Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

kurcze ogolnie to przemili ludzie, dobrzy uczynni :classic_cool: moze to ja jestem przewrazliwiona>?? w koncu 3 lata mieszkalismy sami i dawalam sobie rade super dziecko wykarmione zdrowe itp... maz tez zadowolony....co ja bym bez was zrobila!!!!!! majkoo- ❤️ chcialabym byc tak zdecydowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - a ty masz drzwi , czy oni ze schodów wkraczają od razu do Ciebie na salony ?? Jak nie...to może zorganizuj jakiś trans -sex ...jak wejdzie nieproszona to masz gwarant , że drugi raz nie spróbuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - nie broń ich !! :D teście to teście ..nie ma co o nich dobrze mówić ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni maja mieszkanko na dole ( wchodzi sie an klatke i dopiero sa drzwi do ich mieszkanka nasze jest na gorze ) na pietrze zamykamy sie na klucz :) heheh to samo mowi moj maz heheh kiedys sie do mnie dobiera ... ja mowie przestan bo ktos wejdzie a on na to no to co :) tylko raz nastepnym razem juz sie nie odwaza heheh zreszta ja sie zamykam zeby maly nie wyszedl....wiec pukaja za kazdym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - a ja bym tak bardzo chciała sie pośmiać jak za dawnych czasów...aż do posikania :) i jakoś...nie umiem...nie mam okazji ...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - masz ty zdrowie kobieto!! jak by mi tak co chwile lazili pod roznymi pretesktami to by mnie szlag trafil i dlugo bym nie wytrzymala. ale moze to jest tak, ze im jest milej jak jestescie z nimi, i czuja sie niejako w obowiazku do was zerkanc, podac zupki dla synka i Alusia ;) Pyniu, majkkaa - podziwiam odwage, ja tylko pod warunkiem ze mi zagwarntuja cc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie puszczaj muzę na ful ...i zwalaj na to że nie słyszałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcheweczko- a co ja mam powiedziec ja mialam naprawde ciezki porod buu az mnie dreszcze przeszly 😭 nie ukrywam jednak ze chcialabym znowu tulic takie malenstwo w ramionach :) moj maz ostatnio mowi tak ok mozemy miec drugie ale ja zajme pokoj Alka a ty bedziesz spac z dwojka:) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak w temacie: Dzwonią z porodówki: - Pan Bóg czuwa nad panem panie Kowalski. Właśnie żona urodziła zdrowego, siódmego syna! - Przepraszam ale chyba... szóstego!? - Szósty też zdrowy... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaze znosilam bardzo dobrze:) moje dziecko oglada kubusia puchatka a ja tu klepie kazdy ma czas dla siebie swoje piec miniut heheeh z Alkiem spokojnie mozna isc do kina na jakas bajke potrafi ogladac 50 min od deski do deski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewo, dobre!:-) Mamuniu, arbuz jeszcze lepszy!!! :-D Olkaa, zapisuj, zapisuj! Krzyś jest kopalnią złotych mysli :-) No i czekamy na jakąś relację z wakacji! Podrażnij nas opisem ciepłego kraju, palm, gorących piasków... Pyniu, mam tak samo! Uwielbiałam pracować, kochałam moje studia, a teraz wszystko inaczej! Jak dziadkowie wzięli Kamyka na spacer dzisiaj, to po godzinie byłam już cała chora... Mamuniu, nic na siłę. Na wszystko w życiu jest czas, na pracę także. Kto powiedział, że jak kobieta jest młoda, to koniecznie musi pracować gdy jej dziecko podrośnie? Nie ulegaj presji otoczenia w żadnym kierunku - ani na pracę ani na dzidzię, jeśli sama nie czujesz, że tego właśnie chcesz. Jeśli masz dylemat, jesteś w rozterce, to daj sobie czas na przegryzienie problemu, najlepiej z dala od niego. Wyjazd teraz to fantastyczny pretekst, żeby przestać się zadręczać. A może rozwiązaniem byłaby na początek praca w niepełnym wymiarze? Albo nawet coś w domu? Telepraca jest coraz powszechniejsza (tele w sensie na odległość, a nie przez telefon). Jeśli czujesz, że ogranicza