Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Olka mój tez ma dzisiaj jasełka :)) jest pastuszkiem yyych dziś spałam moze dwie godz w nocy Lenkę bolał brzuszek i prawie całą noc marudziła i popłakiwała koszmar Nula w związku z tym że jestem półprzytomna oświeć mnie co ty za kod mi napisałaś z oriflame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, a mój jest krolem. To pewnie ten sam konkurs. Mamuniu - ja dopiero planuję wizytę na lodowisku. A na łyżwach nie potrafię jeździć, w co nikt mi nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ja tez półprzytomna. Taniu, Kacperku - od cioci Nuli troche późno: ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Andziu, to właśnie ta termozalotka. Nie otwiera mi sie strona faberlica, buuuuu! Jak ja mam poszukać czegoś dla siebie? 😭 Mamuniu, a ja im starsza, tym pełniejszy makijaż :-) Puder z oriflame w perełkach mam i chwalę, z Avonu miałam i zbijał mi się w grudki w zmarszczkach :-(. Dobrze jest nie pudrować nimi całej twarzy, tylko na zwykły puder musnąć policzki, czoło i ewentualnie brodę. Efekt subtelny i elegancki. Lubię się malować, hehehe, ale jak już wspominałam, jestem piekielnie próżna. Mamuniu, spróbuj wydłużającego tuszu z Faberlica, Loreal pójdzie w odstawkę ;-) (to nie jest kryptoreklama, hehe, tylko opinia zachwyconej konsumentki ;-)) Ale jestem wymęczona i obolała. Późno poszłam spać, a Kamiś bezlitośnie urządził pobudkę o swej normalnej porze, czyli o 7. Tomuś się nim zajął i dał mi jeszcze poleżeć, ale bardziej mnie to rozbiło. Olkaa, na dodanie energii polecam praparaty z magnezem i wit. B6 (np. MgB6). Nie znam lepszego sposobu na przepędzenie chandry. U mnie zadziałał już od pierwszej tabletki, a myślałam wtedy, że po raz pierwszy w życiu bierze mnie depresja jesienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula bo po weekendzie coś tam robią na stronie faberlica, spokojnie spróbuj ok południa hi hi ja mam tą termozalotke tylko przypominam sobie o niej jak juz rzęsy wytuszuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa, wyjazdu już zazdroszczę. Na łyżwach nie jest trudno jeździć, wyjdziesz na lód i sama poczujesz. Nie ma się czego bać. Ludzie się usztywniają, bo boją sie upadku na twardy lód, a to błąd. Lód jest twardy, ale upadek nie jest z dziesiątego piętra, więc nie ma się czego bać. Poza tym leci się albo na tyłek, albo amortyzuje sie rękami. Dobrze jest się parę razy na początek przewrócić, łatwiej sie potem jeździ. Jeśli ktoś chce spróbować jeździć, to nauczy się w parę minut. To jest instynktowne. Kocham łyżwy, jeżdżę od 4 czy 5 roku życia. Uczyłam się nawet krótko jazdy figurowej, chodziłam do szkoły sportowej i nasi chłopcy byli mistrzami kraju młodzików, mieszkałam ponad 20 lat obok lodowiska, a Czerkawskiego pamiętam jeszcze z podstawówki :-) Pamietam jak przyjechał ze Skorupką zanim sie pobrali. Chuda szczypa! ;-) A teraz łyżwy mi rdzewieją, bo nie mam kiedy sie wybrać, buuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 piersi z kurczaka usmazyć z gyros 1 małą gęstą śmietane, 1 mały majonez winiary wymieszac z tzatziki pół kapusty pekińskiej 1-2 pomidory 3 ogórki konserwowe kukurydza układać warstwowo co wy na to kolezanka mi podeslala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - jednak zrobie ta salatke :)akurat mam dwia fileciki z kurczaka rozmrozone :) A mozna do tego np frytki ? Marcheweczko - kochana pewnie jestes na mnie zla ze ci nie odpislama ale moj net czasem mnie zalamuje !! w dodatku wczoraj nas nie bylo wiec na kompie nie siedzialam . Jesli chodzi o tego konika sassy to Tatianka sie nim bawi :) wczoraj tez bardzo spodobal sie Alkowie :) za to Mamunia stwierdzila krotko i rzeczowo ze ........ jest maly i na ofercie wyglada na wiekszego . Spectro - tak sie potem domyslilam ze to ty ihihihih :) Z Marsjanka tez mialam do myslenia :) hiihihi bo niewiedzialam kto to hihiihih :) Niewiem czemu dzis kafe znow sie wiesza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - pyszna ta salatka, polecam gyros - przyprawa Ja robiłam jeszcze podobną ale zamiast, kukurydzy fasola czerwona i bez pomidorów, albo zamiast tzatziki wymieszać z ketchupem, aaa i zamiast śmietany jogurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam zdjęcia dziewczynki - slicznej zreszta 2-3 lat z pomponami na jakies sali gimnastycznej...ale ja nie mam pojęcia kto to ??? a adres mailowy nic mi nie mówi..pasuje mi na Kasię Spectry ale od Spectry dostawałam z innego adresu....a inne adresy na które to poszło tez mi nic nie mówią....moi znajomi nie maja takich dzieci...ja nie kojarzę....pomocy kto to może byc...bo odebrałam pocztę i nie wiem kto to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam wpis Spectry i uśmiałam isę do łez :D :D :D :D :D a więc Klub Cyklopa uważam za otwarty :D rozpanoszę się i mianuję naczelnym przywódca, Prezesem znaczy :D proszę się nie wstydzić i zapisywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - rozumiem, mnie też to załamuje, co się z tym ustrojstwem dzieje :O ale cofnęłam się wstecz i nie wiem na co mi mialas odp. :D może mi teraz odpowiesz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - dobre:D:D Ja też chce zdjęcia Szymusia turbity@yahoo.pl, a i judytko wyślij jakąś fotkę Ptrayka w okulrkach bo ja nie widziałam:) U nas super - Miśka zgarniają rano rodzice więc mogę poleniuchować:D - żyć nie umierać. Mężuś wyjechał się szkolić (nowa praca) i tak przez dwa tygodnie. Zmieniłam Mchasiowi mleko na sojowe (bez zgody lekarza) i nie chce zapeszać ... ale jest lepiej:) Nadal się budzikilka razy ale się nie pręży, nie zgina, nie jęczy w nocy. Coś czuje że ten pieprzony nutramigen tak mu jechał po jelitach:( Ale nie kurwa 4 lekarzy mi wmawiało że to najlepsze mleko dla dziecka nie trawiąceho laktozy Dzieci to nie masowa produkcja że wszystkim pomaga to samo ale lekarze chyba tak uważają. Ciekawe co powie lekarka (jutro idę) i czy wypisze receptę (niech spróbuje nie wypisać) - bo tą paczkę wybłagałam w aptece bez recepty - farmaceutka się nade mną zlitowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wiecie co, weszłam tu rano, przeczytałam co napisano i ........wyszłam, bo nie wiedziałam co oprócz \"dziękuję\" odpowiedzieć na takie miłe słowa pod moim adresem. Dalej nie wiem, więc DZIĘKUJĘ :) Nula ❤️ Spectra ❤️ Nula co do oczka to nigdy mi się to nie rzuciło w oczy, aż do dziś :D Obejrzałam fotki i rzeczywiście jakby ciutkę mniejsze, ale to oczywiście po mamusi. Aha i ja wcale nie uważam, żeby Szymcio był ładniejszy od Kamyka i Misiałka czy to razem wziętych czy osobno!!! Olkaa poszło! Co do składania życzeń, to też nie cierpię. W mojej poprzedniej pracy był taki zwyczaj, że na urodziny, czy imieniny zbieraliśmy pieniądze dla solenizanta, potem z kwiatami i kopertą szliśmy mu składać życzenia,łącznie ze śpiewaniem sto lat. Wszystko było OK, dopóki nie przyszło mi kiedyś zbierać tych pieniędzy, jak słyszałam komentarze typu \"znooowuuuuu\", albo jak trzeba było chodzić po kilka razy do jakiejś osoby, a ta i tak nie dała, a potem miał pretensję, że przecież chciała dać. A potem takie osoby najgłośniej śpiewały sto lat, najmocniej ściskały i uśmiechały się do solenizanta patrząc mu prosto w oczy. Dlatego nie cierpiałam być ani po jednej ani po drugiej stronie. A z wigilii to się najczęściej zmywałam. A łyżwy i Austria? Chciałabym, chciała....... Co do makijażu, fluidu czy pudru muszę