Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

hej:) akurat z ta zazdroscia to wiem ze wiek nie stanowi tu roznicy bo jak urodzilam Alusia to byla ze mna babeczka na porodowce co miala 13letnia corke z pierwszego malezenstwa i urodzila ( dzien po mnie) syna Pawelka:)ta dziewczyna zachowywala sie okropnie:(opowiadala nam ze corka jest zazdrosna i zla na mame :( nie chciala nawet przyjsc zobaczyc malego... dopiero jej ojczym ( podobno b. dobry facet umial z nia rozmawiac i udowodnil jej ze ona dla nich tez jest wazna) najsmieszniejsze a moze najgorsze jest to ze wszyscy wokol twierdza ze jestem matka polka heh i drugie pasuje mi jak nic:) :classic_cool: jejku nie dosc ze ostatnio bardzo plytko spie i boli mnie ta piep....rzona glowa to maly wstal sobie o 6,.30 i oczywiscie skalal po mnie ... calowal mnie... takim sposobem pije juz kawe i pisze do was ...to bedzie kolejny dlugi dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Spectro miło, że się pokazałaś:) Ollka przejżałam nasze aparaty niestety mamy inne karty wiec nie mogę Ci pomóc:( Ostatni pisałyście o cenach masaży - w chorzowie znalazłam masażystę w ośrodku zdrowia - ale to normalna dzialalność prywatna - gdzie za godzinny masaż całego ciała z aromoterapią i naswietlaniem lampą płaci się tylko 55 zł a za masaż kręgosłupa i grzbietu - 25 zł i wogóle ceny mają przystępne więc może się w końcu wybiorę:) Dziś mamy neurologa - ostatnio Patryk odstawił taką histerię....mam nadzieję, że dziś Miś da się zbadać:) A ja bym chciała, żeby Patryk miał rodzeństwo ale po naszych przejściach wszyscy z którymi dzielę się tą informacją mi odradzają, że to duże ryzyko itp:( Ale na razie nie ma o czym dyskutować. Miłego dnia życze:) Paprotko gdzie jesteś bardzo dawno do nas nie zaglądałaś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - mnie tez ostatnio ciągle bolała glowa, po tabletkach niby przechodziło, ale nie tak do końca :( Dopiero dziś pierwszy dzień spokoju. I noc też miałam nieciekawą, bo Krzysiu cały czas mnie kopał i odkrywał. :( Teraz śpię z nim, bo mamy tak zimno w domu, że muszę czuwać nad przykrywaniem go. Inaczej taki lodowaty śpi zwinięty w kłębek i jest mi go żal :( To racja, że jesteś taką idealną mamą, że musisz mieć więcej dzieci -nawet pasuje ci trójka. Choć nie dziwię sie, że chcesz się trochę wyrwać od niańczenia dzieci i siedzenia w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Moj wczorajszy dzien nie nalezal do najszczesliwszych :( Mialam kolizje drogowa przez co jestem zalamana .Skasowalam nasze jedyne autko . Opowiem cos wiecej : Meza zawiozlam do pracy po 5ej a sumie nie spalam juz od4 ej bo mala cos ostatnio rozbudza sie przy ostatnim karmieniu .Co prawda drzemnelam sie do 8ej ale potem szybko z siostra i naszymi maluchami wskoczylysmy do autka bo mialam troche spraw do zalatwienia w tym odbior karty w NFZ Tatianki . Zdarzylam tez zrobic zakupy i spozywcze i Tatiance kupilam dwie sliczne czapeczki , rajstopki i skarpetki . No i niestety wracajac od siostry wydarzyl mi sie ten wypadek i to moze ze 4 km od domu ! Zderzylam sie z oplem (kombikiem ) facetowi w sumie tylko zderzak i swiatlo poszlo u nas niestety gorzej . Dziewczyny plakalam jak histeryczka bo facet uderzyl w prawa strone w przednie drzwi gdzie na siedzeniu w nosidelku przypieta byla Tatianka .Chyba z 30 min ryczalam i nie moglam sie uspokoic nawet pogadacze mna nie szlo dopiero jak maz z szwagrem podjechali to cos tam zaczelam mowic . No niestety auto stoii na placu , maz