Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Andzia- powiem Ci ze bradzo ladny ja tez jestem za wozkami tych 2w1 bardzo ladny szczegolne ten czerwony .Cena tez przystepna bo ten moj z Coneco nieco drozszy .Musialabym zobaczyc na zywo .Bo mam wrazenie ze siedzisko jest troche male ?ogolnie podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chodze dzis jakas przygnebiona:( niewiem co mnie tak dobija?? pogoda? alek zreszta tez po popludniowej drzemce nieszczesliwy... zakupilismy dzis maly pistolecik psikawkę hehe musi porzadnie zlac babcie i dziadka:) ooo prognoza ma byc cieplutko :) nawet moj wpis jakis taki smetny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam ten wózek na \"żywca\" i bardzo mi się spodobał chociaż w sklepach jest tylko na zamówienie ale umówiłam się z kobietą ze sklepu, że jak go będzie tylko miałą na sklepie to da mi znać a ja przyjdę zobaczyć i tak było. Normalnie zachwyciłam się nim wszystkie inne wydały mi się taaakie wielkie przy nim no i gondolke też dopasujesz do niego. To jak nikt nie chce kombinezonu??? za friko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - a ja dziś po południu widziałam ten coneco na żywca (w kolorze czerwonym) :D i już wiem co cię w nim tak urzekło :) slicznie się prezentował :) a Tobie nie będą przeszkadzały te rączki i kółka ? Mnie sie jakiś czas temu też spodobał wózek (bardzo ładny i nie spotykany, nie oklepany jak te na allegro - mam wrażenie ze wszystkie takie same tylko pod inną nazwą wystawiane :P ), w dziwnym kolorze (tak oceniła rodzina-dla mnie kolor był normalny, taki groszek jakby ;) , ale mi obrzydzili świntuchy :P) i zrezygnowałam z niego , a teraz myslę że mogłam go kupić, bo nie spotkałam ładniejszego, no i oczywiście jego też już nie spotkałam, nie zapisałam wtedy tej marki wiec nawet szukanie w sieci odpada. Paprotko - jak o refluksie mowa, to tak mi się przypomniało z programu Tracy Hogg, że ona tam miała jednego niemowlaczka który ulewał i podejrzewała własnie u niego ten refluks (w zasadzie u niej, bo to dziewuszka była), i żeby nie ulewała po jedzeniu jak ją kładli spać (tak jak któraś z was pisała wtedy się jej to cofało i budziło) to zaleciła im kładzenie jej nie na płasko, tylko na takim czymś....jakby to porównać...u nas to można by przyrównać do leżaczka, ona tam spała przypięta szelkami i okryta kocykiem, i wtedy była pod katem ok.30stopni i po jakimś czasie jej minęło (w międzyczasie lekarz stwierdził refluks już faktycznie i dał też leki). Szukałam tego \"przedmiotu\" na allegro ale nie znalazłam nic podobnego oprócz własnie leżaczka (a u nich to wyglądało jak ta poduszka co wczoraj zarzuciłam linka-tylko grubsza, większa i z szelkami, i ono sobie spało w łóżeczku na tym własnie czymś). Uff ale namieszałam, mam nadzieje ze sobie to potrafisz wyobrazic :P i ze moze ci to troszke pomoze :) Mamuniu - może to przesilenie wiosenne :) Ha wreszcie podjęłam decyzjęc co do pościeli - kupię cały komplet, bedzie na przyszłość, a śpiworek dokupimy latem, jak będą zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- mnie sie podoba wozek coneco tylkoze jak ogladalam go z siostra to od razu stwierdzilam ze wada sa te kolka i kierownica niestety cos kosztem czegos w tym przypadku urzeka wyglad ale z funkcjonalnoscia jest na bakier:( widzialam podobne wozki na duzych kolach sliczne sa tylko szkoda ze gondola jest bardzo mala i dzidzia z tego szybko wyrasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - podoba mi się ten wózek. Kolor wybrałabym czerwony, bo strasznie podobaja mi sie czerwone wózki. Marchewko - chyba wiem, o jaki wózek ci chodzi. Poszukam i wkleję linka. Mamuniu - wykrakałaś i oczywiście nie zrealizowałam swoich planów. :( Nie chciało mi sie jechać do myjni. Pojadę w piatek, bo pewnie puszczą nas wcześniej do domu. Zostawię autko i odbiorę, jak pójdziemy na tenis. Ale