Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

marchewko a Ty jesteś dzisiaj w domu? Bo jak tak to ja tam zaraz wpadnę i tak........................Cię wycałuję, że aż się zrobią malinki :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro już tak marchewka mnie dowartościowała, to w takim razie dziękuję za komplementy, które mi się SŁUSZNIE należą :D (uwielbiam ten tekst, ale niestety nie jest mój) A tak na poważnie, to co pisałam kiedyś, to nie była kokieteria, staram się nie robić zdjęć w zbliżeniu, a z daleka to jakoś tam ten pysk wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehheheh Agol :D :D :D :D komplimenta sie naleza, poza tym jak sie same nie docenimy to kto nas doceni? to tez nie moje, ale dobre, i jeszcze jedno: wystarczy nie mowic o swoich niedoskonałościach to nie beda widoczne dla innych, to tez nie moje, ale prawdziwe, bo pewnie nie zauważyłyście ze mam jedno oczko mniejsze, drugie większe? prawie jak cyklop, kurde :D ja ilekroć sobie zrobię jakieś zdj. z bliska to moj maz to patrz patrzy i kreci nosem i mowi: TE oko to naprawde masz nizej, gdybby nie TE oko to by bylo ladne :D :P a co ja za to moge? nie wytne sobie przeca :P ogladalam program jeden o twarzy i powiedzieli w nim ze zadna twarz nie jest tak naprawdę symetryczna, zawsze na tej dr. polowie cos jest nizej/wyzej, chocby brew. a Szymuś ma piękne długie rzęsy!!!!, a nie brwi :P choć brwi pewnie też ;) zawsze mi się myli (jak się nie skupię :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dzieciorki już śpią :) dziś ostatni odcinek gotowych na wszystko Spectro, Nula gdybyście coś chciały z Faberlica, Oriflame dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez spi:) bylam u fraszki wlosy farbowac;) znowu ognista czerwien:)wysciskalam Tatianke...a ciocia ALusia ktory w koncu sie dal hhehe biedna ciocia byla zagadywana na maksa przez chrzesniaka:) taki z niego gadula.... agol- zgadzam sie z marchewa mama niezla laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu przyganiał kocioł garnkowi ;) marchewka zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu małe jest piękne (też sobie to codzień powtarzam jak ubieram biustonosz :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas!!!!!!!!!!!!!!!!! kasuje mi!!!!!!!!!!!!!!!!! zapomniałam dziś całkiem, ale jeszcze zdążę :) Tatianie naszej kochanej, dożo słońca, mało Koali, żeby mamusi rączki i kręgosłup trzymały się dzielnie, wszak musi być jeszcze kiedyś brat do kompletu :P fury prezentów i wszystkiego NAJ od cioci marchewki i Kacperka :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dołączam się do życzeń marchewki, szczególnie co do tego brata :D Dla Tatianki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz zaraz. Skoro Tatiance to i przecież Kacperkowi!!! No to ............................siostry :D Dla Kacperka 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam się do życzeń:) Misiek pieszczony przez dziadków jest w siódmym niebie. Dziś kupiliśmy jeździk i nie wytrzymaliśmy więc pierwszy prezent gwiazdkowy już dostał:) Pozdrawaim popisze jutro z pracy. Buziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla solenizantów! ja dziś nie żyję.....dobrej nocy ......ktokolwiek pamięta co to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pochwalę się jeszcze na koniec, że: Kacperek przekłada SAM zabawkę z jednej rączki do drugiej :D :D :D :D oraz postawiłam