Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

judytko- nie lubie tego typu komentarzy:( moje dziecko nie jadlo przez tydzien i mialam dosc prawie z placzem blagalam go zeby zjadl lyzeczke kaszki albo mleka😭owszem maly kocha papu ❤️ wzasadzie nie rozumiem po co byl taki zgryzliwy komentarz?czy 4 fotkiz 34 to polowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
Witam jestem z Katowic, właściwie mieszkam to od 5 lat, ale wcześniej chodziłam to do LO, potem na studia (i dalej na uczelnię czasami zasuwam). Jestem belfrzyca. Jestem w 34 tygodniu ciąży. Nie wiem, co dalej tzn. cc, czy sn....... Mamy z Młodym toxo (nabyliśmy w 4 miesiącu) i jesteśmy na antybiotykach. Młody jest malutki. Mamy problemy z łożyskiem i chyba będzie trzeba poród przyśpieszyć. W tym wszytkim Osobisty - mąż rozchorował się w marcu na paskudną chorobę, z którą zostaniemy już do końca życia. Martwię się o moich mężczyzn. Pozdrawiam i ślę kawę..... jakoś mi smętnie kobiety.... od 2 tygodni mam zwolnienie, wcześniej pracowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mamuniu - obejrzałam jeszcze raz Twoje zdjęcia - jak się robi aniołka?? to fotomontarz czy jak?? SUPER SUPER SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu chyba na fotosiku albo na onecie albumy mozna zdzialac takie cuda:) mnie zaskoczyl siostrzeniec z jego kuzynem:) pewnego dnia dostalam maila z fotka alusia przerobiona w tego cudnego aniolka:) majkkaa- na pewno bedziemy cie wspierac:) zagladaj do nas czesto tak jak robila to Judytka ktora rowniez przeszla sporo z Patryczkiem czy pynia ktorej dzidzia pospieszyla sie na swiat:) szkoda tylko ze zalozycielka topicku sie poddala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko muszę spróbować tej serii z Linomag. Słyszałam o niej same dobre rzeczy. Jutro wprowadze Nutramigen 2 - i zpbaczymy jak bęszie. Pyniu ja popobnie jak Paprotka polecam ta mleko - kupa idzie bez problemu ( nawet 2-3 dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamuniu mysloę,że Ollka napewno nie miała nic złego na myśli odnośnie tych zdjęć. Poza tym nie musisz się przejmować bo Alek to naprawdę ładny chłopczyk. Wiem, że mamy są przewrażliwione na punkcie swoich dzieci. Sama jestem - dziś sasiadka powiedziała, że Michał to grubasek i już jej nie lubię :( Jeśli chodzi ozałożycielke topiku to krzywdzące jest mówienie, że się poddała. Z tego co wiem jej dziecko miało naprawdę bardzo poważnąwadę genetyczną (zespół edwardsa) i nie sądze, że było jej łatwo podjąc decyzję. Majkka witam cieplutko.Pisz do nas :) Współczuje cic choroby, ale mam nadzieje że będzie z małym ok. A masz już imię wybrane?? Mimo kłopotów zdrowotnych swoich i męża treba mysleć pozytywnie. Ja np. od 5 mc leżałam plackiem i nawet jadłam na leżąco :( Ale się udało ciąże donosić i teraz mam takiego małego szkraba, który ma już 4 misiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko, Mysico - nooo nie wiem dlaczego ja sie tak wzbraniam przed tym Nutramigenem....chyba dla tego, że to mleko specjalistyczne na recepte, a ja mam po dziurki w nosie specjalistów ;) Spytam lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ale Ala piła chyba bebilon pepti? nutramigen jest na bazie innego białka. Ponoć to \"mercedes\" wśród mieszanek;) A tak w ogóle to nie trzeba sie tak spieszyc z tym wprowadzaniem mleka kolejnego. Jak dziecko dobrze toleruje dane mleko to moze spokojnie jeszcze pic je nadal.I np. jak sie okaze ze Tomk nie bedzie tolerowal nutramigenu 2 to wrocimy do 1. Tak przynajmniej twierdzi moja lekarka. A Tomek ma cała buzie i plecki w krostkach:( ale za krotko zeby stwierdzic cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico-o zalozycielce tematu absolutnie nie pisalam zle ja naprawde nie widzialam o jak wade chodzilo zreszta nadal niewiem:( biedna sasiadka ale ja tez nie lubie takich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam przynajmniej nie mylą płci dziecka, a mnie już kilka osób powiedziało \"Jaka śliczna dziewczynka\"...a pani w poniedziałek w sklepie chciała nam sprzedać różową czapeczkę....no i mnie dla odmiany wkurza (ale tak lekko) jak mi mówią, że skoro mały ma 6 miesięcy to jest malutki i opóxniony w rozwoju (ruchowym)...przecież