Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Acha dziewczyny jeśli znacie perfumy Federico Mahora (a dla tych co nie to to są niezłe podróby dobrych oryginałów) to informuję, że od jutra jest wyprzedaż n/wym. perfum, kosztują 15 zł za sztukę, damskie to 30ml, męskie 50ml damskie nr: 1 cool water woman - Davidoff, nr 14 Deep Red - H.Boss, 16 Muelhens - G.Sabatini, 27 Hyptnotic Poison - Ch.Dior, 29 Miracle - Lancome, 31 Boss Intense - H.Boss, 39 Celine Dion - C.Dion, 41 City Glam - G.Armani,47 S-th Avenue - E.Arden,71 Envy Me - Gucci, 72 Touch Of Pink- Lacoste, 74 mania -G.Armani, 75 Opium -YSL, 77 Pure Poison - Ch.Dior męskie: nr 61 Emporio Armani - G. Armani, 65 Joop Homme - Joop, 100 Sander - Jil Sander DO WYCZERPANIA ZAPASÓW! Jutro raniutko robię zamówienie bo oferta do wyczerpanai zapasów, gdybyście coś chciały dajcie znać, mogę wam je w razie czego spakować i wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
Judyta sto lat!!!! hmmm, ja do pracy wracam w lutym, w 2 semestrze, ale na szczescie mama moja zajmie sie małym, jest belfrzycą matematyca, wiec mały opanuje tabliczke mnozenia, zreszta praca w szkole jets inna niz w firmie, jest krócej i inaczej. Anzia ja bym była chętna na te perfumy- meskie nr 61 Emporio Armani - G. Armani, 65 Joop Homme - Joop i damskie mania -G.Armani i 31 Boss Intense - H.Boss, wyślij mi na mgw5@gazeta.pl numer konta, a ja zrobie przelew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni temu była moja kuzynka :D i nagadałyśmy się i naśmiałyśmy jak dzieci :D :D :D iii dostałam prezencik :D perfumy Naomi Campbell :D ślicznie pachną, tak słodziutko, ale zdecydowanie :D takie lubię (oraz podobne :P ) :) może masz coś podobnego w swojej ofercie? jutro powącham orginały tych perfumów w Douglasie :) czeka mnie podróż z wózkiem do centrum :O :O :O nie wiem jak to przeżyje :O :O :O 3majcie kciuki w razie czego 😭 idę już paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko jeśłi ci to pomoże to moge jedynie podesłać opisy: DAMSKIE: Federico Mahora Nr FM 01 Ta lekka, orzeźwiająca kompozycja oparta na nutach: drzewa cytrusowego, pigwy, czarnej porzeczki, ananasa, kwiatów lotosu, wodnej lilii, róży, jaśminu, irysa, wetiweru, drzewa sandałowego, brzoskwini, morwy, zapewni niekończące się uczucie świeżości i niespożytej energii przez cały dzień. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Cool Water Woman - Davidoff. Federico Mahora Nr FM 14 Zapach ten charakteryzuje namiętność i zmysłowość. Seksowna mieszanka czarnej porzeczki, pomarańczy, kwiatu imbiru oraz wyciągu drzewa cedrowego sprawia, że kobieta staje się stanowcza, niezależna oraz zdecydowana. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Deep Red - Hugo Boss. Federico Mahora Nr FM 16 Zapach ten w pierwszej chwili przyciąga uwagę świeżością mandarynki oraz kwitnących pomarańczy, by w końcowej fazie upoić zmysły wyrazistym aromatem tuberozy, jaśminu i konwalii. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Muelhens - Gabriela Sabatini. Federico Mahora Nr FM 27 Zapach oryginalny i nowoczesny. Pobudza zmysły i wabi każdego mężczyznę. Nuty zapachowe: jaśmin Sambac, drzewo jacaranda, kaszmeran, migdały, wanilia, paczula, heliotrop, ylang-ylang, mango. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Hypnotic Poison - Christian Dior. Federico Mahora Nr FM 29 Zapach symbolizujący kobietę nowoczesną i dynamiczną. Nuty zapachu: płatki frezji, lekki aromat magnolii w połączeniu z akcentem korzennym. Mieszankę dopełnia piżmo, ambra, jaśmin, wanilia, napawające kobietę optymizmem. