Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

co do leków to Bactrim, Ketotifen i syrop robiony w aptece + woda morska do oczyszczania nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko :) tak to ta konkretniejsze i okazało się ża miła też potrafi być:) Oj nie wiem kiedy znajde czas na czytanie - mężowi na pewni podrzuce \" I ty możesz być super tatą\" niech se chłop poczyta:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka uff uff jestem rano po kosmetyki domówione z avonu, potem z Lenką do lekarza bo też ma brzydki mokry kaszelek :( też mamy eurespal, multicebion ale małą wszystko wypluwa już nie mam koncepcji jak jej podawać najlepszy byłby syrop w czopkach che che teraz wróciłam z moja dwójeczką z dworu bo musiałam wyjść do sklepu a męża nie ma dobrze że teraz będzie miał 2 dni wolnego jutro do południa zrobimy wypad na kawkę do kumpeli na Bytków Mysico chodzicie do dr Marcickiewicz? Ja też do niej chodziłam jak mieszkałam na Bytkowie kurcze Judyta lazłam koło Ciebie i zapomniałam podrzucić Ci katalogi :( gdzie Majka?? Spectro zamówienie przyjete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiś znów pod kaloryferem, ostatnio tylko tam sie bawi ;-) Spectro, to może jeszcze coś? Jakiś kurs jak Marchewka? studia? Masz siłę kobieto! podziwiam! Mamuniu, niezły ubaw musieliscie mieć :-) Mysico, ja też to lubię. I nawet mój mężuś, który ma zazwyczaj alergię na książki. Ostatnio nawet nie pozwala mi czytać bajek - on sam będzie Kamciowi, \"bo to lubi!\" Ale mi się dzidzia rozgadała! a jak pluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, odezwij się! Mysico, trzymamy kciuki za Misiałka - i o mleko i o kupę;-) Tak sobie myślę, kogo mi brakuje na nk i wychodzi mi Majeczka i Agol. Czy jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapi dawno nie było:) Tak Andziu chodziliśmy do Ptasińskiej a teraz zmieniliśmy na Marcinkiweicz. Biedne te nasze chorowitki 🌼 dla Lenki, Patryka i Ali (czy ktoś jeszcze chory?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula, mówisz - masz :D Widzę, że dziś króluje temat lekarski, więc chcąc-nie chcąc muszę się dostosować. My właśnie po wizycie kontrolnej. Mały nadal chory, poprawa minimalna, jeśli do środy stan się utrzyma to włączamy Sumamed - antybiotyk. Do tej pory Eurespal, wapno, wit.C, Nasivin do noska. Dalsze L-4 było baaaaaardzoooooo kuszące!!!! Ale się oparłam pokusie i jutro do roboty, a tak strasznie mi się nie chce :( No ale nic to, byle do Świąt. A Mały zasnął mi w drodze powrotnej, dosłownie parę metrów od domu, ciekawe jak długo będzie spał i w związku z tym o której padnie wieczorem. Wczoraj bestia szalała prawie do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol - dołącz też do mnie :) ładnie zapraszam :) jestem dzis taka zmeczona, lazilismy 2 godziny, jak wrocilismy do domu i poczulam ze nogi mi juz wchodzą w wiadome miejsce to okazalo sie nie mia sera :( ubralam mlodego i po ser fruuuu teraz go usypiam a w piekarniku dochodzi miesko :) wczoraj moj maz mial urodz. i zrobilam kolacje przy swiecach :D nic to ze w polowie robienia dania okazalo sie ze tluczek wyrzucialm przy ost. kucharzeniu z mysla: eee do tego czasu kupie nowy, i w koncu musialam trzaskac mieso wałkiem ;) ale tez wyszło :) wkurw. sie maxym. na moja tesciowa, mies. temu jak brat meza mial urodziny to dzwonili do nas przez caly dzien zebysmy bron boze nie zapomnieli mu zlozyc zyczen, przeciez bedzie mu taaaak bardzo przykro!! I co?? my zlozylismy jak te baranki, ale mojemu mezowi wczoraj to juz nie zadzwonili zloyzc, po co?? chwala ze siostra jego pamietala, ucieszyl sie :) on sie wyprowadził to juz nie jest ich syn :O czujecie to?? co za kretynizm wtorny, pojebana rodzina. ale nagadam tej szurniętej babie jak sie spotkamy, oj popamięta mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewciu dziękuję za zaproszenie, bardzo chętnie dołączę, ale................... o so chozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to o co?? no o dołączenie do moich friendsów na n-k, piszesz ze do Nuli ze dolaczysz do niej na n-k, to ja tez chce zebys do mnie wstapila :D jak tak mozna o mnie zapomniec :( bbuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kąpałam Aluszka.....ubrałam jej świeżutką piżamkę... włożyłam do świeżo przebranej pościeli ...mówię że idzie pani nocka iiiiiiiiiiiii chlus .....jak pech to pech :( ...a ostatni paw był rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - Misio do schrupania :) A skąd wiadomo czy to rotawirus? Lek nic o tym nie mówiła. ...wiedziałam, że macierzyństwo to trudna sztuka......ale nie sądziłam, że jestem taka miękka .....a twardym trzeba przecież być!