tym czasem biorę nadal dufaston i już się nie mogę doczekac kiedy @ przyjdzie a wtedy zaczniemy nowe staranka :) Joannaz ja podobnie mam pęcherzyki max 0,5 mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana i pozostałe panie : zapraszam serdecznie na inny topik, na którym dziewczyny pilnie się starają, mamy już duże sukcesy ;) Forum Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci temat : Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam , nie ide na zadna ciaze,porod i dziecko--nie ten czas jeszcze....Nie bede sie jeszcze bardziej dolowac.... Ja staram sie od 15 mcy o dzidzi...Wczesniej 7 lat anty bralam...Jak odstawilam wyszlo wszystko :( Okresy sporadyczne, wpierw Luteina, potem przestala dzialac,przyszedl czas na badanie hormonow, itepe... Ide sie zbierac na to wesele, milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tu tylko na chwilkę zobaczyc czy coś tu nowego słycha zaraz muszę spadac:) Dzięki Olka na pewno wpadnę może i mi przyniesie szczęście;) A tym czase lecę dziewczynki trzymajcie się ciepło i do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄 Ledwo zyje, jak to po weselu- bylo cudownie🌼 Nawzruszalam sie, poryczalam- jak zawsze, zwlaszcza ze....pare mlodych \\\"Zesfatalam\\\":) Głowa mi peka (nie pilam poza 1 toastem) chyba z niewyspania i niskiego cisnienia-pada na dworze:( ZBierac sie bede pomalu i jade na poprawiny bo mi leb urwa jak mnie nie bedzie:D Tempka sie utrzymuje, co prawda dzis spadla o 0,5 st ale mysle ze to raczej z powodu imprezy:) A @@@@ nie ma, brzuch mnie kluje, piersi dalej,itepe.... Milego dzionka,pozdrawiam🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znalazlam na inny forum, czytajcie... Ja mam pelne oczy lez... Mój anioł Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"MAMUSIU\" Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki Mam jakiś problem z netem nie mogę wysłać wiadomości, nie wiem o co chodzi. joannaz to takie milutkie... u mnie dzień jak codzień po weekendzie znowu w pracy, a za oknem stale pada i nastrój jakiś taki bleee!! a i okresu ni widu ni słaychu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×