dziś but. z mlekiem na łóżku a on leżał na brzuszku, i Ją ZAUWAZYł, CO WIECEJ, WIEDZIAł CO TO I DO CZEGO SłUżY :D :D :D :D :D dorwał się do niej z siłą huraganu, wepchnął sobie smoka do buzi i usiłował ssać, jak to przekomicznie wyglądało, jutro załączę zdj. :D nie mogliśmy się powstrzymać i kilka razy go tak testowaliśmy, mądre maleństwo ❤️ no i mam pytanko do was, przeczyt. gdzies ze jak male dziecko (w wieku mojego) patrzy w tv to jest bardziej narażone na zachorowanie na ADHD i nie wiem czy to prawda???? Nula, Destiny, wiecie coś na ten temat, to jest dowiedzione jakimiś bad.? Bo Kacper uwielbia patrzec w tv, mimo ze go klade glowa odwrotenie do tv to on sie odwraca, nie moze byc wlaczony bo on by sie caly czas gapil w niego. Juz nie wiem czy lepiej pozwolic mu sie w niego pogapic, czy ryzykowac nadwyrezenie miesni szyjnych i jednak zabraniac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wszystkiego najlepszego dla Tatianki i Kacperka 🌻 🌻 🌻 wpadłam tylko na chwilke, musze iść spać bo mam dość, będę jutro Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że wszystkiego wspaniałego dla Tatianki i Kacperka❤️❤️ i dla ich Mamusiek🌻🌻 Rośnijcie zdrowo kochane dzieciaczki:) Agol:) dziękuję za piękne zdjęcia, Szymuś jest cudowny, mnie złapały za serducho jego sliczne ząbeczki, jakoś mi przypominają ząbki mojej młodej:) A Tobie Marchewka napisała wspaniale, super laseczka jesteś, fajna dziewczyna, a tak od siebie dorzucę, że uwielbiam Twoje pointy i Twój humor:) Marchewko:) Ty też jesteś nie do podrobienia w opowiadaniu swoich perypetii, uwielbiam je:) Powinnaś pomyśleć o wydaniu ich drukiem. Kobieto-Cyklopie:D masz talent jak się patrzy:) Czy ja mogę się do klubu Cyklopa zapisać?:D Mój tata zawsze się podśmiewał ze mnie, i jedna z moich ksywek przez niego uwielbianych brzmiała:\" Mniejsze oczko\" No qurczę ale tak jest, szczególnie jak jestem padnięta, a teraz jestem, i wyraźnie to widać!!!mam lewe oko duuużo mniejsze, hi, hi:) Inna ksywa taty to był \"Krótki tułowik\" co sugerowałoby w domyśle dłuuugie nogi:D:D Tak, tak, fajne są wigilie firmowe:D W mojej ex firmie te wigilie ostro się kończą:D Pewnie za kilka dni dostanę zaproszenie do Krakowa:) W firmie Wojtka zawsze było \"skromnie\" i dość krótko, w ubiegłym roku zapoczątkowałam ze szwagierką Nową Erę:) wróciłyśmy z wigilii o 4 rano, po kilku piwkach i po dyskotece i jeszcze wyciągnęłyśmy bardzo przystojnego pracownika:D Dobrze, że jego żona nas jeszcze lubi:) Pyniu:) biedactwo, starasz się jak możesz:) A Sylwestra nie odpuszczaj:) Porządnie się wyśpij:) mamuniu:) ta narzuta śliczna. Zapamiętałam też fajny samolot Alka, moja Kasia pewnie też byłaby szczęśliwa. Ognisty kolor uważam za właściwy dla Ciebie, temperament aż kipi z Twoich wypowiedzi:D olapi:)prezenty od Mikołaja super:) A pokój dziecięcy w dżungli kapitalny:) mysica:) Misiek mimo obrażeń czarujący:D Fajną znasz królewną Alicję:D i fajne prezenty kupuje:) Pytałaś o buciki po domu, np. moje dziecię nosi sandałki takie letnie i jest OK albo rzeczywiście grubsze skarpetki. Andziu:) to ja poproszę z Faberlica: 1. CT 1 zapach Donna felice 2. RA 2 antycel. krem 3. RA 4 termokoncentrat Dziękuję Ci bardzo:) Nula:) jestem z Tobą❤️ Napisałaś tak ładnie o tym co w życiu najważniejsze, i tak pięknie zawsze doradzasz w kwestii związków z facetami:) Też się zgadzam, dobre chwile trzeba celebrować i wspominać je, roztrząsać