Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Mamuni - to juz wiem dlaczego nie odbieralas skypa :-D a ja dzwonie jak szalona. Humorek mi sie troche poprawil :) zrobilam bardzo szybki obiadek kasze kuskus z piersia z kurczaczka w sosie slodko kwasnym :) Marchewka - z z tym sluzem to u mnie bylo troche zamieszania bo jakies 2 tyg temu poszlam do lazienki i patrze a tu cos rozowego , pomyslalam ze infekcja a wygladalo jakby czop .Spokojnie pojechalam na zakupy dla siebie i malucha . Tyle ze caly czas biegalam w sklepie do WC bo normalnie jakby woda sie ze mnie lala . Powiedzialam dopiero to na drugi dzien kolezance i mamie te wkurzone zawiozly mnie do szpitala do mojego lekarza . (ktorego juz tel uprzedzialam ze jade ) Dostalam ochrzan od niegoi nieziemski ze tak sie nie robi itp .Na szczescie okazalo sie ze wszystko w porzadku poprostu zaczela mi sie jakas infekcja przepisal co trzeba i do domu .Dlatego jak poszlam na nastepna wizyte to mowilam wszystko jak na spowiedzi :) No tak myslalam ze bedzie chlodno a tu sie juz upalek robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Podczytuje Was na bieżąco, ale nie miałamkiedy do Was coś skrobnąc. Kończe załatwianie formalności odn. slubu i pozostało mi zamówienie ciast i kupno alkoholu. Tu mam dylemat bo nie wiemy ile i czego. Za duzy wybór. Nie wiem czy pisałam ale zrezygnowalismy z sesji u fotografa bo nie dogadaliśmy sie w kwestii godziny. Ale za to jak bedzie ładnie to bedziemy miec sesje pod Zamkiem w Będzinie. Co do zakupów wyprawkowych to na poczatek wystarczy po kika szt. Zawsze mozna dokupic w miare potrzeb. Ja miałam bardzo dużo ubranek, ale wiekszość dostałam i akurat nam sie przydały, bo czesto przebierałam Tomka przez to ulewanie. Ja korzystam z butelek aventu, ale mam tz dr. brown\'s i tez jest ok, bo ma dłuższy smoczek i Tomkowi nie wypadał z buzi. Przydaje sie podgrzewacz ale to mozna dokupic poźniej. Dla mnie problemem było kupienie czapeczek,co kupiłam to okazywała sie nietrafiona. Wydawało mi sie ze dzieci jednak po urodzeniu maja wieksze gówki:) U nas najbardziej sprawdziły sie półspiochy, dla mnie rewelacja. Mamuniu jak dalej szukasz płytek to zajrzyj do tego sklepu, w aranżacje. www.eplytki.pl Ja juz mam pare typów. Mysico czy Michał je już nutramigen 2? Ja na razie mieszam jeszcze 1 z 2 i Tomkowi na buzi znowu pojawił sie tradzik ( ale moze to tez od goraca) i śluz w kupce. Odstawiłam na razie wszelkie inne rzeczy. a jak jest u Was? Dziewczyny nie chce zapeszac ale Tomek od tygodnia prawie nie ulewa:)Co prawda zageszczam mu mleko, ale juz nawet tak czesto sie nie krztusi. Moze wreszcie skonczy sie nasza udreka:) Ale chciałabym sie Wami spotkac, ale mamy w piatek spowiedz. Mój brat ma odre albo rozyczke. Mam nadzieje ze do slubu sie wykuruje bo nie mamy innego kandydata na chrzestnego. Ogłosiłam kwarantanne, nikt ma z domu do nas nie przyjezdzac az do 08 czerwca:) Zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę krakać ale Andzia ma na gg napisane szpital...może ona jednak rodzi....napisałam jej sms na razie bez odzewu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymać kciuki Andzia ma mieć dziś wieczorem cesarkę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko ja jeszcze nie wprowadziłam nutramigenu 2 , zamierzam za 2 dni i zobaczymy jak będzie. Może Tomek dostał to z gorąca. Fajnie, że pojawi się nowa dzidzia. Trzymam kciuki za Andzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Mamusie z Katowic i okolic!!!! Od czasu do czasu zagladałam do Was ale nie miałam odwagi napisac, ale dzis tak mnie tknęło. Wy pewnie wszystkie sie znacie a ja jestem obca - nie wiem czy miałybyscie ochote mnie włączyc do Waszego Klubu? Mam dziedzie z kwietnia 2006 - imie Julka oraz starsza Natalie. Ja jestem