Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

cześć Mamy i Brzuszki, właśnie sprawdzam co u nas nowego, tak nałogowo. Też tak macie? Witaj cieplutko Mycha 22 :-) :-) Też miałam termin na maj ale 2005 ale dzidzia urodziła się w kwietniu. Też chodziłam do niezłego gin w Tychach i też miał tam świetna położną. Super, ze mieszkasz niedaleko Tych. Pisz dużo i często. Postaram się stworzyć małą galerię fotek mojej gwiazdki. całuski, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha 22
Witaj Spectra;-)a chodzilas moze do DOKTORA GWARY???wlasnie w poniedzialek wybieram sie znow;-)bardzo sie ciesze,ze bedziemy mieli dzidzie!!!!!!a Twoja Dzidzia jak sie chowie???pozdrawiamjesli mozna sie zapytac skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was!!w koncu dotarlam do siostry!co do internetu to juz pisalam ze mieszkamy w na takim osiedlu czteropietrowych blokow, wszedzie jest net tylko do kilku spoldzielnia mieszkaniowa nie zezwala na zalozenie neta miedzy innymi w naszym bloku!!! Po tym tygodniu u tesciow nabawilam sie ohydnego zapalenia kratni, tchawicy!! przestalam mowic!! jade teraz na antybiotykach i witaminach dozylnie!na dodatek caly tydzien mam jazdy bo w sobote mam egzamin, juz mnie brzuch boli !:( Witam Justynke, Paprotke, Myche! teskno za reszta!! daff , filipka mama102! Chimero- nadal nie mam zdjec :( Fajnie czytac ze mozecie sie ze soba spotkac i lepiej poznac ja niestety mieszkam w Dąbrowie Górniczej wiec na spacer sie raczej z wami nie wybiore:( Justynko- towj wyjazd to faktycznie zasluzony odpoczynek:) no niestety ten baby blues tez mnie dreczyl barzdo przezywalam swoj wyglad! nadal sie nie akceptuje no ale coz to nie sprawi ze rozstepy znikna! Olkaa- jak tylko bede u tesciow to wysle ci jakies fotki:) Paprotko- jak tylko zobacze jakies ogloszenie to ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) sorki ze tak rzadko zagladam ale mam jakosmalo czasu ostatnio:O postaram sie poprawic:) BUZIAKI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!Jutro egazmin boje sie jak cholerka!jak tylko o tym pomysle zaraz robi mi sie niedobrze!!na dodatek jeda na tych prochach i codziennie boli mnie glowa!moi mezczyzni dzis dali mi wolne pojechali do tesciow:)a ja wylezalam sie na maksa, wykapalam sie w ciszy i spokoju:) a teraz siedze u znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) MlodaMamunia powodzenia na egzaminie. Ja już edukację, poki co, mam za sobą ale nadal wspominam sesje egzam.szczególnie jak spotykam sie czasem ze znajomymi.Teraz raczej rozmawiamy o bieżacych sprawach ale i tak zawsze sie komus coś wspomni. Jestem juz po tych wszytskich usg połówkowych i od razu lepiej sie czuje psychicznie i dzieki temu fizycznie tez:) Kusi mnie zeby zaczac cos kupowac dla małego ale wstrzymam sie do listpada jeszcze. Czeka mnie wizyta u stomatologa i bardzo sie boje:( Przed ciążą postarałam sie o wyleczenie ząbków ale niestety jeden z tych wyleczonych cos zaczyna pobolewac i boje sie ze trzeba bedzie kanałowo leczyc. Ale u mnie to tak zawsze jak tylko zaczyna być dobrze to musi sie cos przyplatac. Jakas pechowa jestem :0 Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Widzę, że topik ślicznie się rozwija i jeśli pozwolicie przyłączę się do Was, pisałam już tu kiedyś, ale chyba tylko raz a poźniej jakoś zaniechałam tego "procederu" ale widzę, że u Was tak miło, że jeżeli pozwolicie to chetnie znów się przyłącze. Trzymam kciuki, za dzisiejszą "egazminowaną". Ja jestem obecnie w 24 tc. , nie wiem czy bedzie to chłopiec czy dziewczynka bo nasze dziecko jest bardzo tajemnicze i niechce się pokazać, ale wiemy, że z maleństwem wszystko dobrze - na ile moze to wykazać USG. Oj to tyle na początek. