Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

kurde napisalam sie tyl i szlag trafil!! powiem tak dud szkoda ze u nas nie troszcza sie tak o dziecko zgadzam sie z paprotka co do poloznych moja choc przychodzila czesto opowiadala mi o swojej rodzinie, akupunkturze ktora sie zajmowala itp szkoda tylko ze nie powiedziala mi ze mam szwy do ywciagniecia i jeden mi wrosl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystki dziewczyny w niedzielny poranek :) niedlugo idziemy z mezem do kosciola , a potem niedzielny obiadek :) Mamuniu- czemu szlag trafil ? cos sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie skasowalo:( dzis znowu siedze nad rozdzialami i chodze z glowa w chmuarch ze tak powiem bo ciagle mysle co jeszcze dopisac itp 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Spacerek, spacerek w słoneczna niedziele z tatusiem bo tata wreszcie ma czas pod górkę i z górki , radują sie chmurki bo tata ma Ciebie Ty tate masz.... POPEłNILISMY DZIś PIERWSZY SPACER - WE TROJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś odcisków nie powiem gdzie dostanę, po wczorajszym szaleństwie przy sprzątaniu dostałam niezłą burę od męża i kazał mi dziś z łóżka nei wychodzić a sam poszedł do pracy tak pięknie za oknem a ja tu sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w niedziele, chyba wszystkie są na spacerkach mam pytanie czy Wa też tak swędzą piersi i brzuch bo mnie okropnie, na dodatek sutki bardzo bolą nie wiem czy może to przez to że siara się pojawiła około 28 tygodnia i cały czas jest jej dużo.Poza tym maluszek dzis po zebrach mnie obkłada ale ze wszystkiego w sumie sie cieszę bo już niedługo i mały skarb będzie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania jak ja marze o spacerku a tu leżeć trzeba... - twoje objawy w normie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - ja mam pytanie do ciebie dot. ruchów dzidzi, czy codziennie odczuwasz je tak samo mocno/intensywnie? Bo ja trochę się martwię, jednego dnia dzidzia kopie jak mały zawodowiec, a dziś np. tylko kilka razy kopnęło tak porządnie reszta to same motyki i przeciąganie się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też sie powloczylismy alek wyszalal sie u cioci:) mnie w ciazy okrpnie swedzialy plecy, brzuch!!!nieraz plakalam z bolu:( tak bylo do ok 5 miesiaca potem przeszlo:) andziu- tak to juz bywa ze jak w domu jest babel i maz to marzy sie zeby gdzies pojechali a jak ich nie ma to pusto, smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka, w związku z tym że ja jestem bardzo szczupła i niska i dziecko ma u mnie ciasno przeważnie mocno odczuwam ruchy ale czasem to tylko się leciutko odbije nóżkami lub pupcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek dzis sie chyba uwidzial sobie we mnie Mamusie hihi :) i cz wszystkim do cioci ❤️ moj malutki chlopczyk :) Musialam prowadzona za raczke robic to o co poprosil np zbierac do koszyczka galazki :) .A najbardziej smiac mi sie chce jak przychodzi i mowi \"amamamam \" i pokazuje szafeczke gdzie mam chrupki :) albo taki malutki stoii przy otwartej lodowce i wielce wybiera co by zjadl :) Pyniu - my dzis z mezem bardzo przyjemnie spedzilismy dzien najpierw poszlismy do kosciolka potem obiadek w koncu czas na kawusie :) na dworze .Siedzielismy w sloneczku i gadalismy o planach itp . Andzia - ja tez mialam szalenstwo porzadkow przedswiatecznych normalnie w piatek dalam takiego czadu ze w sobote maz mi musial pomagac z lozka schodzic tak mnie wszystko bolalo :( I dobrze niech cie pilnuje i jak to Alek mowi \"nu nunu \" nie wolno :) sie przemeczac Diddlania- ja jak narazie nie mam swedzenia takiego jak Mamunia i ty opisujecie uff na szczescie i mam nadzieje ze nie bede miala bo pamietam jak mamunia prawie plakala bo tak swedzialo ja cialko . Marchewka - ja roznie czuje moja dzidzi dzis ma intensywny wieczorek , kopie i szaleje ale sa dni kiedy odpoczywa i slabiutko cokolwiek czuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia _ przyganial kociol garnkowi a .... a sam osmolony hihiih sama sie nameczylam na sprzatalam a tobie zabraniam hihi :) ale tak to jest kobieta to kobieta czuje ze najlepiej wszystko zrobi i jest niezastapiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaMamaunia
witam kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! brakuje mi internetu w domu, bo w weekend chętnie bym do was zajrzała i coś popisała. Po świetach muszę się tym zainteresować. Mysico - to normalne, ze sie martwisz. Dziwny ten lekarz - od razu tak straszyć :o Pociesz się, że Krzysiu tez miał krwiaka i bez problemu się wchłonął. Czytam o waszych problemach z lekarzami i jestem zdziwiona. Krzysiu ma super pediatrę, poprzedni też wydawał mi sie niezły, ale zwolnili go ze względu na niezrównoważenie psychiczne. :o :o Po specjalistach nie chodziliśmy, może ten wariat miał inne metody. Tylko raz byłam na usg głowki, ale to było zalecenie jeszcze ze szpitala. Wcale sie nie dziwie, ze sa takie kolejki do specjalistow, skoro mamy nic nie robią tylko biegają od jednego do drugiego. Ach, ci lekarze, nic dziwnego, ze ich nie znoszę. :p Widzę, że porobiłyście super porządki, aż mi glupio, bo my sobotę spędzilismy w parku i wróciliśmy o 19.30. Wczoraj byliśmy w ogródku, spedziłam miło czas na wyrywaniu chwastów. Nawet lubię to zajęcie, bo mam czas na przemyślenia i układam sobie opowiadanka. :) Fraszko, tu coś dla ciebie: http://poboczem.pl/dajemy-w-palnik/news/jak-kobieta-trzyma-kierownice,888810,3887 Więcej kierowców chyba nie ma? W parku był dosłownie wysyp niemowlaków. Tak na mnie to zadziałało, że gdybym miała mozliwości to za pół roku zastanawiałabym się czy pościel w żyrafy czy w misie :) Lego przyszło. Byłam tak ciekawa, że rozpakowałam paczkę i przy okazji podarłam książeczke z instrukacjami. :( Niestety, nic nie mogłam poukładać, bo klocki są zapakowane w małe woreczki. Muszę czekać do niedzieli :( Udało mi sie za to sprzedaż jeździk, choć spodziewałam się nieco wyższej ceny. Ale dobre i 40 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, dziękuję za zdjęcia. Alusię słabo widać, ale z tego co dojrzałam jest super dziewczynką. I ma świetne butki :) Pościel też taka słodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa- usmialam sie troszke z tej stronki co podalas hihi :) i sama dopatrywalam sie jak trzymam kierownice i chyba tu musze sie pochwalic ale .... to bedzie ta ostatnia odslona :) hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Szczerze mówiąc to ja też mam super pediatrę, mam tel. do niej w każdej chwili mogę dzwonić. To już starsza pani ale zawsze dopomoże tak jak trzeba, jestem bardzo zadowolona. Połozna też była dobra, również zostawiła swój telefon, poradziła, ranę obejrzała, o pępuszek zadbała. Po specjalistach też nie chodziliśmy , tylko było usg bioderek. Teraz trochę więcej ale wiadomo przedszkole infekcje i nie wiadomo czy to przerośnięte migdałki czy alergia. Jeszcze nas tylko czeka wizyta u alergologa bo chcę być pewna. Dziewczyny wczujcie się w siebie, nie słuchajcie wszystkich dookoła, przecież to matka czuje co jest najlepsze dla dziecka. Ja szybko przestałam karmić Jaśka bonei miałam czym, po 3 miesiacach miał już do mleka dosypywaną kaszkę, w wieku 5 miesięcy wcinał zupki i moja lekarka stwierdziła, że jeśłi jest ok to ona nie ma żadnych przeciwskazań ze swojej strony a gdy mial 3 tygodnie to pojechaliśmy na wies z nim - 120 km. Po roku przestawiłam go na normalne mleko typu łaciate, uchate 3,2% a nei modyfikowane a jak byliśmy na wsi to pił krowie. Pozdrawiam serdecznie Dziś musimy wybrać się na zakupy bo pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane Mamy i Brzuchatki:) dużo napisałyście i muszę trochę nadrobić:) Na razie życzę miłego dnia. Jedziemy na koncert Rubika dziś po południu do Krakowa:) I na obchody 2 rocznicy śmierci Jana Pawła II. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my już po lekarzu. Na razie stwierdził że napięcie mięśniwoe leko wzmożone i lekka asymetria ciała. Na razie mówił że nic poważnego się nie dzije. Kazał nosić pleckami do sibie żeby mały ćwiczył mięśnie szyi. Dla świętego spokoju (mojego) dał na usg główki - niestety dopiero 9 maja i kontrola za 6 tyg. Zalecił też te płatne szczepionki i niestety nie pokryje tego Kasa Chorych, bo Michał nie ma zmian neurologicznych :D, więc muszę sama za nie wybulić. Stwierdziła też że jest lekko nadpobudliwy :( - mam na dzieje że nie rośnie mały adehadowiec :P. Ale i tak uspokoi mnie dopiero usg no i kiedy młody zacznie dźwigać łepek. Olkaa to lego to dla Krzysia czy dla ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Andziu- a usg bioderek to u jakiego lekarza? tez trzeba skierowanie? Bo ja nie byłam a jestem z tych matek co dla spokoju ducha lataja po wszystkich specjalistach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ja robiłam w swojej pzrychodni na miejscu a skierowanie od pediatry, możesz poprosić o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja tez usg robiłam w normalnej przychodni. Przy wypisie ze szpitala powinni ci powiedziec czy bioderka sa w normie czy trzeba jeszcze zrobic badanie. Ale z tego co wiem, to 95% dzieci jest na granicy normy. Jakaś ta norma wyśrubowana albo dzieci takie nieudane :p, Mysico, śmiej się. Wy narazie jestescie na etapie grzechotek, ale jak dojdzie to samochodow na radio, lega czy kolejek, to bedzie zupełnie inaczej. Szukam rybaczek na allegro. Jest tam 60 stron, ale rozmiary albo 36 albo od 42 w góre. Jak już upoluję mój, to kolor nie ten, albo za niski stan (znalazłam aż dwie pary takich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale cieplo!!bylismy z mezem ogladac zmywarki:) na pewno zakupimy to urzadzenie bo ja calych dni przy garach stac nie bede:( dzis alek zaprzyjaznil sie z nocnikiem :classic_cool: nasiusial i bardzommu sie spodobalo ze gra potem caly czas na nim siedzial:) mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej i szybciutko pozbedziemy sie pampersow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakupy zrobione, trochę zapasów jest. Moje dziecko zażyczyło sobie na zajączka miecz Power Rangers matko jedyna. Poszliśmy do sklepiku (taki fajny pod blokiem mamy) no i miecz był ale czy to Power Rangers????? Przy okazji kupiłam przesłodki komplecik dla dzidzi na wyjście ze szpitala: czapusia, kaftanik, koszulka i śpioszki. Wszystko z bawełenki i bielutkie no śliczne i tylko 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hmm nadal chce siusiac do nocniczka :) kaze sciagac pampersa sssiiiii jeszcze do robienia eee trzeba go namowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - a na jaki rozm. kupujesz?? mi też sie dziś tyle napisało, a potem mi się zresetowało połączenie z kafe i mnie wywaliło :( i już potem się wkurzyłam zeby to jeszcze raz pisać i tylko rwas podczytywałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to konieczne jest zeby wpuszczac tą położna?? i czy np. jak ja chodze prywatnie do ginki i tylko ona prowadzi moja ciązę, to jest nadzieja ze sie taka polozna nie przywlecze (bo i skad??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dzis wysiedzialam sie u dentysty prawie 3 godzi zaleczylam zabka .Zostal mi jeszcze jeden plus ten ktory mam do wyrwania chirurgicznie ale musze poczekac az urodze .W dodatku przyplatal mi sie wyprysk na ustach i boli jak cholewcia .Od dentysty wyszlam podwojnie wyczerpana :) z powodow leczenia i tych ust . Mamuniu - chyba sie pospaliscie co ? bo syn wykonczyl i mamusie i tatusia i .....wujka dzis hihiih . Bo grali mecza :) kolorowa dmuchana pilka plazowa hhahah :) maly poprostu byl w siodmym niebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam na 56 cm, taki standart myśle że większe nei będzie :)) ale komplecik słodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana położna jest niezależna od ginekologa, ty zgłaszasz dziecko w przychodni bo trzeba i stamtąd przychodzi połozna. Raczej trzeba wpuścić, ja na swoją nei narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×