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Miracle - Lancome Federico Mahora Nr FM 31 Ten zapach - intensywny i hipnotyczny, zwabi każdego mężczyznę. Kobiety lubiące ciepłe, korzenne aromaty oraz zapachy kwiatowe będą nim zafascynowane. Nuty zapachowe: egzotyczna kumquat, jaśmin, wanilia, orchidea, turecka róża, a także balsam z żywicy sandałowca, paczula, ambra. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Boss Intense - Hugo Boss. Federico Mahora Nr FM 39 Zapach relaksujący i wyciszający, szczególnie polecany na romantyczne wieczory. Nuta świeżej cytryny i czarnej porzeczki pozwala czuć się świeżo, a przy tym komfortowo. Serce kompozycji stanowi kwiat gardenii, żółtej róży oraz owoce białej brzoskwini i pomarańczy. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Celine Dion - Celine Dion. Federico Mahora Nr FM 41 Bardzo trwałe i fascynujące zestawienie aromatów z przewagą nut kwiatowych wprowadza w radosny i optymistyczny nastrój. Nuty zapachowe: kolendra, czarna porzeczka, mirabelka, róża, mech, paczula, piżmo. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Emporio City Glam - Giorgio Armani. Federico Mahora Nr FM 47 To klasyczny i elitarny zapach, który wspaniale podkreśla na co dzień urok, elegancję i styl każdej kobiety. Połączenie aromatów egzotycznych, takich jak tuberoza, ylang-ylang ze słodkimi zapachami róży, fiołka i jaśminu zostało przełamane mocnymi akcentami ambry, piżma i wanilii. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem 5-th Avenue - Elizabeth Arden. Federico Mahora Nr FM 71 Uwodzicielskie połączenie piwonii, jaśminu oraz różowego pieprzu ze zmysłową wonią chińskiej śliwki, białej herbaty, granatu oraz ananasa. Dodatek drzewa sandałowego powoduje, że aromat jest nieodparcie kuszący. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Envy Me - Gucci. Federico Mahora Nr FM 72 Kompozycja przepełniona energią i witalnością. Obudzi radość życia w każdej kobiecie.Nuty zapachu: owocowo- kwiatowe akcenty pomarańczy, jaśminu i fiołka połączone z nutami drzewa sandałowego, wanilii i dzikiego piżma. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Touch of Pink - Lacoste. Federico Mahora Nr FM 74 Zapach ten uwalnia kobiece emocje. Główne składniki to: szafran, piżmo, kadzidło, irys i wanilia. Egzotyczny, tajemniczy i stylowy. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Mania - Giorgio Armani. Federico Mahora Nr FM 75 Bardzo zmysłowy i intensywny, orientalno-kwiatowy zapach. Mieszanka mocnych aromatów róży, pieprzu, goździka, sandałowca, lilii i wetiweru. Dla kobiet eleganckich i dojrzałych. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Opium - Yves Saint Laurent. Federico Mahora Nr FM 77 Zapach nowoczesnych kobiet. Odważne i intrygujące połączenie słodkiego jaśminu z kwaśną nutą cytrusów nadaje aromatowi lekkości. Gardenia, kwiaty pomarańczy i bursztyn czynią go natomiast odurzającym i niepokojącym, seksownym i uwodzicielskim. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Pure Poison - Christian Dior. MĘSKIE: Federico Mahora Nr FM 61 Zapach natchniony wizją mężczyzny doskonałego. Połączenie nuty zapachowej japońskiego Yuzu, śródziemnomorskiej szałwii, wetiweru, drzewa cedrowego, gwajakowca, sandałowca, kardamonu i piżma powoduje, że jest on dynamiczny, a jednocześnie zmysłowy. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Emporio - Giorgio Armani. Federico Mahora Nr FM 65 Zapach o niezwykle oryginalnej, pozornie sprzecznej nucie, zawierający tabakę i miód. Bardzo męski, orientalny, pobudzający zmysły, dzięki dodatkom sandałowca, wetiweru i piżma. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Joop! Homme - Joop. Federico Mahora Nr FM 100 Zapach dla wyzwolonych i niezależnych mężczyzn utrzymany w oryginalnym, ale zarazem i klasycznym stylu. Nuty zapachowe: liść bluszczu, brazylijska mięta, kolendra, kardamon, pieprz, cyprys, kaszmir, czerwony cedr, kadzidło, mirra. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Sander - Jil Sander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów przez weekend tak się rozpisałyście. Mam już dostęp do netu, ale w ciągu dnia mnie nie ma, a wieczorem jest tak zimno, ze wskakuję pod koc i kołdrę. Marchewko - cool water jest bardzo ladny - taki chłodny i świeży, uwielbiam też Miracle - ale on na odmianę jest dość ciężki i słodki, nie każdy takie lubi. W sobotę pojechaliśmy do ogrodu botanicznego do Zabrza. Była tam jakaś impreza i zorganizowali warsztaty plastyczne. Krzysiu dał się namówić do rysowania z natury - narysował słoneczniki i jabłoń. Jabłka sterczały na wszystkie strony, zupełnie niezgodnie z prawem powszechnego ciążenia, ale on był z siebie bardzo zadowolony. na koniec jeszcze mi sie zapytał czy jego rysunek jest tak piękny jak arcydzieło :o W drodze powrotenej zajrzelismy do Coccodrillo i Wójcika. Ceny powalaja :( Bluza polarowa 80 zł, głupie rajstopy 17-19 zł. Chyba zwariowali. Chyba po raz pierwszy byłam w Wójciku i nic nie kupiłam. U mnie pod domem juz przystapili do wymiany rur :( Może zaczna grzac do mojego powrotu, choć jak dalej będą pracować w tym tempie, to raczej wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj w koncu widzialam meze dluzej niz godzine heh szkoda tylko ze myslami jest w Ciągowicach... jak tylko wszedl do domu zaczal myslec czy przewieze nasz duza szafe:( w rezultacie rozkrecil ja na czesci pierwsze..... tak uplynelo nam popoludnie niedzielne..... dzis spakowal mnostwo rzeczy szafe...troche ubran... talerzy.. mikrofalowke... itp.... w mieszkaniu zaczyna sie robic pusto Alek sie cieszy bo ma gdzie biegac... marchewo- ja podobnie jak ty malo pracowalam przed slubem... ciaze planowalam po skonczeniu studiow... a tu dosc szybko zaszlam w ciaze ( hehe miesiac po slubie:)) wczoraj rozmawialismy z mezem na temat mojej pracy... i to jest tak niby czasem narzeka ze jej nie mam a z drugiej dobrze mu ze jestm w domu i zajmuje sie malym... ja tez miewam skrajne mysli... podobnie jak ty mam rente po tacie ... co prawda niebawem sie skonczy ale to zawsz cos.... zaluje tylko jednego ze nie zdazylam popracowac tyle zeby mi sie cos nalezalo.... 😭 szkoda tylko ze wtedy umowy dostawalam na 2 tyg. aktualnie chce sie cieszyc kazdym dniem spedzonymz moim synem.... tyle mojego:) jejku mamy ogormne lozko a moi faceci doslownie mnie miazdza:(wstaje taka obolala😭 wszystko mi cierpnie... i zamiast wypoczeta wstaje umeczona.....Alek przechodzi do nas nad ranem i spi doslownie na mnie... maz tez tsie tuli ..... w koncu zaczeli grzac a my sie wyprwowadzamy... wiecie co ja nadal nie chce dopuscic tego faktu do siebie mimo iz tam mam piekna kuchnie i sliczna lazienke( co prawda jeszcze nie skonczona)i duzo metrow hehe w koncu.... nie moge myslec