Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Marsjanka hejhej Wszystkiego najlepszego dla Twojej dziewięciomiesięcznej Agusi!!!!! To pewnie raczkuje już? No i wyczekujecie pierwszych kroczków???? Gratuluje Andzi dzidziusia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola - za każdym razem co wchodziłam miałam napisać ci cześć i mi umykało, takie niusy tu dziś są :) ja już wybrałam albo Bogucice albo Prywatny Szpital na Ochojcu, to zależy kiedy i jak się sprawy potoczą ;) do Ochojca mam bliżej, więc jakby mnie tam chcieli to czemu nie :) nie mogę się doczekać maleństwa, a że wszystko też zawsze bardzoooooo przeżywam to już się tak barrrrdzo nie mogę doczekać ze szok :) :) :) no i oczywiście te zakupy wyzwoliły kolejną dawkę niecierpliwości :P jakie to wszystko jest śliczne!! siedzę i i podziwiam :) mam dylemat z chusteczkami do pupy: NIVEA czy PAMPERS ? nie wiedzieliśmy jakie wziąć to nie wzięliśmy żadnych, mamy za to pampersy new baby :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
Witam czytam i czytam - pewno nigdy nie skończę. Ale chciałam się przywitać i poprosić o wsparcie. Jestem w ciąży i jestem mocno zagubiona oraz zakręcona w tym wszystkim. miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola - w super okolicy mieszkasz :) byłam kilka razy nad jeziorem przeczyckim - fajnie było. Age teraz kąpie w zlewie kuchennym ;) - innego wyjścia nie ma jak sama ją kąpie bo w swojej wanience to szleje, chlapie wodą, wstaje itd, w dużej wannie się boi i płacze, nawet nie pomaga wsadzenie małej wanienki do wanny. Aga teraz jest na etapie chodzenia przy meblach i ścianach, wstawania i stania bez trzymanki w rozkroku, chodzenia do przodu za paluszki ale sama boi się chodzić. Marchewko - wg mnie najlepsze są chusteczki Bambino a najgorsze pampersy lawendowe - ale to pewnie dlatego że nie znosze lawendy. Marchewko masz liste adresów meilowych? Majkkaa - witam 🌻 gratulacje, w którym tygodniu ciąży jesteś, gdzie mieszkasz? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku wszystkie klubowiczki , nowe również :D :D :D Ja też używam chusteczek bambino. Wcześniej przetestowałam Niwea i Pamperts i Bambini (mimo że sie początkowo wzbraniałam ) odpowiadają mi najlepiej.....i kolor opakowania różowy ładnie kąponuje mi się do różowej pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przekazałam Anecie Wasze gratulacje:)) Wczoraj piłysmy sobie kawkę i jej mówiłam, żeby tylko nie zaczęła rodzić przy mnie...:) Dostałam własnie sms od Anety dziekuje za Wasze gratulacje:) Dziś z Patrykiem jedziemy do hepatologa...zobaczymy co nam powie:) Pyniu Twoja Ala jest rehabilitowana czy masz prywatnego rehabilitanta? bo ja poszukuję dla Patryka:( Witam nowe dziewczyny piszcie piszcie:) A Ollkaa o ile pamiętam to na delegacji....bo jej nie ma a zawsze jest aktywna:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja muszę zainwestować na razie w Pampersy dla tego plastikowego opakowania, a potem sobie przełożę do niego Bambino :D ale po Nivei nie miałyście jakichś szczególnych atrakcji w postaci wysypek? idę na badania, nie uwierzycie jak mi się nie chce :O a potem na usg jupiiiii :D Marsjanko mam te adresy pod które wysyłałam zieleninkę,wszystkie są w nikach dziewczyn :) a dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już jestem. Witam nowe kolezanki :) A co z Ametyst? Ostatnio się nie odzywa. :( Daj znać czy u ciebie wszystko w porządku. Wyobraźcie sobie, że przejechałam taki kawał drogi i praktycznie nie widziałam Poznania poza kilkoma ulicami. :( Chciałyśmy pozwiedzac starówke, ale ledwo udało nam się przemknąc na dworzec pomiędzy jedną ulewą a drugą. Gratulacje dla Andzi! 🌻 🌻 Dziewczyny, postarajcie sie jednak przyjśc na nasze spotkanie. Mamuniu, oderwiesz się troche od studiów, nie można się cały czas uczyc, bo ci się w głowie pomiesza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie rozmawiałam z Anetą czuje się dobrze była już na porannym prysznicu:) Malutka oczywiście sliczna a mamusia zachwycona pewnie w sobotę lub w niedziele wyjdzie ze szpitala więc jak znajdzie czas pewnie napisze na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co mnie zapytało moje dziecko? \"Mama, a kiedy tym umarniesz?