Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

To ja się wpraszam do Pyni na obiad!!!! a tak w ogóle to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mama mala powtorke z wczoraj , mianowicie : zupa ogorkowa dla mnie :) bo maz jej nie toleruje no i salatka grecka a do tego jakiegos kotleta rzuce i moze ziemniaczki :) bo jakos weny specjalnie nie mam. Za to wczoraj zrobilam jeszcze raz danie z przepisu mamuni z tym ananasem i wyszlo cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem, ale dzisiaj znowu zabiegana, jedziemy do ikei później na cmantarz i do znajomych. Moja Aga to prawdziwe chłopczysko ;) uwielbia bawić się autkami, wszystkim co ma kółka jeździ i robi na buźce \"brummm\". Ostatnio sie przestawiła i chodzi spać o 23, 24 wstaje o 9 - buuu pozdrowienia dla Wszystkich, miłej niedzieli 🌻 ja odezwe się więcej wieczorem lub jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosol przeinaczony na pomidorowa:) drugie gulasz ( ktorego ja nie tkne bo nie lubie buuu) sobie ugotowalam piers z kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja te powiem co na obiadek: rosołek i makaronik a na drugie słodko-kwasny (pierś kurczaczka i ryż) a Lenka ma swoją zupkę co ugotowałam (marchewka, pietruszka, seler, mięsko - polędwiczka i ryż) my dziś jedziemy do cerrefura za tydzień wesele siostry, we wtorek wyjeżdżamy a ja w rozsypce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyab tylko ja bede siedziec w domu i patrzec jak moj maz wygina sie na rusztowaniu😭 ma przyjechas fraszka czekam z niecierpliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamuniu, ja oprócz tego wypadu do Pyni na pierogi :D, też cały dzień siedzę w domu. Kurowania ciąg dalszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde komp mi wariuje wszystko sie kasuje :( nawet poczte z poczty ;) mi wykasowało, dlatego Andziu gdybyś mogla mi jeszcze raz przesłać nr konta i dane do przelewu. my tez siedzimy w domu bo kuzwa leje jak z cebra buuuu :( a mieliśmy iść na spacer i do sklepu po soczek i herbatke bo wlasnie sie skończyła :( chyba pojde sobie zetrzec jabluszko.....tak, chyba pojde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko ja mam pytanko jeszcze do ciebie...przeszłaś już całkiem na butle? jeśli tak, lub jeśli nie całkiem (też możesz odp. :P ) to kiedy zaczynasz podawać Tani zupki? bo podaje się po 4 mies. dzieciom na butli, i tak myślę...nie chcaiłabym być sama :P lepiej z kimś, raźniej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nic nie mam czasu! :) Andziu - zakupilismy w koncu kuchenke! Mala dalej kolkuje - ostatnie 3 dni byly straszne..nic jej nie pomagalo..od 10 rano do 24 co chwila kolka..padalam na twarz. Wczoraj bylo lepiej, ale dzis znowu od rana marudzi..do tego ja jakos oslablam.jakby mnie jakas grypa lamala czy cos? Nawet nie mam czasu nadrobic co pisalyscie przez te pare dni! Ale pozdrawiam kazda z Was! :) P.S.Bylysmy na fajnym spacerku z Mysica z naszymi bąkami wczoraj - więc Mysico - nie uciekaj do Łodzi PLS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) my też siedzimy cały czas w domu, tak jak u Agol, kurowania dalszy ciąg. Kasia dalej katar i stan podgorączkowy:( Wczoraj wrócilismy do domu z wyjazdu po połnocy. Było i refleksyjnie na cmentarzu i wesoło z rodziną:) Bartoszek jest moim ukochanym maluszkiem, a jego starszy brat Szymuś, 5 lat, jest niesamowicie słodkim i bardzo dobrze wychowanym chłopcem. Moja bratowa sobie świetnie rdzi, wyglądała kwitnąco 3 tyg. po porodzie. Ja byłam cała w strzępach, szczególnie psychicznie:( Wieczorem pójdziemy do kościoła a Kasia zostanie u teściów, pewnie potem sobie chwilę wspólnie posiedzimy. mamuniu:) dziękuję za przepis na miksturkę:) Kasia też chce. żeby wszystko z nią robić, nawet jak jest bardzo głodna, sama nie zje z talerza tylko trzeba ją karmić:( Ostatnio jakoś tak się porobiło, no cóż, jest w kółko przeziębiona a do tego przedszkola to się chyba nigdy nie przyzwyczai, bo wciąż musi zostawać w domu:( mysica:) nie ma mowy o żadnym wyjeździe!!! Andzia, jeśli mogę, też proszę o nr konta, na maila w stopce. Zamówię coś dziś albo najdalej jutro:) Jeśli jeszcze można. Będzie dobrze z tym weselem i przygotowanieami:) Pynia:) mówisz KULT w Spodku:D Aha, dzięki dziewczyny za pomysły, linki do ozdób, zabaw, gotowania, wierszyki, ja sobie wiele rzeczy zapisuję i korzystam:) marchewka:) wspaniale napisałaś o pewności siebie i Twoim synku:) majkaa, przykro z powodu Mirka i tych wszystkich kłopotów, o których piszesz... U nas na obiad gołąbki od cioci z moich stron rodzinnych, a zupka grzybowa, mojej roboty. Smacznej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda taka dziwaczna iiii w końcu zrezygnowaliśmy ze spaceru :( Agol - właśnie szykuję pierogi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło słońce....zbieramy