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !niestety dziewczyny oblalam!! teraz musze zaplacic za zaswiadczenie i wykupic 5 obowiazkowych jazd:( terminy sa bardzo odlegle wiec zdawac bede dopiero w listopadzie!!! Ostatnio w moje rece wpadla ciekawa ksiazka:) moze niektore z was juz ja znaja?? \"Język niemowląt\" znanej nam z tv zaklinaczki dzieci:) dziewczyny warto przeczytacwlasnie zamowilam sobie w Klubie dla Ciebie \"Język dwulatka\" bo moj maly anioleczek zaczyna pokazywac rozki!! zrobil sie bardzo zdecydowany,zaczyna walczyc o swoje!! musze juz teraz zareagowac bo nie chce potem wysylac zgloszenia do programu \"URWIS\"...... Nadal jade na antybiotykach ledwo dochodze do siebie! nic mi sie nie chce.... Chimero- dziekuje ci za zdjecia !! naprawde mile ja ogladac:) tylko tesciowa byla zdziwiona jak sprawdzala swoja poczte hhihihi Piekna Amelia!!! ale bym wysciskala!!ja mam faceta takze nie moge go tak pieknie stroic w sukieneczki :( ale i tak super wyglada w takich malych czaderskich bojowkach!! Judyto- witam serdecznie!! DZiewczyny super ze nasz topik rozkrecil sie!! Dzis jestem u tesciow na obiadku wiec mam mozliwosc napisania do was , a niektore z was wiedza ze gadula ze mnie:)ale to wynika z samotnosci niestety..... nie mam kolezanek na osiedlu, mam az trzy kumpele z ktorymi utrzymuje kontakt.... jedna jest wlasnie w 4 miesiacu ciazy wiec wiadomo o czym gadamy, druga ma dwulatke ( to ta co bylam z nia nad morzem) niestety mieszka w Psarach mojej rodzinnej miejscowosci wiec widujemy sie od czasu do czasu...trzecia mieszka w Tychach i jak narazie nie ma czasu mi nawet odpisac..... A ja jako zodiakalny Bliżniak nienawidze nudy!! ciagle musi sie wokol mnie cos dziac!!Najgorzej jest wtedy gdy moj maz ma popoludniowki a ja nie mam do kogo isc na kawke:( czuje sie wtedy jak w wiezieniu!!MOja siostra blizniaczka pracuje wiec nie ma czasu zeby czesto przyjezdzac.... teraz ma do mnie rozmowy za darmo wiec dzwoni non stop na komore:) Teraz musze sie wziasc za napisanie drugiego rozdzialu magsisterki :( z drzeniem serca zagldam na strone UŚ w poszukiwaniu planu zajec:( narazie nie ma......pewnie jeszcze dzis tu zajrze :) Alus spi chwilka spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Młoda Mamunia ty zdawałas prawko a ja ci zyczyłam powodzenia na sesji egzaminacyjnej, ale wpadka !!!!nie doczytałam uwaznie co zdajesz, bardzo cie przepraszam. strasznie mi głupio:) No teraz zycze powodzenie w pisaniu pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff- zerknelam sobie do Wrzesniowek:) poruszylyscie ciekawy temat antykoncepcji po porodzie ja co prawda o wspolzyciu nie chcialam slyszec przez pierwsze 4 miesiace tak sie balam i jak tylko pomyslalam o tym bolu to juz mi przechodzilo..... zdecydowalam sie na cerazette(w zasadzie jako karmiac tylko to moglam brac)wzielam tylko jedno opakowanie poniewaz przezywalam koszmar biorac je!! mdlosci,zawroty , plamienia, bole jajnikow....( poza tym sa bardzo drogie 40zl!)..teraz bralam CILEST tez tylko przez miesiac poniewaz znowu krawilam i mialam apetyt a nie chce przytyc!! nadal chce chudnac!!mam jeszcze z czego....takze rezygnuje z tabletek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko- nic nie szkodzi to tez egzamin:) Ja bylam u stomatologa w szostym miesiacu ciazy na szczescie wszystko bylo ok :) bo oczywiscie wszyscy mnie straszyli ze zeby mi pojda po dziecku:) przez cala ciaze wogole nie mialam smaku na nabial:( nadrobilam zaraz po porodzie tak sie oragnizm domagal serkow ,mleka itp.... wiec zeby sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mamuniu ja chyba zdecyduje sie na zastrzyki..zreszta zobacze jescze narazie jeszcze nie ma mowy o seksach bo rana nie calkiem sie zagoila a w srodku wciaz mam szwy ktore powinny sie rozpuscic:O a co do pigulek, to przed ciaza bralam, i tak jak u Ciebie-byly plamienia i niezbyt dobre samopoczucie ale tylko przez 1-2 mce. musialam zaczac dawac mojemu synkowi smoczka, i zrobil sie z niego aniloek;) ladnie spi:) no i nie musze go juz nosic caly dzien na rekach:) wczesniej traktowal moja piers jak smoczek i nie moglam nic kompletnie zrobic.