Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

hej :) jestem wreszcie, nie było mnie bo laptop się wieszał , daliśmy znajomemu do naprawy, przed chwilą odebraliśmy od teraz jestem :) ale się ciesze, stęskniłam się za Wami, zaraz poczytam co u Was się działo przez ten czas pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem :D jem pyszny jogurt tropic mmmm jeju jakie to dobre :D dzis zrobilam pierś z kurczaka z przepisu Nigelli, ale to było...nie dobre ladnie ujmując :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest piekny, ale cena - KOSMOS. http://www.allegro.pl/item264909740_kombinezon_mariquita_62_68.html heheh patrzcie na to http://www.allegro.pl/item267210542_super_cieply_kombinezon_h_m_68_jak_nowy.html i na to: http://www.allegro.pl/item268505633_kombinezon_zimowy_h_m_roz_68.html KOMBINEZON ZIMOWY H&M Roz. 68 (268505633) - Aukcje internetowe Allegro buhahahhahahahhaa niezłe przebicie :P :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Aluszek już bez gorączki :) Antybiotyk jeszcze dwa dni. W przyszłym tygodniu do kontroli. mysico - lek stwierdziła, że to angina.....nasze codzienne spacerki widać nie zaprocentowały.... kombinezony fajne..... akcesoria do malowania fajne.....u nas w szkole ciągle babramy się w różnych maziach....a to malowanie dziesięcioma palcami....a to ugniatanie masy solnej....a to rzeźbienie w masie trocinowej....a to praca w materiałach sypkich lub półpłynnych....z kiślem np jest niezła frajda :) a na jesienne długie wieczory dla większych zuszków proponuję zabawę logopedyczną : W wiejskiej zagrodzie, pies zwany Burkiem skrzętnie zarządza całym podwórkiem niech Burkiem będzie w buzi języczek wnet obowiązki jego wyliczę Rankiem, gdy tylko oczy otwiera ziewa i za porządki się zabiera ( szerokie otwieranie ust - aaaaaa) najpierw wokół swej budy posprząta zamiecie (oblizywanie warg ruchem okrężnym) zakopie kości do kata. (kierowanie języka w kąciki warg) Następnie w buzi zrobi sprzątanie ( okrężne masowanie czubkiem języka zewnętrznej strony dziąseł) i zerknie w miseczkę co dziś na śniadanie (wysuwanie i chowanie języka do jamy ustnej) na widok ciepłej kaszy parska i smacznie sie oblizuje na koniec zjada wszystko bo bardzo mu smakuje(głośne mlaskanie językiem z unoszeniem czubka języka do podniebienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny my już w domciu rozpakowani brrr jak aj tego nie lubię Marchewko ja kupiłam z coccodrilo rozm. 74 na allegro za całe 22,50 z przesyłką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu zdjęcia dawaj....no i uciesz nas opowieścią w stylu... i ja tam byłam wino i miód piłam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu zdjęcia dawaj....no i uciesz nas opowieścią w stylu... i ja tam byłam wino i miód piłam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie na nocnej zmianie :-) Tak tylko na chwile jestem. Bąblowi chyba ida teraz górne, bo od paru dni jest zmierzły. Jak znajdę chwilę, to siądę i popiszę z Wami. Pyniu, cieszę się, że juz dobrze z Alą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja! Wracam do życia. Stacja paliw otwarta i teraz będę wracała do domu o normalnej porze. :) W pracy mnóstwo zaległości, jak wyjdę na prostą, to trochę was poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu- dla Ali 👄 🌼 Moja cora urzadzila mi bardzo weseola pobudke :) glosnym gaworzeniem :) no i musialam sie zwlec z lozka i tego babla wziasc do siebie bo juz jak wyczaila ze mama nie spi to mnie zaczela wolac :) Marchewka- ladne te kombinezoniki :) ja za Tatianki dalam 89 zl w 5-10-15 wzielam roz 74 narazie jest za duzy ale wydaje mi sie ze juz nie tak dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE ---------------- Chcialam ninijeszym ogłosić, iż umarłam. W spadku pozostawiam Klubowi kolkującą terrorystkę oraz niezłego męża. Obydwoje do odebrania w siemianowicach śląskach. W promocji dodam mieszkanie oraz auto. Auto to ważny gratis, gdyż w nim mała terrorystka nie płacze. A więc dzieki temu mozna dużo zwiedzić i to w ciszy - tak niespotykanej we wczesniej wymienianym mieszkaniu. Ze zwłokami denatki można zrobic cokolwiek - już nic jej nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny !!!! Bidulo a pamiętam jak jeszcze grzeczna Natalka była w brzuszku mamusi i tak gadałyśmy żeby tylko kolki nie miała itd... Pocieszaczki od na nas 🌻 Ja sprzątam po malutku mieszkanko, Lena zasnęła Jasio w przedszkolu a za oknem ... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destyni podobno to tylko 100 dni dasz radę...a nie możesz Natalki sprzedać na 2 godz. babci i trochę odpocząć... Ollka - witaj!!!! już Ci chciałam sms pisać:) Marsjanko - witaj na pokładzie:) a co u Agi? (wiesz, ze mnie Twoja córka zauroczyła i mam do niej słabość):)) Andzia - foty prosimy!!!!! Pyniu - dobrze, ze z Aluszką każdego dnia coraz lepiej:) Marchewko a ja myślałam, że Niogella zawsze takie super pyszności gotuje:) Fraszko - a ja poszukiwałam kombinezonu w 5-10-15 i nie znalazłam:( Mysico znalazłam Cię przy odrobinie szczęścia - oczywiście gdyby nie zdjęcie nie wiedziałabym, że to Ty:) próbowałam napisac do Ciebie maila na naszej klasie ale ciągle jakiś błąd mi wyskakiwał:( A my po pobraniu krwi i o dziwo jakos gładko poszło - ale był z nami tata i to tylko dlatego:( Odebrałam też kartoteke od gastrologa. Aha i ośrodek na Powstańców w Katowicach chyba jednak przetrwa bo już nie są oflagowani i nie ma zadnych pism, ale gastrolog i tak nie przyjmuje więc pozostaje mi Wyszyńskiego. Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - czy trzeba brać cały zestaw? Na męża bym reflektowała :D A tak na poważnie - pociesz się, że z każdym dniem jesteś bliżej końca czasu kolkowego. Wierzę, że ci ciężko, ale to się kiedyś skończy i te chwile będziesz wspominać z łezką w oku :) Dziewczyny mają rację - postaraj się podrzucic komuś Natalkę i wyrwać się z domu na kilka godzin. Najważniejsza rzecz dla młodych mam - nie jesteśmy niezastąpione! Tatusiowie/babcie/dziedkowie/ciotki/kuzynki też potrafia zająć się dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - dasz rade mocno trzymam kciuki .Moze potem Natalka ci wynagrodzi te kolki i ten placz . Zobaczysz jeszcze sie z niej zrobi grzeczniutka dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka - jak sie dogadacie na kafe - to sie podzielicie ;) dodam jeszcze, ze dzis jedziemy na szczepienie - a wiec terrorystka będzie zaszczepiona :) w zestawie również suszarka i czopki Viburcol - czasem pozwalaja na godzinny odpoczynek i zebranie sił na cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destyny spoko ja się ostatnio dziecięco-towarzyska zrobiłam, podrzuc mi Natalkę damy jej z Patrykiem \"szkołę\":) Może bedzie chciała trochę z nami pobyć:) A używasz espumisan? bo podobno jest bardzo skuteczny - opinia dwóch koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - to juz nawet nie chodzi o cene, tylko żeby wreszcie był i żeby Kacper w nim nie pływał bo mu to bardzo nie pasi, mogł się ruszać itd. chwilowo nie ma jednak nic fajnego, zaś ja nie mam z nim kiedy lazic po sklepach, i ceny sklepowe sa dla mnie zbyt wysokie :O obserwuje ten i ten: http://www.allegro.pl/item268505633_kombinezon_zimowy_h_m_roz_68.html KOMBINEZON ZIMOWY H&M Roz. 68 (268505633) - Aukcje internetowe Allegro http://www.allegro.pl/item267405728_ladybird_suuuper_kombinezon_68_cm.html LADYBIRD SUUUPER kombinezon ****** 68 cm (267405728) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - poczucie humoru Cię nie opuszcza więc dajesz radę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie 🌼 Dziś Aluszek marudny, pokasłuje i pokichuje.....mam nadzieję, że antybiotyk skutecznie poradzi sobie z tym paskudztwem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokichuje...pokichuje ....pokichuje .....bo ma katar :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak: Judyta dostaje Natalkę Marchewka - auto (nie bądz zachlanna!!! dwie rzeczy na raz?) Mysica - mieszkanie (mysle o Tobie moja droga i rozwiazuje przy okazji Twoje problemy!) Olka - męza (teraz smialo moge napisac o jego wszystkich minusach hihahaha) Judyta wygrala gratisowo: viburcol i suszarkę - dodam też wózek - w nim tez sie terrorysta uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×