sie na spacerek...migusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, żeby nie było, że żeruję na Twoich pierogach, ze swojej strony dokładam.......... boczuś na pyszne skwarki do pierogów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od klku dni rwa nogi😭 okropnosc....alus slodko spi....a tatus \"uroczo\" wierci za sciana:( wkurzylam sie dzis okropnnie... chcialam w koncu wybrac sie sama autkiem.. a ze Alus to przylepa tez sie wybieral ze mna niestety RADA STARSZCYH zrobila panike bo pada deszcz itp...sama moge jechac owszem bez malego bo jak sie rozbije to przynajmniej ja zgine... a tak zginiemy we dwojke... spoko...zrobilo mi sie przykro po pierwsze wiem ile warte moje zycie... a po drugie nadchodzi zima wiec nie dane mi bedzie wyjechac do wiosny,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...złapała nas ulewa ...dobrze, że na ostatnich metrach spaceru ....ale była jazda ....pędziliśmy jak strusie pędziwiatry :D Agol - no to teraz przyszła pora na pierogi...podsmażam z boczusiem od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy z Carefura z zakupów gdy wychodziliśmy ze sklepu patrze młoda nie ma adidasa a to firmowy reebok, dostała od mojej kumpeli razem z dresikiem po jej córce :o mąż poszedł do ochrony i punktu informacyjnego że jakby się znalazł to żeby zadzwonili i podał numer wróciliśmy do domciu zjedliśmy obiadek a tu telefon ze sklepu bucik sie znalazł :)) dziewczyny to mój numer konta (na aukcjach allegro tez jest): mBank 05 1140 2004 0000 3102 4595 7304 oczywiście że mozna zamawiać ale jeśli to wam nie przeszkadza to jak wrócę z wesela to zrealizuję zamówienia, jedynie mam dla Marchewki i Olapi krem (chyba żeby jeszcze któraś chciała to krem na rozstępy mam) zaraz przyjdzie kumpela zrobić mi pazurki na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie pomału dopada nerwówka, bo jutro do pracy, a po 5 dniach siedzenia w domu to będzie nie lada wyczyn, czuję się jak jakaś dzikuska :( . Jeszcze ta paskudna, wysypana gęba 😭. Coś czuję, że bez porządnej dawki wspomagaczy uspokajających na noc się nie obejdzie. Andziu mam do Ciebie pytanie, bo Ty chyba pracujesz na Policji. Czy nie orientujesz sie może w jaki sposób odbywa się się rekrutacja do służby cywilnej? Próbowałam poczytać dzisiaj w BIP-ie, ale ciągle mnie ze strony wywala, albo ja mam coś z netem, albo oni coś robią. A moje dziecko właśnie ucina sobie króciutką drzemkę - zaczęło właśnie czwartą godzinę snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol, ogłoszenia są tylko w internecie - na stronach BIP poszczególnych urzędów, ale najłatwiej jest wejść na stronę www.usc.gov.pl (czyli Urzędu Służby Cywilnej przy Kancelarii Premiera RP). Tam jest wszystko, z podziałem na województwa, miasta, urzędy itp. i oglądasz sobie ogłoszenia. Te same ogłoszenia są też w portalu www.jobs.pl, jeśli w wyszukiwarkę wpiszesz kategorię administracja publiczna. Ale tam nie zawsze się otwierają. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jaka ja ciemna masa jestem., pisze to co mi mąż mówi , czyli ze wyślę ci to potwierdzenie przelewu,a dopiero teraz jak puściłam posta mi mówi ze on sie dokona dopiero jutro, i wtedy będę mogla wysłać :O wiec wyślę ci jutro jak tylko zaksięgują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Marchewka :)) te pierwsze pazurki to moje: http://martalelenails.blog.onet.pl/ Agol dokładnie najlepiej na str www.usc.gov.pl pamiętaj jak bedziesz składać dokumenty żeby były kompletne, jak co to pytaj sama zamieszczałam i robiłam takie konkursy (i nawet zaliczyłam kontole z ramienia KWP :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziś będę pierwsza rano! Ostatnio w domu nie mogę zasiąść przy komputerze, bo Krzysiu twierdzi, że to jest jego biuro i musi tam załatwiać różne sprawy. Oczywiście ja jestem petentem ;) Na dodatek dopadł go katar, dobrze, ze nic poważniejszego. A moja mama złamała sobie rękę :( Agol - co do pracy w służbie cywilnej - jeżeli chcesz pracować w administarcji państwowej, to musisz dodatkowo zdać egzamin. A tak z ciekawości - co ciebie by interesowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . my już zaliczyłyśmy z Aluszką badanie krwi. było całkiem w porządku. Andziu - pazurki weselne :) Lena fajnie wcina jabłko :) Pozdrawiam iiii niestety znów do pracy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka egzamin zdaje sie na wyższe szczeble w służbie cywilnej i wtedy nie jesteś przyjmowana w drodze konkursu tylko mianowana urzędnikiem a bez egzaminu to członek korpusu służby cywilnej (czyli np ja teraz :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Andziu, niezupełnie. Piszę to na przykładzie mojej siostry, która jest szeregowym pracownikiem, zostala przyjęta z konkursu, a egzamin musi zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×