najwazniejsze, że zafarbowałam włosy. Przy Krzysiu nie mogę, bo on też chce. :) Ciekawe, jak wyglądałby z ciemnymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico nosiedłko zamówiłam ale przyjdzie pewnie po świętach wiec za jakis czas napisze jak sie sprawuje. Marchewko nam by sie przydały te szelki, bo Tomek mi po łózeczku wedruje:) W nocy obudził sie tylko 2 razy o 3.30 i potem już o 6.30 i ulewał tylko troszke. Teraz tez spi i nie ulał po ostatnim mleczku. Ale dzis jest dobrze a jutro nadrobi z nawiązka pewnie:( Słoneczko swieci , koło południa idziemy na spacer. Nie ma u mnie za bardzo gdzie chodzic, wkoło same bloki, ulice, kraweżniki, podjazdy. Jutra jade juz do rodziców, 10 km dalej a bagaży jakbym jechała na miesiac. Jedna torba to butelki i osprzet do gotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) to nie jest tak ze niebiore pod uwage tych raczek bo wlasnie dlatego wybralam sie z mamunia na ogladanie tych wozeczkow :) nie powiem ten andzi tez mi wpadl w oko :) olkka -tez pokazala ladny uff i jak tu nie oszalec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko ja spedził m tygodnie na ogladaniu i czytaniu opinii o wózkach, chciałam znaleźć idealny, a takiego nie ma;) W końcu kupiłam używany, duży wózek z gondola na allegro, z myślą że z czasem zakupię lakka parasolke lub jakis fajny wózek spacerowy. Na razie jestem zadowolona, ale nawet nie próbuje przemieszczac sie moim czołgiem tramwajem , dlatego zakupiłam nosidełko. Mnie sie bardzo przydaje gondola,bo Tomek w dzien w niej spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - dokładnie ten!!!! wczoraj go w nocy znalazłam i juz sobie zapisalam marke, tez mi sie pooba czerwony :D w sumie najabrdziej, tylko nikt go nie wystawia :( a cena 940zl to przerasta nasze mozliwosci :( moze zalicytuje ten zielony :D bo ten kolor tez mi sie podoba, tylko wlasnie na tym zdj. on taki przytlumiony a kiedys tez widzialam na allegro tak jak mowisz - żarówiasty:P http://www.2o2.pl/index.php?p413,wozek-dzieciecy-gleboko-spacerowy-z-gondola-twister Wózki Dziecięce, Wszystko dla dziecka 2o2.pl, :: Wózek Dziecięcy głęboko spacerowy z gondolą Twister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że on nie ma przekładanej rączki, także nie wiem czy to wada czy zaleta.......w sumie ja jestem gaduła, wiec przy spacerówce to nie bede miala wtedy do kogo gadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko ten wózek był (może jeszcze jest, zielony) w sklepie w Sosnowcu za ok 900 zł, ale nie ogladałam go wtedy dokładnie. Ma bogate wyposazenie, 2 pokrowce id, i nie jest taki cięzki. Fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś widziałam taki żarówiasty na spacerze i bardzo fajnie się prezentował. Z przekładanej rączki najczęściej i tak się nie korzysta, bo wózek jest wyważony na jedną stronę i w drugą się źle prowadzi. A spacerówke i tak będziesz musiała mieć obróconą \"do świata\", bo dzieci wolą oglądać otoczenie niż mamę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - :D :D :D trudno, bedę gadać mu za plecami :P fajnie że to nie ma znaczenia, bo już się tak napaliłam na niego że jak bym mogła to bym zaraz po niego poszła i go kupiła :P własnie idziemy do sklepu go ogladać, moze będzie :) staram się własnie meża przekonać do czerwonego, bo on nie bardzo za tym kolorem, na szczęscie mam sprzymierzenca - kuzynka mnie dzielnie wspomaga, to zresztą ona mnie nakręciła na ten kolor :P a jak nie to pozstanę przy zielonym, to mój nr 2, ten kolor mówi że przeżyje ;) Pozdrawiam :) P>S: moze znacie jakieś hurtownie z wózkami na terenie Katowic/Chorzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony mi sie bardzo podoba:) ale ze mnie gapa pojechalam na konsultacje do promotorki szkoda tylko ze niewiedzialam ze sa teraz ferie swiateczne i pustka na uczelni:( ( no ale skad mialam wiedziec od ktorego dokladnie