\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynye ale jestem zestresowana:( po pierwsze praca magisterska ktorajutro jade oddac:) modle sie juz zeby wszystko bylo dobrze jeszcze zostaly mi do zrobienia aneksy:( ale to musze poczekac az mezus wstanie bo nie umiem zalacza fotek do tekstu bleeeee druga spraw to moja siostrunia od dwoch dni ma skurcze biedna myslala ze to od coli:( ( ja w dzien porodu tez myslalam ze to od zjedzonych wieczorem pieczarek mnie zazyna :) aktualnie jest w szpitalu na badaniach czekam na smsa co jest grane:( musialam ja tam zagonic bo biedaczka nie jest z tych przewrazliwionych bez urazy dla ktorejs z was w ciazy lepiej taka byc :) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bykow narobilam:) olkaa niezly ten twoj Krzys heheheh:) nowe dziewczynki fajnie ze do nas dolaczylyscie :) majkkkaa - moze cos wiecej o sobie:) chetnie poczytamy :) ja i spectra pod naszymi wpisami mamy linki ja mlodamamunia.bobasy.pl spectra.bobasy.pl klikajac na nie mozecie nas zobaczyc heheh zreszta andzia tez chyba ma tylko z fotosika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, spojrzałam na zdjęcia Alka i wychodzi na to, że on większośc czasu spędza na jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyto - do Ali przychodzi rehabilitantka prywatnie, mam o tyle łatwiej że to moja koleżanka. Pracuje met Bobatów :) Marchewko - moją Alutke , jeszcze w szpitalu obsypało na całym ciałku po oliwce Nivea, dlatego tez polecam Bambino :) Choc ja odkąd kąpie Ale w oilatum nie używam olejku , a skóra jest nawilżona doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka niedługo skończy 4 miesiące i będe musiała przejść na mleko następne...a niema dwójki Bebilonu niskolaktozowego :( :( :( Może któraś z Was może mi coś polecić - z nisą zawartościa laktozy - bo Ala takie mleko fajnie toleruje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - gratulacjei buziaki dla maleńkiej Leny. No to masz piękną parkę :) Marchewko ja też polecam rampersy na upały . Co do chusteczek ja używałam pampersy, a teraz bobini i są ok. Pampersy były gorsze. Chociaż ja pupę myję poprostu wodą z mydłem a chusteczek bardziej użuwam do obślinionych rączek i na spacerze do buzi po piciu. Oliwkę Bambinno - ja poprostu leję ją do kąpieli do wody i nie muszę smarować Miśka. Mam też Balneum (orawie 25 zł) które wlaewa sę do wody i ma natłuszczać tak jak Oilatum ale jest do bani. Mośe Oilatum lepsze jest :( A i witam nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez miałam balneum i jest to strata pieniedzy. Ja uzywam całej serii z linomagu , maja super olejek do kapieli za raptem 8 zł. Mozna zamowic sobie bezposrednio ze strony ziołoleku i jest taniej niz w aptekach. I polecam szampon oilatum - drogi ale super wydajny. Chusteczek uzywam zwykłych z plusa ale sporadycznie bo tak to myje woda jak mysica. Nie polecam z belli , bardzo suche. My za to zuzywamy tony wacików. Pyniu ja dalej konsekewentnie polecam nutramigen. Bedziesz miała z głowy alergie i jest szansa ze poprawią sie kupki bo nutramigen jest stosowany w nietolerancji laktozy. Zapytaj sie pediatry co na ten temat sadzi. Jest i 1 i 2. Moje dziecko wlasnie gryzie ze złosci poduszke ze nie moze sie przemieszczac na brzuchu. Podziwiam go bo lezy juz 20 minut i non stop usiłuje pełzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na usg :D widziałam siusiaka i cały osprzęcik mojego synka :D :D :D :D maleństwo jest zdrowe, ale bardzo malutkie :( waży dopiero 2650 ( + - ), ma już dobrze rozwinięte płucka, ale dopiero 2 stopień, już niedługo dojrzeją w 3 :) lekarka powiedziała żeby się wielkiej wagi nie spodziewać bo naprawdę jest maleńki, bardzo to podkreślała, tym samym zasiała skutecznie we mnie niepokój :( pytałam ją czy w razie porodu w niedługim czasie mały sobie