cie ten kierunek studiów, to może spróbuj czegoś innego - podyplomowe są w takim wyborze. A może po prostu jakiś kurs - Marchewka prekursorka pokazała, że tak też można. I to nawet niekoniecznie zarobkowo - może po prostu dla przyjemności czy odmiany? A nuż odkryjesz w sobie nowy olśniewający talent? Może nie wiesz jeszcze, że mogłabyś być najlepszą w okolicy krawcową? :-D (Dżizas, jak ja bym chciała mieć czas i usiąść do mojej maszyny! Uszyłabym Kamykowi wszystkie cudne ciuszki z burdy, którą od lat prenumeruję). Albo masażystką ... ;-) Jedno jest pewne - na razie się zdystansuj od swoich dylematów i oczekiwań innych, a potem próbuj po kolei - w końcu trafisz na to, czego szukasz. A co do kozetki - nie mam, ale mam super wygodną kanapę i do niej fotele, w których można zwinąć się w kłębuszek i utonąć :-). Zapraszam - nie na wylewanie żali, tylko na normalne pogaduchy przy kawce lub herbatce, bo z pewnością żadna z nas nie potrzebuje kozetki, ale za towarzystwem tęsknimy. :-D Wrzucam świeżutkie foteczki mojego bąbla - miał akurat wieczór pod tytułem \"ale mam jęzorka!\": http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0a1d4f1cf75ea81.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf35b1b282ab62c9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/535b59522a6dfd17.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal dziękuję Bogu , że wszystko się skończyło szczęśliwie!!!!!!! ocena- plusem na pewno jest to, że poród trwał krótko....innych pozytywów nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żałuję, że już to zamną bo uwielbiałam być w ciąży pomimo wszelkich niedogodności ale 3 cesarka .... jeszcze mi sie ta ostatnia rana nie zagoiła także nasza dwójeczka musi nam starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - Kamiś rozkoszny :D ja też chcę się zwinąć w kłębuszek i przespać całą zimę , a potem obudzić sie na NOWO...rozkwitnąć w blasku słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolu nie pamietam tylko ten zal i pytanie czemu to ja musialam tak cierpiec ... w tym czasie rodzilo kilka moich kolezanek i wszystkie urodzily szybko i bez problemow..... pewnego dnia siadlam i sie poplakalam za to ze JA omal nie stracilam dziecka :( na szczescie szybko doszlam do siebie tzn polog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu - :D tak to wlasnie widze :D Nula - pieknie to napisalas :D a ja z ciaży wspominam tylko posytywnie ost.2 mies. kiedy juz wiedzialam ze dochodze i donosze :) ogolnie to ze wspomnieniami z czasu ciąży to jest tak, że one cieszą tylko pod warunkiem że wszystko dobrze sie zakończyło, i w czasie ciaży obyło się bez traumatycznych przeżyc typu szpitale i w tym jakies jeszcze efekty specjalne. Ja nawet teraz zatesknilam za czasem kiedy to leżałam z brzusiem w łóżeczku i oglądałam serię za serią ulubionych filmów :D potem jak szlam dorzucic do pieca to widzialam czajacych sie na mnie gangstów, siedzacych nie gdzie indziej, tylko na moim węglu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciaza to blogi stan lenistwa zaklocany od czasu do czasu zajeciami na UŚ. potem obrona licencjata ktora jakos tak szybko minela bez zadnych stresow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie pamiętam bólu (no a ten opatrunek na ranie?? :)) ale co tam) Nula jutro bądź najpóźniej we wtorek będę zamawiała kosmetyki gdyby jeszcze coś wpadło ci w oko daj znać. My też przerabiamy temat ząbkowania, dziś strasznie Lenkę swędziały dziąsełka no i ta ciągle lecąca ślinka... Marchewko ------> tekst świetny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu - to ty prawdziwa matka polka:) hehheheeh nic tylko dzieic rodzic:) chyba najmniej sie tu uzalasz nad soba :) chociaz my tu musimy od czasu do czasu gorzkie zale odprawiac tak dla zasady:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×