Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anonimek2222

wstydze się bo mam okropne kły..

Polecane posty

Gość anonimek2222

wybieram się do ortodonty ,chciałabym wyprostować zęby,ale nie są normalnie krzywe tylko mam 2 wystające kły dwie trójki u góry miał ktos podobne i jaki aparat nosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
ja tak miałąm zanim nosiłam :D kły wyrosły mi bardzo wysoko z dziąsła, wyglądałam jak wilkołak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od miesiąca aparat i jest on właśnie między innymi na te moje wystające kły. Jest to aparat stały. Ja mam porcelanowy. Kosztował 1600zł za jeden łuk. Za miesiąc mam zakładany na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek2222
ok ale musiałyscie usuwac jakieś zęby?? bo ja mam bardzo blisko osadzone jedynki nawet troszkę nachodza na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek2222
i jeszcze jedno mam pytanie ile czasu trzeba nosić taki aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywanie zębów to indywidualna sprawa. Ja nie musiałam, ale o tym decyduje ortodonta jak zobaczy Twój zgryz. Jest też szansa że na początek dostaniesz ekspander, czyli taki aparat na rozszerzenie szczęki, żeby właśnie było miejsce na wszystkie ząbki. Aparat nosi się ok 1,5 roku - też jest to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek2222
dzięki.nie wyglada to zbyt dobrze ale kiedyś musze się przełamać w końcu mam już22 lata :( .Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 i od miesiąca noszę aparacik. Chcę mieć piękny uśmiech na swój ślub. Chłopak też to zaakceptował i twierdzi że wyglądam uroczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieł
ja tez mam kły, tylko zastanawia mnie jedno - jak bede nosiła aparat to i tak te kły beda odmienne od reszty zebow, bo są dłuzsze no i to kły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutass
ja ma ten sam prroblem :( kły są krótsze od innych zębów.. i bardzo szpiczaste.. czy da sie to wyleczyc bez noszenia paratu i wiekszych wydadków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbusssss
Ostatnio bylam u dentysty i proponowala mi opilowanie moich kielkow, wiec chyba mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ma
najskuteczniejszy jest aparat staly ortodontyczny,usuwanie zebow jak juz napisal ktos to sprawa inywidualna,mi usunela jeden zabek ...aparat mam od prawie 3 mies. nie jest zle a no i juz sa pierwsze efekty :) boli na poczatku ale oplaca sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Sausage Party (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 >>>http://d8x.pl/r/Cy9sausage-party-2016 Kiełbasa wyrusza w podróż, aby dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu. Animowana komedia. Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie. Za pomysł i scenariusz odpowiedzialny jest Seth Rogen, możemy więc spodziewać się kontrowersyjnego humoru i znakomitych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataRR
To czy potrzebny ci aparat ,koszt leczenia oraz jaki aparat byłby dla ciebie odpowiedni powinien ustalić ortodonta!Skąd jesteś?Ja jestem z okolic Wrocławia i aparat zakładała mi dr Iwona Gnach-Olejniczak w Unident Union Dental Spa we Wrocławiu!Bardzo jestem zadowolona z wizyt u pani doktor i z efektu po zdjęciu aparatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam z kolei chodziłam do Stomatologii dr Cichonia i bardzo mi odpowiada ich opieka stomatologiczna. Leczą dobrze, dokładnie i przede wszystkim widać efekt!! mam w końcu równe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×