sa ferie skoro chodze na zaoczne) takim sposobem zrobilam sobie wycieczke do katowic heheh pochodzilma po sklepach zakupilam sliczna bluzeczke w orsayu:) alek u siostry podobno teraz zasnal wiec przywioza go po drzemce :) mialam jechac na aerobik ale na 16.00 juz nie zdaze a o 17.00 jest step ktorego nie znosze! o 18.00 to juz mi dzidzie przywioza i nici z gimnastyki:(od tygodnia mam karnet heheh i nie moge sie wybrac bo maz ma popoludniowki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Olkaa ma rzeczywiście racje że wózki są wyważone na jedną stronę. Ja ostatnio prowdziłam swój do samochodu właśnie na drugą stronę i nie dał się prowadzić. Był pusty a z dzieckiem to już woogóle sobie nie wyobrażam. Ale może w tych drogich jest inaczej bo mój był taniutki (500 zł). Nie wiem ile zresztą wytrzyma bo wjeżdzam nim i zjedżam jedno piętro po schodach. Ostatnio doszłam do takiej wprawy że robie to nawet z Michałem w środku ( podoba mu się to trzęsienie). Nie wiem dlaczego ja idiotka myślałam że będe go wnosić. To jest poprostu nie możliwe. Wózek ok. 14 kg +Michał - przeszło 5 = masakra. Zresztą jak to wciągne to ledwo żyje. Już coś skrzypi ale mam nadzieje że jeszcze trochę pociągnie :P Spectro laktatora już nie używam, leży zapakowany w pudełko, ale poprostu na razie nie mam kiedy ci go zwrócić, bo męzuś pracuje po 10 godzin. Ale gdybyś już go chciała odzyskać to mów, będe coś kombinować jak ci go dostarczyć. I jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysicio- ja mieszkam na pierwszym pietrze i do pokonoania tez jest troche schodow wierz mi ze mialam niezly trening gdy codziennie znosilam gleboki wozek:) tak jak wspomnialam wczesnie wozek kupowalismyw pospiechu bo moj cudny maz uwazal ze mamy czas a potem gorac upal z maluchem w nosidelku szukalismy wozka :( w zasadzie wybralismy pierwszy lepszy... http://allegro.pl/item180978331_fajny_wozek_wielofunkcyjny_firmy_kadex.html taki ja mialam wozek tylko łososiowo-kremowy:) nie jest on wcale taki lekki tym bardziej z dzieckiem i z zakupami. ( ( wozek ma duzy kosz takze moglam smialo robic duuuzze zakupy) teraz mam spacerowkektora jest znacznie lzejsza ale z alkiem wazy swoje .. wciagam ja po schodach roznymi sposbami takze niewiem co z niej zostanie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - przewaznie tak jest :) ja sama mam dylemat bo mamunia ma niezniszczony pelny wozeczek kolor uniwersalny dla chlopczyka czy dziewczynki i w sumie zastanawiam sie czy nie lepiej kupicnaprawde dobrej spacerowki a ten wziac od siostry. Podobaja mi sie oba i Olkaa ladny pokazala i Andzia ale moze mi sie wydaje ten Olki ma wieksze siedzisko ? No to juz mamunia wam pokazala jaki moge miec w spadku hiih :) Mamuniu twoj syn otworzyl na chwilke oczka i pozwoli sie przytulic i dalej spii ale zaraz bede go chyba budzic bo i tak trzeba sie zbierac . Alek poprostu sie dzis napracowal jak facet pomagal wujkowi przy domowych robotach i wkoncu sam zaprowadzil mnie do domu i usnal :) cioci na kolanach umyty i przebrany z raczka w cycusiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózeczek został obejrzany i obmacany na wszystkie strony ;) ta zieleń na żywo wyglada tak średnio, nie jest jakaś szczególnie mocna, troche wpada w seledyn albo pistacje ;) ale nie jest zbyt inetresująca, obejrzałam ten wózek z każdej str., i cos mi w nim nie pasuje, na pierwszy rzut oka wpadło mi że ta gondolka jest za wąska, no ociupinka, po prostu :( ale spr. wymiary na necie i ma takie same jak wszystkie inne, wiec to chyba jakieś złe wrazenie :) pani mnie uświadomiła że take wózki typu 2in1 mają te gondolki takie węższe a te co się na nie nakłada osobną spacerówkę mają z kolei szerszą ;) czyli coś za coś, albo wózek czołg, ale szeroki albo zgrabny ale węższy :( aha i ta buda przy otwieraniu robi coś takiego jakby: klik klik klik klik .....takie jakby klikotanie