nie ma czym jezdzic bo nietylko jak sie okazalo drzwi sa do wymiany ale tez caly uklad kierowniczy bo jak wracalismy z miejsca wypadku to maz nie mogl jechac i ja sie przediadlam do szwagra z Tatianka a on jechal powolutku .W dodatku chcial na dzien dzisiejszy wolne i napjpierw szef sie zgodzila a potem zadzwonil wieczoremze jednak musi przuysc maz do pracy . I teraz chyba bedziemy z mc czasu bez auta bo maz ma teraz bardzo duzo kursow . To juz jest moj drugi w zyciu wypadek raz jechalam do Niemiec i tez z bylym chlopakiem wpadlismy w poslizg bo to bylo w grudniu w drugi dzien swiat .Oczywiscie strona ktora byla uszkodzona to ta co ja siedzialam co prawda mocno bylam poobijana ale nic wiecej .Teraz jednak na tym miejscu jechala Tatianka i az mi lzy dlwaie co moglo sie stac . Policje facet wezwal dostalam mandat i punkty , ale to dla mnie bylo naj mniej wazne .Caly czas ta mala na rekach trzyamalam w aucie bo lalo okropnie . A chcialam tylko podjechac do apteki po sudocrem ! i zamiast 50 zl wydamy teraz lekko z 1500 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko ❤️ Ja wiem, ze to trudne są chwile - ale kiedy jezdzi sie autem w dzisiejszych czasach - zawsze moze sie to zdarzyc. Wazne, ze ani Tobie ani Malej nic sie nie stalo - ze obie jestescie zdrowe - bo to sie tylko liczy i tego na zadne pieniadze nie da sie przeliczyc!!! TEz mialam w grudniu wypadek - wjechalam w komendanta glownego policji w Katowicach :) (pozdrawiam Andziu! :) ) Skasowalam sobie przod a do tego musielismy czekac 4 godziny na prokuratora, zjechalo sie mnostwo policjantow. I wszyscy lacznie z panem komendantem mi powtarzali jedno: najwazniejsze, ze Pani nic sie nie stalo - resztę się załatwi! A jesli chodzi o miejsce uderzenia - to tak juz jest - ze w wypadkach czesciej kasuje sie strone pasażera - bo podświadomie i automatycznie ratujemy siebie - i poprostu uciekamy kierownica tak, zeby nie uderzyć od strony kierowcy. Tak juz jest i koniec. Mala mialas w foteliku - na miejskich predkosciach jest bezpieczna! Kochana - nie denerwuj sie juz, spokojnie - poukladacie to wszystko - buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraszko-nie wiem czy cię pocieszę ale ja miałam 6 razy juz jakies stłuczki-na szczescie nigdy z mojej winy a w tym roku wleciało mi dziecko pod koła (4 latka),na szczęscie nic wielkiego sie nie stało bo bardzo wolno jechałam akurat.Wszyscy sie dziwią że ja jeszcze siadam za kierownicę! a przed slubem mielismy taki wypadek ze auto poszło do kasacji a ja miałam tak rozwaloną głowe ze myslałam ze do wesela się nie zagoi. tak ze głowa do góry ,auto rzecz nabyta,a wypadki i stłuczki zdarzają sie nawet najlepszym kierowcą mamuniu-przed nami tez długi cięzki dzień,kacper marudzi,mały płacze ,spac nie umie bo co zasnie to mu kacperek ryknie nad uchem i juz po spaniu,normalnie wariatkowo a na dodatek męża nie ma i jestem na nich sama zdana brrrrr.......a głowa to mnie tez boli ale nie z pogody tylko z wiecznego hałasu jaki panuje u nas w domciu!!!!!!! nic ide na podwórko z tymi krzykaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko biedactwo ale grunt, że Wam sie nic nie stało. Głowa do góry. A nie dostałaś sudocremu w szpitalu w wyprawce? U mnie leży prawie nietknięty bo mało go używam, czasem korzystam z robionej maści przepisanej przez naszą p. pediatrę maść rewelka więc cała reszta mi leży. A co do decydowania się na dzieci i ich zdrowie to poprostu wygrana na loterii bo nie ma reguły. Ja generalnie nie powinnam