Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanaaaaaaa

jak to jest z owlosieniem,,,??

Polecane posty

Gość zaklopotanaaaaaaa

Moje pytanie moze wydawac sie dziwne, ale dla mnie bardzo wazne. Kieruje je glownie do Pan.W internecie na zdjeciach pupy kobiet sa gladkie... Ja mam owlosiona:( W zwiazku z tym moje pytanie. Czy jestem jakas inna? Czy moze wiekszosc kobiet jednak sobie w tych okolicach takze wlosy depiluje? Jesli tak to czy takim kremem do depilacji bikini np? Bardzo prosze o dpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety moja
pupa tez jest owlosiona, tzn w srodku i gole tam wlosy maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala masz owlosiona czy tylko w okolicach rowka? Jesli cala to chyba jestes w mnniejoszsci, jesli tylko rowek, to wiekoszsc kobiet tak ma i goli zwyczajnie. Jakie to sa wlosy? Moze przesadzasz, na calym ciele kobieta jasny meszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jest normalne...podkreślam CHYBA, bo wprawdzie słyszę tu i ówdzie, ze dziewczyny mają tam kłaki, ale czy to taka normalka, jak włosy na nogach to niewiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaaaaaaa
pozdro mam w okolicach rowka tak. nie sa czarne ani grube ale za to dlugie;) Moj facet nigdy nic na ten temat nie mowil, ale wiecie jak to jest..;) Zastanawiam sie od kilku dni nad depilacja, ale nie wiem czy to zle jakos nie wplynie. No i czym najlepiej? Okoloce bikini gole,depiluje. To juz stansard jak u kazdej. Ale tematu owlosionej pupy jeszcze nigdzie nie widzialam i nie wiem jak to jest u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlosy kolo dziurki tzn w pupie depiluje depilatoprem. na poczatku boli a pozniej przestaje a na cipce gole maszynka bo na depilator bym sie nie odwazyla w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, jak w rowku to nie jest zle. Ja tam mam malo wlosow, ale przez kafe cos mi sie ubzduralo, ze musze sie ich pozbyc. Wycinam maszynka co pare dni i mam spokoj. Na razie nie rosna wieksze, ani gestsze:) Nie przejmuj sie, wiele kobiet ma tam wlosy, nawet nie sa tego swiadome, bo przeciez sobie do tylka nie zagladaja:) I nie patrz na foty w necie, bo tam tylki sa odpicowane, zeby ladnie wygladac, upudrowane nawet, a potem jeszcze troche pracy w photoshopie i juz jest tylek marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaaaaaaa
dzieki dziewczyny za wypowiedzi:) Widze ze jestem normalna;) Czyli dzisiaj zabieram sie do roboty, zeby sie ich troszke pozbyc:) Balam sie ze tylko mi one rosna:O Jeszcze raz Wam dziekuje 👄 P.S. Podszywaczowi juz podziekujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️, polecamy sie na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234561234
,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaaaaaaa
no i po sprawie nińcetą wyrwalam je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne
ja też myślałam, że to jakaś choroba, bo do 18-19 roku życia ich tam nie miałam, później urosły. I jak poszłam do ginekolga i powiedziałam z największym zażenowaniem, że chyba jestem za bardzo owłosiona, to myslałam, że ta kobieta spadnie z krzesła z wrażenia. Wyśmiała mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanel99
ja tez tam mam kudełki, i zjebiscie się ich wstydze przed moim facetem, ale nie zamierzam ich golic no bo bez przesady.... pachy, nogi, okolice bikini i jeszcz e tam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwen.
u mnie tez wlosy w okolicy odbytu pojawiły się po 20 roku życia i wtedy tez wlosy w okolicy bikini sie jakos tak bardziej rozrosly 😭 jedyna rzecz z jakiej jestem bardzooooooooooo zadowolona to powiekszenie biustu :classic_cool:ktore myslalam ze juz nie nastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×