i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :D chyba jednak stchórzę i nie pojadę :O :O :O dżizas a tak mi pilno, a jednocześnie tak się boję :O jakby Kacper tak się nie darł w wózku, to bym poszła na pieszo, to jakieś 2 godz. w obie strony, ale ten mały urwis drze dzioba zaraz po wyjściu na dwór :( może mu nie pasuje gondolka, nie lubi jej czy co :( więc zmieniłam na wersję spacerową, chwała Panu że to się rozkłada na płasko, na szczęście jest ciepło, to może nie zmarznie, jednak w gondolce cieplej, trudno jak ma być cicho to opatulę go kocem najwyżej :P w domu nawet mu się w niej podobało, nawet się śmiał :D zrobi próbę na dworze i jak bedzie cisza to najwyzej pojde/pojade hmmm...chyba raczej pojade 😭 idę pompować koła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie zakaterzenia ciąg dalszy - boje się żeby Misiek nie podłapał :( Nula ja zajarzyłam jak obejrzałam zdjęcia Kamilka w wózku - widziałam was jak jechałam samochodem ale nie zwróciłam uwagi na osoby tylko zapatrzyłam się na wózek , bo mi się spodobał :P Wiecie mam wrażenie że Michał zmienia się teraz z dnia na dzień. Zaczął mówić bebe, meme, i nieraz mu wyjdziue nawet mama :D:D. Potrafi ze stania usiąść a wcześniej stał i dię darł :D Ogólnie to kochany ten mój chłopczyk, zeby tylko jeszcze ładnie spał w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny jest pare kombinezonów na ciuchach ale nie wiem czy nie byłyby za dłuże. Kurde ja też nie mogłam się zdecydować - znalazłm taki czarny z wstawkami czerwonymi - ciepły - ale wydawał mi się za duży i nie wzięłam. teraz już wcale nie jestem pewna czy Misiek by nie dorosł do niego - w końcu do grudnia-listopada jeszcze urośnie. Kurde jak ja nie lubie kupować takich ciuchów, pewnie się skończy na tym że będe musiał kupić nowy i pewnie też kupie zły rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magugaya
Witam wszystkie mamusie, Ja również spotkałam wspaniałego lekarza , było to dokładnie 8 lat temu. W Katowicach to bardzo znana osobowość - Dr.Jerzy Ziętek. Tak na prawdę to dzięki niemu zrozumiałam, iż pierwsze poronienie nie oznacza że już nigdy nie będę mogła się cieszyć macierzyństwem. To na prawdę wspaniały człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tym roku urodziłam drugiego dzidziusia- dziewczynkę i tutaj niski ukłon w stronę mojego lekarza, który jest świetnym specjalistą i jak to często mówi - "ginekologia nauczyła go pokory". Będę mu wdzięczna do końca moich dni za to, że pomimo wielu przeciwności losu i problemów jakie miałam z ciążami - dziś mogę się cieszyć 2-jką wspaniałych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - kuruj sie! Ja meza chyba wyleczylam i na szczescie mnie nie zarazil (ODPUKAĆ!) W jakich cenach te kombinezony w ciuchach? Ja dostane od kolezanki mojej mamy nowy kombinezon - bo jej mala urosla i nie zdazyla sie w niego ubrac! bedzie na 62cm. Jak moja mala z niego wyrosnie, wtedy zaczne sie martwic :) w domu mam na 80cm -wiec gdyby bylo krytycznie to zawsze moge podwinac rekawy i nogawki :) Jakos damy radę! :) Jeju jaka piekna ta pogoda dzis!! :) wypralam 3 pralki swetrow jesiennych i zimowych - wszystko juz mi pieknie na slonku wyschnelo! Zmienilam posciel, odkurzylam, umylam podlogi :) i chwilowo jest piekny porzadek :) Nie mam tylko nic na obiad - tzn mam kluski made in moja tesciowa i ogorki kiszone też made in moja tesciowa..hm..poza tym w lodowce puuuusto - jajko sadzone chyba do tego nie pasuje, co?