mieć dzieci wogóle a mam zdrową dwójeczkę a po pierwszym też ciężko było się zdecydować bo jak jedno zdrowe to uda sie z drugim?? Bałam się że moją wadę (Judytko wiesz o czym mówie) ponoć genetyczną mogą przejąć dzieci a moja mama na drugie zdecydowała się dopiero po 7 latach i siostra jest w pełni zdrowa (aczkolewiek jako starsza siostra czasem twierdzę, że jest niespelna rozumu choć robi doktorat :)) ) także Judytko bądź dobrej myśli i cała reszta dziewczyn też!!! Jeny dorwałam gościa z UPC może będziemy mogli już niebawem odbierać normalnie TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapi dlatego ja bogu dziękuje że Jasiek chodzi do przedszkola bo po południu to też nieraz u nas niezły młyn Destiny hi hi już nie miałaś w kogo wjechać (a na marginesie komendant wojewódzki :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam paczkę z kosmetykami z yves rocher i przysłali mi gratis perfum co normalnie kosztuje 150zł i dwa kremy a zamówiłam za 70 zł wiec nic wielkiego! ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu- kacper tez idzie do przedszkola ale dopiero mi go wezmą od stycznia,niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Andziu :) Ale prokurator byl faaajny :) byl pod wrazeniem, ze tak pieknie moje auto umiescilam na slupku - wygladalo jak wystawione do sprzedazy w salonie :) i pod wrazeniem mojego meza (rowniez sluzby ale troszku inne ;) ) ktory ze stoickim spokojem to auto sciagal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w mieszkaniu coraz wieksze pustki:(dzis odjechalo alka lozeczko....kojec... mnostwo ubranek... miksery... itp....alek ma gdzie szalec:)bardzo przezywa jak tata zabiera cos z mieszkania:( mow i to taty nie ćeba blać kojća:( i w placz.... potem poszedl do sypialni i usiadl kolo naszego lozka po czym mowi nie wolno blać uśka:( lozeczko go nie interesowalo..... fraszko- jestem myslami z toba:) bedzie dobrze kazda strata nawet ta najmniejsza boli... dziewczyny mam pytanie? znacie moze przepis na dietetyczny sos do spagetti?? mam ochote na cos innego :) jejku dopiero 10.30 :( dluuuugiii dziennnn... olkaa- ty mi tak nie praw komplemetow hehe bo obrosne w piorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie ten program idealna pani domu czy jakos tak:( jedna baba pedantka wielce szkoli gospodynie:( coz z tego ze przez kilka dni daje rady itp skor kazdy z nas pewne nawyki ma zakodowane i za chiny ludowe ich nie zmieni:( nawet jesli przez jakis czas bedzie sie starac to potem automatycznie wraca sie do nich:( fakt z niektore rady sa ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymiękam jak widzę ten program :) widziałaś Mamuniu jak mówiła jak składać ręczniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam!!!! najbardziej mnie rozwalilo haslo; TERAZ MOżNA TEN RęCZNIK PODZIWIAC :O dżizas jakby przyszla do mnie i zobaczyly w jaki sposob moj maz sklada recznik to by ja szlag trafil :D 3majcie zeby sie nie rozpadalo, musze chwycic byka za rogi i pojechac dzis tym pieprzonym autobusem :O oby sie udalo, inaczej wracam na piechote :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewa - dobre hehehe chyba faktycznie im sie nudzi skoro maja czas czytac takie grube knigi:( ja wlasnie biore sie za prasowanko brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - dziewczyny mają rację. Nie będę się powtarzać, bo nic mądrzejszego nie napiszę. :) Dla dziecka faktycznie bezpieczniej jest, jeżeli jeździ za kierowcą. To najbezpieczniejsze miejsce, ewentualnie w