Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nektar

nie do wiary!

Polecane posty

Gość nektar

wczoraj sie dowiedzialam od swojego mezulka ze on to moze sie bzykac tylko raz w tygodniu, dokladnie jak dziewczyna jego kolegi, za to ja w tym przypadku nadalabym sie z owym kolega bo on to moglby codziennie. No myslalam ze kopne go w dupe. Powiedzialam ze w takim wypadku seks bedziemy uprawiac raz w tygodniu i wyznaczylam dzien i ze wypada mi go w takim razie zminiec na kolege badz innego ktory podola. skreca mnie az, bo cholera naprawde chce mi sie codzinnie ale zeby kobieta sie prosila o seks? niewyobrazalne. juz wole sama sie zaspokajac niz po takiej gadce sie z nim bzykac, zwlaszcza ze pierwsze slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje...nie ma nic bardziej upokarzającego jak kobieta prosi sie o sex, nie mówie ze inicjuje bo to fajna sprawa ale gdy mói ze ma ochote i odchodzi z kwitkiem to porażka, ja po takim czyms w ogóle juz nie mialabym ochoty:/ dobrze że mój chłopak lubi codziennie- jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jojojojojjjj a
to zes sie kobito nachwalila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja się czuję, jak moja żona ma ochotę tylko w płodne dni a w pozostałe robi to z obowiązku małżeńskiego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
własnie, dlatego stwierdzam ze tak go przetrzymam ze bedzie mial dosc, ale kurde wogole nie chce mi sie z nim kochac po takim wyznaniu. czy to znaczy ze jestem nieatrakcyjna juz dla niego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
dla mnie tu wogole nie ma mowy o obowiazku, przeciez po to za niego wychodzilam zeby sie kochac swoodnie codziennie bez zachamowan, bo lubie to robic i lubie nowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...wiec w takim wypadku mam sie czym chwalić bo jeśli oboje robimy to z przyjemności a nie z obowiązku i sprawia nam to naprawde niezłą frajde to nie widze tu powodu do smutku, jeannot - ale i tak częściej kobiety nie mają ochoty...ale jak facet odmawia to my sobie juz wkrecamy filmy ze ma inna albo juz ich nie pociągamy, to troche upokarzające, bo mówi sie ze facet ma zawsze ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co wam powiem: ona jak jest po orgaźmie (a ma tylko podczas minety) mówi do mnie: ja Ci sie wcale nie dziwię, ze ciągle chcesz to robic jak za każdym razem jest Tobie tak dobrze, ale sama nie chce zebym jej codziennie lizał, tylko raz, 2 razy w miesiącu :-((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
U mnie bzykanie jest tylko wtedy jak upiecze ciasto. Nie ma ciasta- nie ma bzykania. W ten sposób jest świeże ciasto co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
masz racje, dlatego czuje sie beznadziejnie a on jest jak zwykle jakby nigdy nic. A jak sie spotkamy ze znajomymi to bedzie udawal byka. ale sie zemszcze za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mu powiedz ze cie nie zaspakaja i ze jak sie to nie zmieni to faktycznie skorzystasz z propozycji ,,z kolegą\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
ja to sie dziwie takiemu czemus, bo jak mi jest dobrze to moglabym ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka1
patrz, to skurwiel podły, no...widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
tyle ze kolega ma laske. ale jak tak bedzie to sie zastanowie nad jakims zaminnikiem :) tylko do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
to jednak trochę tez pracy . Oczywiście jak ma się ambicję aby wyła z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne...nie jestem zwolenniczką zdrad ale to juz jest przesada... a jaki macie staz małżeński?? bo to co opisujesz to ja bym sie spodziewała moze po 20 latach a przypuszczam ze jest on krótszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
2 lata prawie, i roczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
a co do niego to idealnie pasuje powiedzenie "krowa duzo ryczy malo mleka daje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka1
znajdz sobie kochanka...co Cię bedziew szachu trzymal? :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
i chcesz znowu być na macieżyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
Nie do wiary ja bym mogl codziennie chcesz tego??? daj priwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
pewnie , komuś dziecko, zrobić sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe co bedzie później...aż strach pomyśleć, albo zastosuj inną strategię i jak będzie sie następnym razem przechwalał co wy to nie robicie to powiedz jaka jest prawda , ze musisz sie sama zadowalac i już....nie zmieni to pewnie twojej sytuacjoi ale przynajmniej będziesz maiala satysfakcje ze nie robi z siebie sex bog a podczas gdy nie nadaje sie do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
dlaczego odrazu dziecko, nie musze miec kolejnego dziecka tylko dlatego ze lubie seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
a jakie środki stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
Chodzi oczywiście o antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
tylko wazeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bzykanie
Ciebie nie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
jojojojojjjj - wlasnie taki mam zamiar. raz powiedzial koledze ze sobie zrobilam pod prysznicem dobrze to myslalam ze kolega mnie oczami pozre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
biore tabletki, nie chce miec drugiego dziecka z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×