niestety używać, coby ludzie na mój widok nie pouciekali, bo bez tego wyglądam jak idź stąd i nie wracaj :D Gdybym mogła, to bym te wszystkie pudry wywaliła do kosza. Ale za to uwielbiam malować sobie oczy. Tylko tuszuję rzęsy, ale bardzo lubię ten moment gdy oko nabiera takiego swoistego wyrazu. Dla króla i pastuszka połamania nóg (czytaj: powodzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - ile kosztuje ten tusz ? i jaki jest ? wydluzajacy , pogrubiajacy ? Mysica - wiesz co lekarze to czsem bardzo rutynowo traktuja sprawe .Ja byla w srode na kontroli bo mala byla marudna no i wyszlo to przeziebienie . I pytam sie pediatry o marchewke czy moze byc po niej problem z kupka ? kurcze sama nie byla pewna .Malo tego jakies 3 tyg tem mala nie chciala pic Bebika i mowie to doktorce czy to mozliwe zeby dziecko az tak ulewalo po mleku ? dlugo myslala. I wiecie co matka chyba nieraz lepiej podejmie decyzje bo o dziwo pojechalismy na zakupy i maz wzial Bebiko 2 i ........poszlo cale !!! ach sama juz glupieje bo nieraz wiecej tu sie dowiem niz od lekarza a smutne jest to ze jak pytasz to laske ci robia ze odpowiedza. Jakie fotki ogladacie ? tez chetnie zobacze :) Marchewko - o konika sassy pytalas :) chyba ze ja juz zle patrzalam :) ihihiihih . Olkka - moze na lyzwy bym sie bala isc ale na ten fitness mi sie juz marzy pojsc .Ale kiedy ? chyba ze wezme mala :) kupie jej getry , opaske body juz ma i jazda bedziemy sie cwiczyc obie hiihihih :) Ooooo Mamunia zalaczyla fotke :) o to nasz dwie najwieksze milosci :) ❤️ hiihihihih kochene . Ja tez musze wkoncu cos zrobic z wlosami bo odrosty juz mam wielkieeeee :) ale to juz musze do szwagierki sie pousmiechac bo to ona jest moim fryzjerem :) Jesli chodzi o kosmetyki to ja podobnie do Mamuni :) kiedys tapeta musowo :) hehhe teraz rzesy Astorem pomaluje , troche kredki czarnej no i jak juz wybieram sie gdzies w goscie to teraz moje ulubione cienie koloru zielonego :) Teraz szaleje z pazurami bo mama dluzsze niz kiedykolwiek w swoim zyciu :) no i juz kupilam dwa lakiery czerwony i zielony . Nawet jak bylam w bibliotece to mi znajoma bibliotekarka powiedziala ( mamunia wie kto ) powiedziala ze dobrze musze sobie radzic skoro mam paznokcie pomalowane . Nie wiem po co ten komentarz ? bo byc mama nie znaczy niechlujem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol zdjęci obejrzałam i Szymuś prześliczny, ta ilość ząbków, i zdjęcia rzeczywiście fajne z pomysłem:).. ale uwaga moje drogie najładniejszy i tak jest .... mój Misiałek - taka skromniutka jestem:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - i dobrze zrobiłaś :) oby było już tylko lepiej, ja wczoraj dałam Nan HA2 i była masakra teksańską piłą łańcuchową, nie dość ze ulał cześć, poszło mu nosem, zemdliło go i wyrzyg. też część, to w nocy się budził z krzykiem i płaczem i tak 2 razy :O więc ja też zmieniam, ale nie wiem na jakie, musze zadzwonic do mojego patalacha, a tak tego kuzwa nie chce jednak nikt tego za mnie nie załatwi :( Fraszko wykrakałam, dziś Dzień Koali :( czy też lepiej, Dzień Kangura :P idziemy na spac. ciekawe na jak dlugo bo Kangur wrzeszczy co odłożę :( Agol - tłumacz się tłumacz kokietko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol ja też proszę:) szromeka@interia.pl Mysica fotki poszły:) Tajemnica się rozwiązała....dziecię ma 1,5 roku ale wyrośnięte po mamusi i tatusiu no i mi się nie zgadzało...fajnie, że sobie skojarzyłam w odpowiednim momencie i nie odpisałam - A kim jesteś.... Fraszko ja też mam pomalowane paznokcie....ups Olkaa a przeciez Ty jeździsz na rolkach to podobno w łyzwach wiele ułatwia...ja niestety jeżdżę na łyżwach strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×