Renata, mieszkam poza Katowicami ale pracowałam w Katowicach i są mi bliskie.Wraz z siostrą zajmuje sie szyciem odzieży dziecięcej ale ostatnio mam mało czasu na wszystko, na kompa, na prace, nauke bo pogoda fajna i najwiecej spaceruje z Julką. Miłego wieczoru życze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tu mamcie ciezarówki - totrzymam mocno kciuki!!!! Może bede mogła słuzyc jakimis radami, bo niewiele ponad rok temu urodziłam i w ogóle to co czytam to jest mi takie bliskie, też tak sie zastanawiałam nad wszystkim, ciuszki wydawały sie takie duże, a w ogóle to nakupowałam jak głupia, dzieciątko tak szybko rośnie ze niektórych to wcale nie zakładałam. O rampersie powiem ze jest rewelacyjny, całe lato w upały trzymałam Julke w rampersikach, bardzo są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy andzia nie miala miec pozniej tej cesarki ? Witam Renola :) .Dziewczyny tu sa bardzo mile :) Ja sama na tym topiku nie jestem dlugo ale zostalam mile przyjeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - niewiem czy to dobrze czy źle - z tą dzisiejszą cesarką...... ale życze Ci z całego serca aby wszystko się udało POWODZENIA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia juz chyba po. Trzymam kciuki. Tomka juz wysypało i teraz nie wiem czy to potówki czy reakcja na mleko:( Witaj renola w Klubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - 3 mam kciuki!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 na pewno już masz swoją kruszynkę przy sobie :) ciekawe czy chłopczyk czy dziewczynka :) to jeszcze ja zostałam z czerwcówek i Fraszka lipcóweczka :) po południu pojechaliśmy na dalsze zakupy :) ale było super!! kupiliśmy przewijak, pileuszki, jeszcze dwie koszulki, no i ogólnie pełno rzeczy dla dzidzi :) oglądneliśmy też te butelki z canpola, i okazało sie że nasza zakrętka pochodzi z butelki 120ml która jest ciut mniejsza w obwodzie :( jutro kolejna trasa - wymienić butelkę :) Mamuniu - dzięki za porady :) zakupy w pełni udane :) na początku takie wielkie mi się to wydawało, a potem mąż mówi, że przecież jeszcze pieluszkę trzeba doliczyć do tego rozmiaru :) i wtedy już mi pasowało :) ogólnie pocieszne te rzeczy, ale ceny mają nieziemskie. P>S: hehe, chciałam kupić gąbkę do wanienki (argument Paprotki mnie całkowicie przekonał do jej kupna :) , a mąż mówi ale przecież to jest siedlisko bakterii!! :D heh dostałam ataku śmiechu, skąd on takie rzeczy wie :D no i nie kupiłam ale widziałam też takie fajne gumowe, coś jakby antypoślizgowa mata do wanienki, tylko muszę to z bliska jeszcze zobaczyć i pomacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renola-witam a skad dokladnie jestes? uff dwa okna umyte:) posprzatne w kuchni ...troszke zrealizowalam swoje plany heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a mnie się coś przypomniało :) Paprotko - jeśli szukasz dobrego fotografa to mój mąż poleca swojego kolegę :) nie jest zawodowym fotografem, ale fotografem pasjonatą w dobrym tego słowa znaczeniu :) zobacz jego stronkę jeśli chcesz :) http://www.czypionka.katowice.pl/ piję sobie Karmi malinowe, które chodziło z mną od miesiaca :) pychotka!!!! polecam ;) kusi mnie strasznie żeby zjeść coś słodkiego ale sobie obiecałam że wytrzymam do jutra (bad, moczu, oby cukru w nim już nie było , a po badaniu moczu zjem co będę chciała....tylko czy wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że my na to nie wpadliśmy żeby go zatrudnic na nasz ślub, tylko wzieliśmy gościa z Urzedu, który odwalił na odczepnego swoją robote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko gabki juz nie uzywam bo mi sie nie chciało co wieczor płukac, suszyc itd. Teraz kłade Tomkowi złozony recznik pod głowke i tez jest ok. Na poczatku przy myciu głowki trzyma go