poradzi, a ona na to że tak, tak myśli, o ile oczywiście nie będzie żadnych komplikacji okołoporodowych bo tego to już nikt nie przewidzi :O oczywiście w tym momencie prawie zemdlałam :( :O :O :O :O :O :O 😭 😭 😭 😭 to nic nie znaczy prawda???? Lolo banan w Feminie powiedział że ja jestem drobna to i malec jest drobny, plus taki że mi się łatwiej będzie rodził, nic nie mówił o żadnych komplikacjach :| 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - komplikacje zawsze mogą być. Myślę, że lekarka to miała na myśli, bo gdyby naprawdę coś było nie tak, to zdecydowałaby o cesarce. A swoją drogą co to za straszenie? Przecież nie jesteśmy dziećmi i każda z nas wie, że nigdy poród nie jest w 100% bezpieczny. Wielkością dziecka się nie przejmuj tak bardzo. Grunt, że jest w normie. Moja koleżanka urodziła dziecko 2,5 kg, a przytyła chyba z 30 kg. Wszystko dziecku zjadła :p A teraz jej córeczka waży dużo więcej niż Krzysiu, choć jest trochę niższa. Czy macie pomysł na prezent na dzień dziecka? Ratunku, nie wiem, co wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - masz w brzuszku zdrowego syna i na tym sie skoncentruj :) zreszta dla mnie 2650 to king - kong :) a jak lezałam na połoznictwie to w pokoju dwie babeczki miały dzieciaczki : 2600 i 2700 piekne i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko oglądałam płytki...może ten drugi link Solar czy jakoś tak ale mnie nie jakos specjalnie:)) chyba wolę bardziej wyraziste kolory:) Pyniu pytam o rehabilitantkę bo ta, którą mi polecono za 2 tyg. ma rozwiązanie...... Ollkaa - moje dziecko jest jeszcze z tych mało wymagających i na Dzień Dziecka dostało już od dziadków ubranka, a co dać Krzysiowi mój chrzesniak kocha autka ale ile autek można kupować... Marchewka...zakaz martwienia się na zapas!!!!!! Młodamamuniu....już się bronisz jak u Heski to fajnie:) napewno pracę masz napisaną super i Ci przyjmie:) ...i chciałam coś mądrego jeszcze napisac ale zapomniałam...aha wyniki u hepatologa optymistyczne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa-ale mi dowalilas:( niestety rozczaruje cie alek poprostu ladnie wychodzi gdy siedzi spokojnie w krzesleczku!!!!!a tak na marginisie jak dodaje fotki to nie zwracam uwage czy to przy jedzeniu czy przy piciu lecz na to jak na tym zdjeciu wyglada!!!! judyto - jutro okaze sie na 100% czy praca bedzie juz przyjeta licze na to ze tak:) dzis bylam w sprawie streszczenia po angielsku ktore jest teraz wymagane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- na 34 zdjecia tylko cztery byly przy jedzonku takze cos kiepsko z twoja matematyka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Ollka masz przewalone Młodamamunia się przejęła tymi zdjęciami przy jedzeniu:)))) Moje dziecko je ciągle bbo ma nienormalną mamusie, która martwi się, że malo przybiera na wadze...a że mój syn jeść lubi to sobie wychowuję małego grubaska...choć przy jego szybkiej przemianie materii o grubasku nie ma mowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotko- wszystkie plytki sa ciekawe ale nie w moim stylu:) bylam kiedys na tej stronce:) mowisz ze Balneum to kicha?? no widziasz a ja kupilam ale Oilatum tez nie bylo super!! jak alus mial 2miechy uzywalismy Linoli i powiem cie ze to bylo to :) skuteczne i bardzo natluszczajace:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) weszłam sobie przed chwilą na pampersa i tam pisze ze mój synuś ma prawdiłową wagę jak na ten wiek ciaży (od 2500 do 2700), tylko wymiarami odpowiada dziecku z 34 tc, pod tym względem jest mały :) uffffff jaka ulga :) czyli ma ok.39 - 42cm wzrostu :) wszystkie narządy w porządku i jest zdrowy :) zaraz idę do mojej ginki to jej opowiem o tej wizycie, ciekawe co powie ;) (usg wykonywała lek. radiolog nie gina), szczerze mówiąc to to zdanie o komplikacjach to mogła sobie darować, wiadomo że mogą wystąpić, ale nikt o tym nie myśli przecież, a jak to powiedziała to jakoś tak powiało grozą :( moja ginka mówi że będzie OK to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×