Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Olkaa - nie chce jeść łyżeczką niczego. Agi jedzenie kazdego posiłka wygląda tak: pół godziny jej podaje łyżeczką (gęstawe) ale ona nie chce, plule, zaciska ząbki itd, po jakimś czasie dodaje troche wody by nie było takie gęste, ale ona i tak nie chce tego łyżeczką, więc jej to przelewam do butli i przez smoczek wypija wszystko. Smoczek ma taki do kaszki ale jej się rozerwał i ma wileką dziure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przepchnęłam nas na 103 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko - ja jescze nie jestem na etapie papek ....ale superniania twierdzi :) że najważniejsze jest odpowiednie miejsce do jedzenia, czas i akcesoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzeba pokazac kto tu rządzi - łatwizna ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny ten twój Alek :( Od czego te nadżerki? mam nadzieję, ze to nic powaznego. Pyniu - no właśnie ja dawałam ten sok Krzysiowi, jak był taki malutki. U starszych dzieci te problemy rzadziej wystepują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - beda mu usuwac migdałki ?? Napisz cos wiecej bo sie martwimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka - skonsultuje to z moim lekarzem, może akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ja tak jak Olkaa polecam soczek jabłkowy. Zaczęłam podawać go Michałowi i niestety nie bardzo mu służy. Bo zamiast 3 kup ostatnio jest już nawet 4 :( Najgorsze że on jest cały czas na żelazie i to też wpływa na jelita. Ale jak zaczęłam podawać sok to się pogorszyło - dostał jeszcze większych wzdęć. Na razie odstawiłam soczek i od dziś wprowadziłam kleik ryżowy - na razie 1 raz jedna miarka. Zobaczymy jak zareaguje. W ogóle coś mi zaczął ostatnio ulewać - może to przez to że tak macha nogami :) Mamuniu - mam nadzieje że to nic poważnego? 🌼 dla Alka. Mój Radek ma nadźerki w migdałach po anginach- takie dziury w których zbiera się ropa i resztki jedzenia :( i za cholere to nie chce wyjść. Muszę mu to wypłukiwać gruszką :( Mrsjanko dzięki za inf. dotyczące smoczka. A nie wiesz może jak sprawuje się smoczek trójprzepływowy aventu ?? Kurde Michał znowu robi kupę - już 2 - a dopiero 12 :30 i do wieczoru jeszcze daleko. Widzisz Pyniu ja kłopoczę się znowu ze srakami :( Dzięki temu mimo że misiek jest zarza przebierany ma non stop odparzenia na pupie . Didlani powodzenie w chodzeniu pos chcodach:D Tak apropo jak wyniki - będzie poród w wodzie ?? Parotko to jak znajdziesz te wózki to wklej linki :) Wiecie co ja jestem wyrodną matką, ale cieszę się jak nie muszę iść na spacer z miśkiemn. to taszczenie wózka mnie wykańbcza. Szkoda że młody nie chce spać w wóżeczku to stawiałbym go nieraz na balkoniku :D ale niestety ten numer nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na obiadek kotlety z piersi kurczaka, fasolka szparagowa i ziemniaczki - to tak żeby nie było tylko o kupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem przez was głodna 😠 A musze przeżyć do 17. :( Chyba sobie zaserwuje jeszcze kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie bawimy na macie edukacyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u Aleczka w szpitalu biedaczek meczy sie okropnie lezy taki marniutki :( nawet jak herbatke pije to go boli gardelko .Opowiadal mi ze sa rybki na scianach :)i pokazywal co go boli .:( To smutne az serducho peka jak taki babel cierpii Mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia Pynia też wysyła cieple fluidki dla Aleczka !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś u nas cisza! Mamunia w szpitalu, może Diddlania również, Andzia wyjechała. Fraszko, napisz, co u Alka. Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wyjdzie. Pozdrów go od nas i Mamunie również. 🌻 🌻 A co z pozostałymi dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cichutko tu dziś ............ wreszcie poszłam na bad, moczu, wybierałam się od poniedziałku :O ale tempo :P brzusio trochę grzecznieje, ale tylo trochę, może dzisiejsze dalsze leżenie mu jeszcze bardziej pomoże i przestanie stawać dęba ;) sny o cc nadal mnie męczą, dziś kolejna część była, już sama nawet nie pamiętam jaka :( a wczoraj mi zakład. cewnik :O OMG :O wczoraj jak już brzuch zmiękł na dobre to synuś zaczął pokazywać nam jak wygląda :D tak się wygiął że widzieliśmy główkę, tułowik (wypięty jak delfinek :D ) i nóżki (podwinięte chyba były), już wiem co mnie tak kłuje ;) jego kolanka ;) tak się pięknie kręcił, że czuć było takie kosteczki przesuwające się :D :D :D no ale nie ma nic za darmo, te wszystkie prezentacje odbywały się w pozycji poziomej :O a jeszcze 3 tyg. temu był ułożony prawidłowo, główką na dół buuuuu 😭 myślicie że się jeszcze odwróci?????? te sny o cc to chyba jakieś prorocze były :( buuuu teraz to się wsytraszyłam już na serio tej cc :( czy któraś z Was miała cc?? powiedzcie że się nie ma czego bać ;) ;) ;) wracam do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze muszę wam donieść, że jak się własnie tak wypiął to widać było jaki jest maleńki!!!! taka malutka istotka!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Własnie czytam ze Alek w szpitalu, biedny maluszek. Fraszko pozdrów Mamunię i całusy dla Aleczka. Ja sama męczyłam sie pare lat z migdałami, decyzja o ich usunęciu była dla mnie zbawienna. Niestety zaropiałe migdały bardzo osłabiają serce i stawy, u mnie bardzo zwiekszył sie poziom białych krwinek. Czasem lepiej usunąc bo zainfekowane narobia wiecej szkody niż z nich pozytku. Mysico myslałam o tym wóżku, ale nie wiem gdzie mogłabym zobaczyć. W ogole nikt ze znajomych nie ma wózka graco wiec nawet nie wiem jak one sie sprawują. No i do jesieni moze ich juz nie byc. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=193118907 Mysico czy Michałek ma jeszcze te krostki na twarzy o których kiedyś pisałyśmy?? Mnie znowu boli pecherz, w przryszłym tyg. pojade juz do gin. ale mam wrazenie ze to co on mi daje nie działa. Moze zaczne leczyc sie jakimiś naturalnym sposobami?? Znacie jakies? Pyniu czy wiesz moze o jakimś sklepie w Sosnowcu, gdzie byłyby dostępne zdrowe warzywa? Koło mnie nie ma zadnego targu, a warzywa w sklepie sa po prostu nie do zjedzenia. Chyba zaczne jednak od zupek w słoiku. Dzis jak tylkoT omek zrobi kupke to podam mu nowe mleko. mam nadzieje ze pomoze. Tylko jest dość drogie , bo u mnie w aptece 28 zł za małą puszke. ale żeby tylko przestał ulewac i nie dostał skazy to bede kupowac. Od wczraj Tomek ćwiczy przewroty na brzuszek. Wczoraj nie wiedział za bradzo co zrobic z rączką, która mu sie podwinela i tak fajnie kwilił o pomoc, a dzis juz dwa razy ładnie sie przekrecił sam. a jaki był zaskoczony:) U nas tez mata sie sprawdza, Tomek lezy sobie na niej sam nawet godzinke i wreszcie moge cos zrobic w domu. Dziewczyny Wy same gotujecie takie pyszne obiady?? Wpadam przy Was w kompleksy, bo ja ledwo zrobie zupe i to na 2 dni i jestem z siebie dumna;) Bardzo nie lubie gotować obiadów. Olkaa fajnie że udał się Wam wyjazd w góry. Podobay się Krzysiowi minerały? My mamy ich troche, kiedys zbieraliśmy ale nie mamy za bardzo gdzie ustawiac. Marchewko moze spokojnie się jeszcze odwrócić. mój Tomek 3 rzy sie przekrecał, co byłąm na wizycie to inne ułożenie. Ja miałąm cc ze względów zdrowotnych i budowe miednicy,ale jak tylko bedziesz mogłą to spróbuj rodzić naturalnie. Ja po cc mam problemy do dziś, szwy mnie bolą, sama