wspólnie jak długo się da:) Kamilek jest śliczniutki, zdjęcie w wannie super. Pięknie wyglądacie jako rodzina w Dniu Chrztu Św Kamyka. Jesteś śliczną dziewczyną Nula:) Jejku, zabrzmiało jak intymne wyznanie:D Lepiej już pójdę spać, bo zaczynam przynudzać:) Miłej nocy dla Was i dzieciaczków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Spectro! :-) Agol, bierze mnie jasna cholera, bo okazuje się, że Szymuś jest jeszcze ładniejszy od Kamelka! A nawet od Kamelka i Misiałka razem!!! Uch!!! W dodatku masz takie piękne zdjęcia, takie niezwykłe ujęcia. Fotograf, kimkolwiek jest - ma talent. Oj, długo będę się tym gryzła. ;-) Ale tak na serio, to Szymuś jest... ładniejszy od Kamelka!!!! Buuuuu!!!! I czy dobrze dostrzegam, że ma jedno oczko mniejsze? Tak jak mój Wielbłądek, ale akurat drugie ;-) I mamusia Szymusia niczego sobie :-) A co do pięknego małego - kobitki: Małe jest do kochania, a duże jest do roboty! Mówi ta, co ma wszystko za duże :-( Andziu, chyba wezmę z Oriflame 620014. Dziewczyny, czy któraś z Was używa zalotki? Ile toto warte? rzeczywiscie daje takie efekty? Waham się. Co do Faberlica, to muszę jeszcze pospisywać sobie z katalogu on-line, bo papierowy przehandlowałam, hehe. Kumpelka się zapaliła, jutro ma dać znać, co wybiera. Ale ode mnie na pewno parę rzeczy będzie :-) jeszcze tyle mam do zrobienia, a pora już okrutna. Buuuu, czemu doba nie ma 48 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol, ja też proszę o przesylkę. Czuję sie jakaś taka wypluta, sama nie wiem dlaczego. Najchętniej wlazłabym pod kołdrę i spała. Może muszę sobie zaserwować jakieś witaminy na ożywienie? Możecie coś polecić? My wigilię zakladową mamy w przyszły wtorek. Potrawy zawsze mamy tradycyjne - zupa grzybowa i karp, są nawet makówki. Czy lubicie składać życzenia praktycznie obcym ludziom? Ja tego nie znoszę i tę część imprezy najchętnej bym pominęła. :( Widzę, ze wasze dzieci dopadły choróbska. Krzysiu na szczęście zdrowy, ale tez miał katar i kaszel, którymi ja go zaraziłam :( Dziś ma występ na konkursie jasełek. Nagadał się tyle, jakby musiał przez dwie godziny tańczyć i śpiewać, a tymczasem do wygłoszenia ma tylko jedną kwestię. :o :o U mnie skończył się maraton urodzinowy - trzy soboty pod rząd. W tę sobotę wybieramy się na łyżwy, mam nadzieję, że się nie zabiję na tym lodowisku. Może któraś z was pójdzie za mnie :( Mam już zarezerwowane noclegi w Austrii: http://www.moserhof-schladming.at/preise.htm Hura, hura, strasznie się cieszę :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj TAnie osobiscie wysciskalam za co dostawalam cudne bezzebne usmiechy;) dla KAceperka❤️ nula- uzywalysmy z siostra zalotke... nie jest droga moze 15zl?? nie pamietam ile dokladnie placilysmy... ladnie podkreca rzesy.... chyba kupie sobie nowa.... ja uzywam tuszu z loreala ten z odzywka i w sumie ma tak dobre szczotki ze jak sie pomaluje to mam dllllllluuuuuuuuugiiiiiiie i pieeeeekkkkknnnee rzesy:) wart jest 50zl...inne mnie nie zadowalaly....hehheh zreszta im jestem starsza tym mniej sie maluje :) podkreslam oko czarna kredka i tuszuje rzesy...kiedys uzywalam cieni... rzadko podkladu czy pudru ...nie lubie....przewaznie z fraszka mialysmy po nich plamy...buu np. kupilam sobie z oriflame ten z kulkami..w brazy ze zlotym( uwielbiam takie kolory) i po uzyciu po jakims czasie mialam plamy na twarzy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×