środku. Judytko - to chyba normalne, że boisz się teraz nawet myśleć o drugim dziecku. Ale jak Patryk już \"wyjdzie na prostą\", nie będziesz mieć co drugi dzień wizyt u specjalistów i rehabilitacji, to pewnie zaczniesz się zastanawiać. Hihi, ja tak wszystkich namawiam na drugie dziecko, a sama pewnie bym się nie zdecydowała. :D Ja mam mnóstwo roboty w pracy, jutro też będę musiała przyjechać. Najchętniej bym to wszystko rzuciła i sobie poszła. A przed wyjściem powiedziała mojej szefowej, co o niej myślę 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
fraszka nos do góry, dobrze, ze wam nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkko- mam do ciebie pytanie:)sama sobie ukladasz menu w diecie 1200 kcal ?? a moze masz jakies ciekawe zestawy ( latwe szybkie potrawy do robienia?? ) powiedz mi jak wyglada konsultacja z dietetykiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie lubie takiego forum:(masz moze skopiowane zestawy ?? bo wiesz ja nie lubie czytac kto ile schudl i jak mu idzie..... jak sie odchudzam to sama nie?? i nie potrzebuje sie zalic :) taka juz ze mnie kobita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
mamunia poszukam i podesle, bo mam od mojego dietetyka cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię czytac, ile kto schudl, bo mnie to mobilizuje. :) A pewnie po powrocie będę musiała zastosować dietę - cud. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa prosze cie z czego ty chcesz schudnąć? :)) dziewczyny wy tez tak macie? Ja mam wrażenie że moja pralka chodzi non stop a prasowanie poprostu nei ubywa grrr i wieczne sprzątanie a ktoś kiedyś powiedział że w domu nei ma co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jestem po kilkudniowej przerwie, musieliśmy jechać do Niemiec na pogrzeb cioci i przy okazji odwiedziliśmy znajomych i zostaliśmy tydzień. Od poniedziałku nadrabiałam to co napisałyście przez ten czas :) Teraz jem dopiero śniadanie (grzanki francuskie) bo wcześniej moje urwisiątko było marudne i nie pozwoliło mi jeść. Wczoraj byłyśmy na szczepieniu (miał tym razem być tylko HIB ale zaszczepił też na MMR II - to czego się bałam) troche Aga popłakała ale jak narazie to jest ok. Fraszko - 🌻 podpisuje się pod tym co dziewczyny pisały Mamuniu - gratulacje 🌻 Mysico - na kater polecam to co Judytka - Euphorbium (ja płaciłam 25zł) jeszcze maść majerankową (do smarowania pod noskiem nie za często) pomaga oddychać przy katarze, oraz wode morską w sprayu (ja mam Marimer) i częste odciąganie Fridą. Napisz jak się miewa Michaś? Aga miala w życiu 3 razy katar (ostatni tydzień temu) i zawsze po katarze zęby wychodziły - teraz 2 dolne 2 (może Michas też tak ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - jutro jeszcze do pracy idziesz? a ja myślałam że będziesz się pakować i przygotowywać przed wyjazdem (ale zazdroszcze) Andziu - ja też non stop pranie, prasowanie, sprzątanie - a myślałam wcześniej że jak się jest w domu z dzieckiem to jest luzik, na wszystko czas itd to teraz mam (śniadanie o 12:30 jak dziecko śpi) balagan w domu, prasowanie czeka - hmmmm Mialam Ci wcześniej napisać, moja mama jest ławnikiem w sądzie, dobrze że nie startowałaś bo te nabory to w tym roku bezsensu, teraz już nie są ławnicy potrzebni (PIS tak pozmieniał), jak moja mama miala kilka spraw w miesiącu tak teraz pokończy te rozpoczęte a do nowych to ławnik nie jest potrzebny, w wyjątkowych sytuacjach tylko, raz na kilka miesiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×