Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

To się nazywa mieć głowę do interesów. :) Teraz możesz sobie poszukać super faceta z najnowszym BMW i pięknym domem. I jechać z nim na Karaiby :D To kiedy mogę przyjechać po dobiór? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm o mnie ktos tu zapoomnial heheh:) ja 3 dni cierpie niesamowicie.... gdyby nie tabletki... umaralabym pierwsza destiny..........malo tego moj bak chodzi za mna jak cien a jak tylko sie klade to zaczyna po mnie skakac i tulic sie.... przez co czuje sie tak osaczona iz dzisiaj dostal klapsa gdy poraz setny skoczyl mi na brzuch.....:(wiem on tylko chcial sie bawic ale ja nie mam sil:( do tego mam takie nerwy i jestem chodzaca zołza:( czego mi w takich dniach brakuje??? CISZY............. probowalam dzis obejrzec dzien dobry tvn ....bylo to nie lada wyzwanie przy Alku.... musze zaooatrzyc sie w sluchawki..... a potem wszyscy sie dziwia czemu ja niewiem co dzieje sie na swiecie... nie ogladam wiadmosci....buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi jeszcze jest maz potrzebny na szczepienie - ale od jutra jest Twój :) tylko z nim to jakby go nie bylo, bo w weekend studiuje a potem chwile jest i jedzie na szkolenie ;) to pierwszy minus :) bede Ci stopniowac te minusy :) Karaiby mmmm - tak to mi sie podoba!! tylko jest jeden problem - nie wsadze sie w kostium zeby jakiegos boskiego żigolo tam zlowić.. i cały misterny plan w pizdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do męża na gg, że będziemy mieć jeszcze jedno dziecko....nie odpisał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss wskoczylo mi iz:) mialo go tam nie byc..... babcia sie zlitowala i wziela malego na spacer:) na tate nie ma co liczyc jest antyspacerowy😭 za co chetnie bym go zlala!!!!!! dziecko wyjscie kojarzy tylko z mama.... a jak mamie brakuje sil?? to co musi zrobic??? ubrac sie i wyjsc zgieta w pol:( przeciez w takie pozycji gdzies tez dojde nie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - w spadku po mnie - cóż ja Ci mogę zaoferować w takim razie? mam ksiażki o relaksacji :):):) i notatki z zajeć z SUper Nianią :) mialam z nia cwiczenia na studiach! co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zajecia prowadzila super. Jeszcze wtedy miala 1-go meza ;) bardzo ciekawie, interesujaco, energicznie. Tylko ona jest taka zakrecona, ze jak bylo zaliczenie, to najpierw mi zaliczyc nie chciala cwiczen, bo mi powiedziala, ze w ogole nie chodzilam na zajecia (a bylam na kazdych :) ) Ale pote m powiedziala to jeszcze 10 innym osobom :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nieładnie, wieicie co ja bym się jej bała, ona jest taka \"ostra\" albo inne słowo podobne ;) Destiny to ty masz super przygotowanie :D tak sie paskudnie zachowalam, ale chetnie odstąpię mysicy mieszkanie, niech ma!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo a ja???????? ja też coś chcę :)) Mamuniu dlatego zaletą jest przedszkole cisza i spokój do godz. 13 :P dziś dłużej bo aikido.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nia ma moje drogie - właśnie drogą smsową wszystko zaklepałam :D:D - poczatkowo nie chciałam męża ale destiny mnie przekonała, że drugi też się przyda :D Więc przykro mi koleżanki ja jestem najbliżej :D Fajnie Misiek będzie miał siostrzyczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysica wie jak sie interesy zalatwia :) na jednej ulicy dwoch bedzie miala - ta to wie jak sie urzadzic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - nie zgadzam się, ze ty będziesz miała dwóch mężów, a ja żadnego. Ewentualnie możesz mi odstąpić swojego. :D :D Destiny - żigola to ty masz załapać w kraju i już z nim jechać na Karaiby. Chyba że nie potrzebujesz sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam zdj. malej terrorystki ;) jest ślicznaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakie ma dwa słodziutkie poliki, stworzone do delikatnego szczypania za nie jak to maja starsze osoby w zwyczaju i wołania przy tym: oj joj joj jakas ty jeśt śłodziutka :D :D :D :D :D Des - na pocieszenie jeszcze ci powiem ze szybko zapomnisz o tych krzykach i placzach :) jak tylko z nich wyrosnie oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....to ja też sprzedam męża bo mi działa na nerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - a robotny?? bo nie ma mi kto do pieca dorzucać to by sie nadal, jak bardzo sie potrzebujesz pozbyć na jakis czas :D najlepiej w godzinach pracy mojego meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nudów poszłam eszcze obejrzeć Alusię :D jaka ona jest mała modnisia :D i jaka jest juz duża, matko niedawno Pynia pokazywala takie zdj. gdzie ona jeszcze malym niemowlaczkiem byla. Śliczna dziwewczynka, wesolutka i ten loczek we włoskach :D heheh :D udały się nam wszystkim dzieicaczki, nie ma to tamto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie allegro nam tu powstało...chociaż aukcje poza forum powinny byc nielegalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja mogę czasowo wymienić się na moje dziecko. :) Do pieca nie trzeba nakładać, ale ktoś musi mi pomalować przedpokój i kuchnię, naprawić spłuczkę i pojechać z autem do przeglądu (ale nie wolno regulować fotela i lusterek). I jeszcze jedno - nie toleruję despotycznych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez sobie obejrzałam natalke i Alę. Ale macie słodkie dzieciaczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - despotą nie jest ale ostatni bywa chamowaty.....bierz go na własną odpowiedzialność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa no mogę odstąpić swojego:D ewentualnie, bo jakoś mi działa na nerwy od pewnego czasu, może mi potzreba jakiejś odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiekłam mojemu dziecku placuszki...mnie smakowały.... a chłopem się nie podzielę bo taki milutki ostatnio i chyba w niedzielę kupi mi autko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×