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny ten co ja ogladał to 20 zł, więc jeszcze do przełknięcia - biorąc pod uwagę nowe za przeszło 100 zł. Może go mogłam kupić ale nie wiemczy Misiek by się nie utopił:( tak jak te poprzednie które były za ogrombne a teraz wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magugaya gratuluje dwójki wspaniałych dzieciaczków i tego że się wszytko dobrze skończyło :) - dobru lekarz to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było ale ja mam wymierzonego Miśka tzn, rączka, nóżka itd :D ale i tak się nie mogłam zdecydować. Ciekawe czy można potem oddać taki kombinezon, albo wymienić jeśli okaże się nie dobry. Łóżeczko nadal w paczce - nie miał kto rozłożyć:( mam nadzieje że jutro i że się nie rozsypie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze mozesz sie tam umowic na oddanie przeciez! Lozeczko na pewno bedzie OK! podeslij fotke jakas potem na maila albo na kafe. A co robisz z fotelikiem w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozłożę to cykne fotkę i pośle ci na maila - ale wizuallnie jest fajne:) Nie chce nam się jechać do Zabra bo po jedną rzecz nie opłaca nam się bo paliwo i tak kosztuje:( No ale nie wiem gdzie może być sklep z miła fachową obsługą izeby nam jeszcze pozwolili przymierzyć go do samochodu:) Nie tak jak te laski co ostanio. Dziewczyny gdzie jest duży wybór fotelików i kompetentana obsługa?? Jak nie to może w Łodzi kupimy choć nie wiem czy starczy nam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziękuję za życzenia:) impreza się udała ale nie robiliśmy zdjęć:( natomiast zdjęcia z wakacji mam w komputerze i czekam aż mój mąż przerzuci je do galerii:) Co do siedzenia w domu z dzieckiem to ja choć wcześniej tego nie planowałam zostałam z Patrykiem i mam zamiar być w domu do kończ roku. Też musimy żeć z jednej pensji - zbyt dużej, żeby dostawać zasiłek wychowawczy i zbyt małej żeby spokojnie być w domu do czasu aż Patryk skończy 3 lata. Ale na razie choć z jednej pensji żyjemy spokojnie i choć z jednej strony bardzo ciągnie mnie do pracy, do ludzi to z drugiej cieszą mnie te dni z Miśkiem:) Wróciliśmy własnie z rehabilitacji i Patryk odsypia a ja idę wykorzystać chwilkę na poczytanie ksiażki:) AAA Mamuniu przepraszam, że pytam ale a\'propos pracy to miałaś mieć rozmowę w tej bibliotece w Dąbrowie - nie wypaliło? czy coś przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
andzia email nie doszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka a masz gg? byłam w Katowicach a po południu idziemy cała rodziną do wesołego miasteczka - coroczne pozegnanie lata impreza zakładowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytko- przepraszam za spoznione zyczenia za to szczere :) wszystkiego najlepszego... zeby spelnily sie twoje najskrytsze marzenia... bylam na rozmowie rekrutacja do 15 wrzesnia czekam na tel lub maila:( mysle jedank ze tym razem sie nie powiodlo:( ja tez w ta pogode zrobilam pranie w koncu zobaczylam dno kosza na pranie:) aktualnie siedze u siostry do ktorej znowu wybralam sie autobusami.. tym razem bez wozka:) alek nadaje sie na podroznika jest naprawde grzecznym chlopczykiem:)wszedl do cioci i mowi upociony jeśtem ufff:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa4
andzia zrobiłam przelew, mam gg, ale przeinsatalowuje system, ale chetnie potem pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×