mąż bo ja juz nie daje rady. .Ale chya za niedługo przeniose wanienke do wanny bo tak kopie nogami ze całe łozko jest zachlapane. Ale faktem jest ze jak go pare razy wykapałam na gabce i teraz na reczniku to nie placze. W ogole moje dziecko jest za ruchliwe. Non stop sie wierci, nie ulezy 5 minut, nie wiem jak to robi ale wedruje po łózeczku. Mam porównanie jak chodze po lekarzach. Inne dzieci spia, siedza sobie grzecznie a ten non stop sie wierci. Jakby mogł to by sobie wstał i poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuni - zapraszam do siebie hihi na porzadki :) bedzie milo :) okna mi juz pomylas ale cos zawsze sie znajdzie :-D Renola - tak ja jeszcze musze sie troche potoczyc hihi do lipca a tu juz czuje jak brzusio sie obniza . Paprotka - jesli chcesz obejrz sobie zdjecia u mojego znajomego :) www.fotovideobeny.pl jestem tam na zdjeciu hihih zaraz na poczatku jest tez grupowe z mojego wesela gdzie Alus pozuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Aneta urodziła córkę!!!!!!Lena Antonina 3kg 50 cm:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotka - na glownej stronie jestesmy z mezem na czarno -bialym zdjeciu tylko moj bukiet jest w kolorze :) Oni tez maja fotografa ktory moze wam zrobic zdjecie w plenerze :) Ach jak przypomne sobie nasze przygotowania to az lezka sie kreci piekne chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko stronke na szybko przejrzałam, zdjecia super. Na slubie bedzie nam robic zdjecia partnerka teścia, ale mam zamiar zrobić za jakis czas zdjecia Tomkowi to moze wtedy skorzystam. Dzięki za kontakt, podam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko poznałam Cie od razu:) Te nasze weselicho;) to ubogie bedzie, bez grajków i całej tej oprawy, ale ciesze sie ze i tak po 5 latach malzenstwa w koncu sie zmobilizowalismy aby wziąć slub kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko dziękuję za miłe przyjęcie, tak tu u Was miło i te tematy o maleństwach super, ja tak bardzo przeżywałam przyjście na świat mojego maleństwa że przesadzałam w niektórych kwestiach, w ogóle cała ciaze na L4 byłam, z roboty odeszłam na zawsze żeby zajmowac sie maleństwem. Jest bardzo ruchliwa i daje popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko no lipiec niedaleko a ciaza jest wspaniałym stanem to jak dzidzia sie rusza to niezapomniane pzrezycie - tak jak i poród o ile jest nie za cięzki! Ja Też w lipcu rodziłam pierwsze dziecko w Katowicach Klinika na Ligocie, miło wspominam, naturalny poród i w ogóle super. A teraz to było gorzej bo najpierw naturalnie miałam rodzic ale dzidzi główka schodziła niewłasciwie i żeby było ok zrobili cesarke. A Marchewka to juz ostatnie dni brzucholek nosi i zaraz bedzie tulic maleństwo. A gdzie bedziecie rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola ja tez rodziłam na Ligocie ( miałam cc)ale nie wspominam miło pediatrów ( oprócz cudownej dr Grabowskiej) ale tak to było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale wiadomości :) 🌻Gratulacje 🌻 Andziu dla Ciebie i całej rodzinki 🌻 ❤️ :) Moja Aga dzisiaj skończyła 9 miesięcy, jak się urodziła to miała 50cm i 3000g - tak samo jak Lenka 🌻 :) Renola - witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamuniu ja mieszkam za Siewierzem nad jeziorem przeczyckim, może któras tutaj jexdzi nad wode? A piszecie o wanienkach - ja używam wanienke Onda jest rewelacyjna jeśli ktos życzy sobie wygodnego kąpania - jest bezpieczna bo wyprofilowana dla maleństwa żeby kąpało sie bezpiecznie i nie trzeba nic podkładac a potem jak siedzi to nie poślizgnie się bo zabezpiecza go to wyprofilowanie. Julka jeszcze w tej wanience sie kąpie ale musimy niedługo do dużej wanny bo lubi sie pryskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×