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było, ale leże. Treaz w domu a wcześniej 2 tyg w szpitalu. Szyjka się skróciła,stawianie się macicy, biore tone leków, ,mam załozonego pessara i mam nadzieje że dotrwam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daff- ja tez myslalam ze mam szwy rozpuszczalne tak niestety nie bylo pisalam juz o tym ze polowa mi wyszla podczas kapieli, a reszta tzn jedna dluga zrosla sie i musiala mi babka nacinac zeby wyjac:( bolal ten szew, tak ciagnal:( moj syn tez uzywal mnie jako smoczka:) i to dosc dlugo niemniej jednak nie ssie smoczka nie lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ślązaczki :) Długo mnie nie było bo złapało mnie okropne przeziębienie a dokładnie zwykłly katrar. Niby tylko katrar ale ja okropnie przechodzę :P Ja chodziłam do Gwary na USG , super lekarz Spectro niestety w czwartek mąż ma wychodne, mi pasuje każdy inny dzień :) ale może się zgadamy jak wyzdrowieję. Bo teraz na oczy ledwo widzę i wogóle fatalnie. A teraz najgorsze, przyczyna mojego okropnego samopoczucia i wogóle chodzę i chlipie po kątach. Stała się najgorsza rzecz, a więc Amelka dzisiaj w nocy wepadła mi z łóżka :( Nie wiem jak to się stało, szczerze mówiąc nie pamiętam nawet jak ją wziełam. Najgorsze jest to że zasnełam i obudził mnie huk i płacz dziecka na dywanie pod łóżkiem. Normalnie horror, przecież ona mogła się zabić. Okropnie się z tym czuje, co ze mnie za mataka ? do tej pory spała czujnie a dzisiaj ... szkoda gadać :( i tak sobie popłakuje i czekam na męża aż przyjdzie z pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Chimero;-)ja tez do niego chodze (dr.Gwara)akutrat bylam tam wczoraj!!bardzo dobry i mily lekarz;-)odbieral Ci rowniez porod??ile Twoja coreczka juz ma???nie powinnas obwiniac siebie za to,najwazniejsze ze nic sie nie stalo!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimero - chyba każdemu dziecku zdarzył sie upadek z łóżka. Takie maluchy sa twarde. Moja kuzynka wypadła z wózka głową na beton. I nic jej sie nie stało. Nie możesz sie o to winic, bo przecież nie wypchnęłaś jej specjalnie. Mysico - ja tez miałam założony szew i spokojnie wytrwałam do terminu. Zobaczysz, że tobie sie też uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :( , mycha22 ja jestem z Katowic a mieszkam w Tychach :) Do Gwary chodziłam tylko na USG, za późno go odkryłam i tak zresztą przypadkiem. Mój gin to Kampa i normalenie tragedia !!! dlatego chodziła jeszcze dodatkowo do Gwary. Kampy już nie zmieniałam ponieważ pisal mi L4 i nie chciałam mieszać w zusie. Amelka ma 4 misiące i 24 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki 🌼 ale słoneczko dzisiaj piękne, pogoda wymarzona i dla mam z dziećmi i dla kobitek w ciąży :) mysica powiedz jak się czujesz no i jak twoja psycha, kurcze wiem jak to leżeć w szpitalu. Jak ja leżałam to ciągle beczałam w poduszkę, w domku najlepiej prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja jestem z Dąbrowy Górniczej:) Nareszcie sie lepiej czuje bo to zapalenie krtani dalo mi popalic:( Chimero-moj Alek tez spadl z lozka:( spal w naszej sypialni i chociaz mamy ogromne lozko to tak sie rzucal az w koncu znalazl sie na podlodze huk byl niemilosierny na szczescie mial tylko malego guza:) dwa dni temu tez mi spadl z wersalki ale to juz inna historia poprostu nie chce sie ubierac!! tak szalal i uciekal ze w koncu uderzyl nosem o podloge oczywiscie zaraz puscila sie krew bo on ma bardzo wrazliwe sluzowki i nawet jak mu czyszcze nosek to czasem pojawi sie krewka:( Od tego pierwszego upadku przenosze go do lozeczka:) pozdrawiam was dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny;-0co tam u Was ciekawego??jak sampoczucie????ja ide nynac,mysle ze dzis przespie nocke pozdrawiam Was i WASZE dzieciatka milej nocki zycze DOBRANOC:_)do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22