cesarka jest ok, nie ma bólu, itd, ale potem jest ciezko. Nie mozesz sie ruszyc przez 3 dni z łozka, daja ci mase leków, masz cewnik itd. Przewalone:) przynajmnej dla mnie. Czytałyscie komentarze na onecie odn. wypowiedzi kogos tam jak to nowy wicepremier nie je, nie spi tylko pracuje:) Nie wiem czy jest jeszcze link na onecie ale zerknijcie, zabawne:) Wybieracie sie dzis na spacer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - źle mnie zrozumiałaś, ja absolutnie nie chcę cc, pewnie dlatego męczą mnie ciągłe sny o niej, boję się tylko że jak teraz się odwrócił w poprzek to już z poworotem nie wróci do własciwej pozycji :( i cc będzie konieczne :( :( :( sto razy bardziej wolę rodzić normalnie ;) w naturalny sposób już mnie to nie przeraża, bo chciałabym mieć go przy sobie (oczywiscie nie wcześniej niż za miesiąc :P ) ja nie umiem znaleźć tego linku, może go już ściągnęli :( licytacja wózka znowu w akcji, jak nie wygram to w końcu kupię wykładzinę do pokoju a wózek dopiero za miesiąc :) ja lubię i umiem gotować :) ............. parę rzeczy :D :D :D ale takie dania jak np.pieczeń w sosie chrzanowym, czy swój własny sos (jakikolwiek), rolady....hmmmm....pomarzyć mi tylko pozostaje ;) na szczęscie wybór prostych dań pozostających w moim zasięgu jest dosyć duży, i tak często mnie nie bierze na takie \"co ciekawsze\" dania :P oooo a rosół to już w ogóle.....znaczy nawet nie próbowałam, bo ogólnie to nie lubię, smakuje mi tylko od teściowej, ale odkąd kontakty z nimi nam się popsuły to już tam nie bywamy ;) i rosołu nie jadłam już chyba z pół roku :P szkoda rosołku :P ta pogoda tam jest okropna, mam do wyprania białe rzeczy i dupa, nie wypiorę, bo i tak nie wyschną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamusiom i Brzuchatka dziekuje za pozdrowienia i dobre fluidy dla malego Aleczka :) dzis lekarz stwierdzil ze ma w dodatku zapalenie jamy ustnej , w nocy byl pod kroplowka bo pic nie moze nawet . Przekaze wasze pozdrwoienia Mamuni bedzie jej bardzo milo {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dla Alusia🌻🌻🌻 i dużo zdrowia, wytrwałości dla Mamuni:) Paprotko:) Kasia wychodzi na spacer 2 razy ale to już duża dziewczynka. Myslę, że z Tomusiem tez można śmiało:) Więcej napisze Wasm póżniej, miłego dnia dla Wszystkich:) Mój brat z rodziną poleciał dziś do Rzymu na tydzień do mamy i siostry. Jakoś całe przedpołudnie to przeżywałam. Za chwilę lądują w Rzymie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Marchewko ze chcesz rodzic naturalnie, chodziło mi o to że czasem lekarze od razu decydują o cc. Chociaz z drugiej strony kolezanka ze szpitala rodziła przez 2 godziny a i tak nad ranem zrobili jej cc. w zasadzie nie wiadomo co lepsze. Wszystko i tak sie rozwiąze na porodówce:) A jaki wózek teraz licytujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - mi ktos kiedys powiedzial , ze nie ma sie co zadreczac , trzeba to poprostu zrobic - bo niestety nie ma innego wyjscia - powtarzaj to sobie jak uspakajajaca mantre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - ja dzis nie byłam z ala na spacerku bo deszczowo i pogoda niemrawa :( a i w domu chłodno wiec dodatkowo zalozylam jej polarkowy ocieplacz bo wczesniej raczki wciaz byly lodowate. powodzenia z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha konsultowałam z pediatra sok jabłkowy na kupke dla ali - odradza , jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, Mysico na co zwrócic uwage jakby miała wystapic skaza białkowa? i jak szybko po podaniu mleka moze to sie ujawnić? Na razie Tomek dostał pierwsza porcję 100 ml ok 15 i od tej pory nie domaga sie mleka, za to ulał herbatke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×