do momentu pociagnięcia za nią aż do jej otwarcia, czy to jest bardzo upierdliwe? Spacerówka w nim jest świetna :D bardzo nam się spodobała :D Koszt w sklepie tego wózka to 870 zł, aha ten niebieski całkiem ładny na żywo, jeśli ktoś lubi ten kolor :D ale jak znowu trochę odzipnę to zrobimy wycieczkę do jakiejś hurtowni :) czy któraś z Was była ostatnio w Auchanie i może zwróciła uwagę na rzeczy dla niemowląt? czy są może znowu jakieś promocje albo coś? Ceny w tym sklepie dla dzieci były HORRENDALNE :O posciel z wypełneiniem i inn. tymi rzeczami kosztowała 250 zł :O a ciuszki od 20 zł za parę :O Więc czeka mnie wyprawa do czegoś mniej wypasionego :) tam ceny może będą przystępniejsze :) Nadal nic nie mam i sie powoli zaczynam martwić (syndrom wicia gniazda w toku :P ) Nasze okna to już same wołają o umycie :P ale sobie daruję :P udam że nie słyszę i nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja jutro wybywam do poniedziałku do rodziny na wieś na święta, będę się byczyć i mam nadzieję wygrzewać w słoneczku. Z tego co wiem to w Chorzowie nei ma hutrowni z wózkami, najwięcej jest pod Siewierzem i w Częstochowie. Ale np. ten wózek cosmo co pokazałam wam na linku kosztuje tyle samo na allegro co i w hutrowni bo już sie orientowałam. A z ciuszkami i innymi rzeczami dziecięcymi mam świetny mały sklepik pod blokiem i nie drogi. Pozdrawiam Was Wszystkie i ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!! Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co muszę przyznać temu wózkowi - niby waży 13 kg, ale jest leciutki jak chmurka, w ogóle nie czuć tej wagi :) a prowadzi sie jak marzenie :) bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja poszłam do sklepu i kupiłam pierwszy wózek, który wpadł mi w oko. Generalnie nie lubię łazic po sklepach i szukać. Wchodzę i kupuję. Jak faceci :D Marchewko - mnie się ten wózek też bardzo podoba, sama nie wiem dlaczego. Rozmiary gondolki w lecie nie mają aż takiego znaczenia, gorzej jest w zimie, kiedy musisz dołożyć śpiworek. Jeżeli ci się podoba, to kup, bo nigdy nie znajdziesz idealnego wózka. A co do wagi to zawsze jest coś za coś. Masz lekkie graco, ale one są plastikowe i bardzo awaryjne. Z kolei te zrobione z jakiś kosmicznych stopów kosztują bajońskie sumy. A to w końcu tylko wózek. Mam wrażenie, że faceci mniej przebierają kupując auta. :p A Krzysiu znów jest chory, buuu. Wszystko przez tą paskudną ospę, do tego wciąż ma po niej koszmarne ślady. Kto to widział, żeby facet był taki delikatny? Lekarka przepisała mu tak paskudne lekarstwo, ze wszystko zwymiotował. :( Wcale mu się nie dziwię, jak można produkować takie paskudztwo dla dzieci? Na szczęście jest juz duży, więc dał się przekonać do ponownego zażycia, ale roczne dziecko by tego nie przełknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie Mamunie już bardzo świątecznie!!! Jakbysmy sie nie spotkały :) to zyczę Wam wiosny w sercu, w domu i za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My tez za niedługo jedziemy, trochę sopie pośpię u rodziców jak będą go bawić:) Gdybym już nie miała okazji to życzę Wam Wesołych i Radosnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę że wszystkie wyjeżdzacie :) to życzę Wam zdrowych i wesołcyh świat, dużo odpoczynku i spokoju ;) pysznego jedzonka :D i mokrego dygusa ;) ja zostaję na posterunku :D będę pilnować naszego topiku :P :P :P Olkaa - spróbujemy uzbierać na ten czerwony bo tak jak mówisz idealnego nie znajdę, a to jedyny jaki mi się spodobał od tylu miesiecy :D zauroczenie jest wiec poważne :D dziś mam zamiar iść na usg, może moja dzidzia ujawni mi swoją płeć :D Judytko - gdzie nam się podziewasz, tak całkiem zniknełaś, mam nadzieję że u Was już dobrze a Patryczek jest juz w domku :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo świątecznie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×