dziewczyny zyjecie???jakos malo was tu teraz zaglada;-(pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Dziewczynki, długo nie zaglądałam ale jakoś tak było mi pod górkę ze wszystkim a najgorzej z czasem wolnym. Kasia dzisiaj skończyła 17 miesiecy, no, no. Wyszalała się na placu zabaw, w piaskownicy, wspinając się na wejście na zjeżdżalnię. Ona sobie sama z tym jeszcze nie radzi więc muszę wszedzie za nią biegać, uff. W ostatni week-end pilnowałam dwójkę dzieci 3 latka i 14 mies. mojej przyjaciółce w Krakowie więc zostawiłam Kasię samą 1 raz na noc. Oczywiście została z tatą. Słuchajcie, było mi tak tęskno, obudziłam się w nocy i się zamartwiałam czy wszystko OK. Podobno cały dzień wołała za mną i mnie szukała w domu. No kurcze serce sie ściska ale kiedyś trzeba było zrobic to pierwszy raz. Och...:-( Chimerko, przeczytałam, ze nie mogłaś się spotkać w czwartek. Jak wydobrzejesz to możemy się zobaczyć na spacerku. Jakbyś nie miała nic przeciwko mi pasuje albo wtorek albo środa. Nie martw się i nie obwiniaj \"wypadkiem\" Amelki, moja mała też tak wylądowała jak miała jakies pół roku. Tez byłam przerażona tym hukiem!!! Mycha22, sorry, że długo czekałaś na moją odpowiedź. Mieszkam w Tychach, rzeczywiście chodziłam do dr Gwary, byłam bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży. Od ok. 26-28 tc miałam problem ze skracającą sie szyjką i twardniejącym brzuchem. Brałam krótko fenoterol i isoptin, a potem nawet tylko magnez i nospę. Chodziłam na wizyty od pewnego czasu co 2 tyg. i od 12-14 tc byłam na L4. Poród miałam naturalny, Kasia urodziła się o 7.43 a dr Gwara przyszedł na swój dyżur zaraz po tym jak urodziłam. Acha, przepowiedział mi prawie co do dnia, że urodzę trochę wcześniej i mówił, żebym wytrzymała chociaż do 37 tc. Nie udało się do końca, bo urodziłam 2 dni przed ta datą. Na szczęście było wszystko Ok. A właśnie, jesteś z Łazisk, a może dołączysz do naszego spacerku z Chimerką? :-) Daffodile, jak to dobrze, że do nas zajrzałaś. Masz słodkiego tego głodomorka. :-) Młoda Mamunia, nie przejmuj się z tym egzaminem, tak przecież bywa zazwyczaj, że sie oblewa. Będzie dobrze następnym razem, zobaczysz. :-) Paprotka, ja tez leczyłam zęby w ciąży i to nawet miałam kilka wizyt. Nawet wspominam to całkiem miło, wszystko bez znieczulenia i nic nie bolało. Nie cierpię znieczuleń, brr....:-( Judyta16, witaj znowu i często zaglądaj! :-) Mysica, niezła z Ciebe twardzielka, z tym leżeniem to współczuję. Na pewno będzie dobrze. Jak tylko będziesz mogła zajrzyj do nas. Pozdrawiam, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimero - niestety nie dostałam zdjęć. Poczta przyszla, ale bez załączników. Młoda Mamuniu - za pierwszym razem chyba nikt nie zdał na prawo jazdy. Pewnie to jest jakaś pociecha, ale szkoda pieniędzy i kolejnych stresów. A ja na początku mam FCE! Już czuję skurcz żołądak na samą myśl o tym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! drogie mamuski nareszcie mam neta w domciu:) w koncu moge pisac kiedy chce :) bo tak to zawsze musialam korzystac u tesciow, siostry i zamiast siedziec z nimi to zaraz bieglam wlaczyc kompa i poczytac co u was slychac:)bo milo jest tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek spi mam chwilke:) szkoda ze przestawil sie na jedna drzemke dziennie :( ale ostatnio zasypia mi np o 14.00 po czym budzi sie z placzem:( musze isc go przytulic i zasypia dalej... Wczoraj mialam wychodne z domciu sama!! poszlam sobie do kumpeli- fryzjerki zrobic balejaz:) odprezylam sie troche bo nie musialam myslec o dziecku i latac za nim:) Takze z moich rudo-blond pasemek zrobily sie blond- braz( ktory jest czarny!)-rudy przy czym przewaza braz ....uwielbiam rudy ale od dwch lat bylam mu wierna wiec zmiany musialy byc.Wogole idacdo kumpeli czulam sie jak wypusczona z klatki!! niby czlowiek jest wolnyi moze chodzic gdzie chce ale to jednak nie to samo co kiedys :( na dodatek odkad maz ma darmowe minuty do mnie to wydzwania za mna non stop tak poprostu.....hihih Bylismy tez wczoraj w ikea, szukamy sobie mebli kuchennych...ladne sa ale bardzo drogie.. Kupilismy duze lustro za cale 149 zl w drewnianej ramie:) byly przecenione bo dykta z tylu jest zle przymocowana..ludzie brali jak swieze buleczki..dobra dosc ja sie tu rozpisuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×