nie bedę całemu ,swiatu tłumaczyć przez co przeszedł....oj my mamusie jesteśmy bardzo uczulone na opinie o naszych maluszkach, ale to tylko dlatego, że jesteśmy fajnymi mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mama być cięzko. Można znienawidzić tyle osób :P Dlatego proponuje dziewczyny chcociaż na topiku zachować zdrowy rozsądek:) Paprotko mi też lekarka mówiła ze Nutramigen to najlepsze mleko, ale sama nie wiem Dobra spadam - Misiek już śpi i ja idę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytko- nic dziwnego ze twojego Patryczka uwazaja za dziewczynke :) on jest naprawde sliczny:) na zdjeciach ktre przeslalas... nie am tak jak moj typowych meskich rysow twarzy 🌼 do do Alka to nigdy nikt sie nie pomylil bo byl naprawde meski:) masz poprostu ładnego syna❤️ Moj maz np nalezy do przystojnych facetow i tak bylo od dziecka zreszta jako maly chlopczyk az tak bardzo urodziwy nie byl hehe za to jego brat wygladal jak laleczka blond loczki przepiekne ogromne oczy i cudowne doleczki i rownie sliczny usmiech:) dlugo byl ładny:) teraz zmeznial zarosl heheh ( brodka itp) i juz nie widac tych doleczkow tylko czarujace oczy sie wyrozniaja:) tesciowa mowila ze tez nieraz mylono go z dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zle odmienilam rysy ( twarzy) upsssss sorki wogole byki robie:( dzis oddaje prace i strasznie sie denerwuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - nie chcialam cię urazić. :( Mój siostrzeniec ciągle je i wszyscy się z niego śmieją, więc nie widziałam w tym stwierdzeniu nic obraźliwego. Przykro mi, że tak zareagowałaś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja nie chce zeby sie ktos z tego smial ani dogryzal albo porownywal ( ostatnio kolega dwumiesiecznej dzidzi ktora wczesniej nosil na rekach a potem wzial Alka mowi ale z ciebie klocek !! no chyba jest roznica miedzy 6 kg a 14?? + wiek) :)wazne ze dziecko jest zdrowe :) tak jak wczesniej napsialam najlepiej pstrykac mu fotke kiedy grzecznie siedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ widze ze ciekawie tu bylo :) Ja sama wczoraj jedzilam po przychodniach i szpitalach (dla odmiany tematu jedzenia ) . Widze ze Mamunia pisala o moich skurczach .Okazlo sie jednak ze macica troszke sie stawia i przepisano mi fenaterol i isoptin .W dodatku po polknieciu tych tabletek mialam wszystkie objawy uboczne z ulotki .Serce chcialo mi wyskoczyc , drzalam i myslalam ze zwymiotuje .Teraz pytanie ktore dolegliwosci mi bardziej przeszkadzaly ? hmmmm :) Marchewko - to super ze bedzie chlopaczek :) a slowami tamtego fachowac sie nie przejmuj .Przeciez tak naprawde wszystko jest u was w porzadku to po co sobie glowke zaprzatac niepotrzebnie. Renola- ja prawie rok pracowalam w Siewierzu na UP :) i mialam okazje jezdzic tym extra przyspieszonym okreznym 625 :) hihiihih szczegolnie \"podobalo \" mi sie w te upaly 34 stopniowe ;) Znam okolice Przeczyc .Moj kolega ma bar w remizie na Tuliszowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ ja sobie dalej poleguję, dlatego zaglądam rzadziej, ale mam nadzieję, ze wkrótce będę mogła odstawić leki i zacząć funkcjonować normalnie :-) No i troszkę te upały zelżały, na szczęście, tak gorąco nie jest, to da się wysiedzieć w domu :) Dzień Dziecka się zbliża, ale fajnie macie, możecie myśleć nad prezentami dla swoich Skarbów, ja mam nadzieję, za rok, będe też szukać jakiegoś prezentu dla mojego niemowlaka :D Powodzenia przy oddawaniu pracy Mamuniu, swoją droga trochę zazdroszczę, bo ja już jakiś czas temu to zrobiłam, fajnie być taką młodą... ;-) Pozdrówka dla Was wszystkich! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola- pomylilam sie 269 :) to jest ta linia do Siewierza i okolic . Co do jedzenia dzieci to wiem jedno mojego meza chrzesniaczka ma 6 lat i nic tylko by slodycze wcinala a chuda ze az nie trudno sie przytulic !!! Dziewczynka jest sliczna :) ale ile trzeb sie naprosic zeby zjadla obiad ( to jest meczace )W dodatku niewiem czemu szwagierka jest przeswiadczona ze mala jest \" szczupla \" !!!!! szkoda tylko ze dziecku 6 letniemu wpaja sie juz podzial na leszych - szczuplych !! grubych - zlych . I to przez mamusie . Zreszta mialam okazje sie przekonac o manii mojej szwagierki na wlasniej skorze . Ja tu sie przejmuje zeby dzidzia byla zdrowa , dorodna a ona mi mowi : no wiesz dobrze zeby sie wdala do tatusia ( moj maz jest szczuply nawet bardzo :) ) z figura !!! nie powiem urazila mnie . No ale to jest tylko moje zdanie a nie zaden ataka na ktorakolwiek z was .Bo ile ludzi tyle opinii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ametyst - dobrze, że się odezwałaś :) jestem pewna, że za rok bedziesz obchodzić i dzień matki i dzień dziecka. Ty też musisz w to wierzyć :) Fraszko - w jakiej kolejności bierzesz lekarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - no wlasnie w zlej :) dopiero teraz sie dowiedzialam ze mam 15min wczesniej wziac isoptin a potem Fenoterol upsss . Moze dlatego mialam takie objawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! My dziś dla odmiany idziemy do pediatry i muszę dzwonić do gastrologa mam dość tej służby zdrowia. próbuje gotować obiad ale Patryk jakoś nie ma ochoty mi w tym pomagać i jak zwykle domaga 100 % uwagi:) aha jeszcze muszę iść do szpitala po wypis.... Zdecydowanie potrzebuje odpoczynku bo czuję się strasznie zmęczona...czy to kiedys minie...no i straszna maruda ze mnie nie wiem jak moi bliscy ze mną wytrzymują....ok pomarudziłam jeszcze Wam a teraz jedna postaram się upichcić ten obiad Patryka umieszczę w foteliku i musi to jakoś przeżyć.....buuu napiszcie mi coś optymistycznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyto - ja cię pocieszę. Za parę lat będziesz tesknić do takiego gotowania obiadu, jak Patryk będzie ci chciał pomagać. Wszystko zabiera 2 razy tyle czasu. A najgorsze jest to, ze dziecko trzeba pochwalić jak pokroi cebulę na wielkie kawały i wszystko trzeba poprawiać. Najlepiej postaw fotelik na szafkach i robiąc obiad opisuj szczegółowo każdą czynność. Czasami pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kofane dziewczynki!! :) :) :) byłam u ginki, wszystko w najlepszym porządku, szyjka normalne, nie skrócona, rozwarcie na opuszek palca :classic_cool: a za niecałe 2 tyg. mam odstawić leki!!!!!!! I sie przygotować bo w każdej chwili mogą sie już wtedy zacząć skurcze :D tak jak mówiłam powiedziała żeby się nie martwić bo będzie dobrze, a ona wie co mówi, więc jej wierzę :) a na wzrost małego powiedziała to samo co Lolo Banan, żebym się cieszyła, łatwiej wyjdzie :) poza tym to żadna nieprawidłowość, przecież i dzieci z wagą 2700 i 3600 urodzone w terminie są zdrowe i nie jest to żadna anomalia :D z tego przejęcia że to już za 2 tygodnie nie mogłam spać, jakaś niespokojna byłam, trochę mną to wstrząsnęło ;) trochę się cieszę a trochę boję ;) idę na zakupy, w lodówce już tylko woda mineralna i światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie teście oznajmili , że wpadną dzis do Ali z okazji dnia dziecka....przecież dopiero byli :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Pyniu, twoja radość nie ma granic :) spójrz na to z innej strony: dobrze ze o niej pamiętają i chce im się podejść/podjechać do was :) nie wszyscy tacy są :O dobra teraz już serio spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nakrzyczcie na mnie powiedzcie, ze jestem głupia i na świecie jest mnóstwo bardziej chorych dzieci niż moje dziecko - bo wpadłam w mega deprechę po rozmowie z gastrolog choć prawdę mówiąc pani doktor nie powiedziała niczego złego tylko kazała przyjść z wynikami prób watrobowych to wypisze nam receptę na odpowiednie mleko dla Patryka ale mnie ta rozmowa tak jako.ś zdołowała.... Pyniu do mnie teść zapowiedział się na jutro, był też wczoraj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyto - ja nie będę na ciebie krzyczeć. Fakt, że są bardziej chore dzieci, ale to żadne pociecha. Myślę, że to normalne, że reagujesz w ten sposób. Dużo przeszliście, więc teraz spogladasz na świat pesymistycznie i wolisz przygotować się na najgorsze. Ale sama powiedziałaś, że lekarz nie powiedział nic złego. Nie denerwuj się więc niepotrzebnie, bo wszystko jest w porządku. Może to wina pogody? Ja też wstałam przygnebiona, a jeszcze dodatkowo dobiło mnie to, co tu rano przeczytałam. :( Ale jest wiosna i tego sie trzeba trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×