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Nulo i marchewko - bardzo proszę o wybaczenie!!!! Na swoje wytłumaczenie mam tylko tyle, że ja już jestem starsza pani, troszku niedowidząca, no i skutki są jakie są :( Nie dojrzałam, że Nuli brakuje mnie na n-k, tylko zrozumiałam, że tęskni za mną tu na kafe. No to se pomyślałam, skrobnę małe co nieco, co mi tam szkodzi, a kobicina się ucieszy ;) Potem patrzę, a marchewka mnie zaprasza. Myślę sobie o co chodzi????? Na tą kolację przy świecach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam wasze wypowiedzi z godziny 22.12 skoro jest dopiero 21.45? Albo zwariowałam, albo mam omamy wzrokowe. Ja dołączam do chorych. Temperatura - 36 stopni. Cholewcia, dobrze, że choć nie sztywnieje, jak juz stygnę. Miałam dziś fatalny dzień. Najpierw pokłóciłam się z szefową, choć nie miałam racji :( A teraz nakrzyczałam na Krzysia, bo zgubił już drugą rękawiczkę. Nawet nie to mnie tak wkurzyło, co jego podejście \"To kupisz nowe\". Teraz poszłam do pokoju, a on śpi słodko, przytulony do pajacyka. Aż mi głupio, że tak go potraktowałam. :( Mysico - ale z Miśka już wielki chłop. Nigdy nie uwierzyłabym, że nie ma jeszcze roku. Ma taki sam jeździk jak Krzysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - przy rotowirusie do klasycznych objawów przeziębienia dołączają się jeszcze wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - :( przykro mi :( ale będzie dobrze, zobaczysz!!!!!! ehh te choróbska, niech się 3mają od naszych pociech z daleka!!!! Agol - przyznaj sie że moje zaprosz. cię zatkało :D tak mi się przypomniało, że kiedyś gadałyśmy o basenie, czy ktoś się też nad tym zastanawiał? czy są jakieś chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - ale dlaczego tak mało??????????????? jeszce jeszcze jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest śliczny :) wydaje mi się podobny do mojego Kacperka :) co czyni go jeszcze ładniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisałam i mi wcięło:( Olkaa co do Miśka to może przez te włosy które urosły stał się taki dorodły:) Jęździk na razie super - choć to my go wozimy:) Mężuś dzownił - śpi sobie w fajnym hotelu - a kiedy ja się wyśpie:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, napisz mi ile mam ci przelać :-) Moje spodnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3ad448f0277a4de.html Już dawno nic nie szyłam - przy Kamciu sie nie dało. Ale teraz bąbel coraz więcej czasu spędza na zabawie samodzielnej i w końcu mogę! Taka jestem z siebie zadowolona :-P Mysico, fantastyczne zdjęcia. Misiek jest urodzonym modelem. W grudniowym Mamo to ja jest ciekawy artykuł o alergiach i pasożytach. Od razu przypomniały mi się kłopoty Misiałka. Czytałaś? Jeśli nie, to polecam. Poszłam sobie kupić dziś biustonosz i wiecie co? NIE SZYJĄ TAKICH ROZMIARÓW!!!! Wszystkie za małe... Pochlastam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegar się tukej chrzani, tak nie mozna, przeciez ja musze pisac i wysylac w spokoju, a nie drżec czy na pewno mi nie skasuje zanim skopiuje, nie mozna sie skupic przez to (to byl apel do władcy forum zeby cos zrobil z tym :P ) cholerka jak tym razem nie pojdzie to juz nie wiem :( mysico - a co, może nieprawdę piszę hęę :P i nie kryguj się tylko dawaj te fotki :) Michaś zachwycony że ma dziadka do zabawy :) fajnie ma :) Aluś sie slicznie bawi, i pokoik ładnie wyszedł ci Mamuniu, firaneczka pierwsza klasa, ozdoby b.łądne. Tania do schrupania - już nie czuje ze rymuje ;) i te gole nozki odwaznie prezentuje, ja bym zamarzła ;) ale moj tez taki goracy, obnojetna mu temp. w pokoju :) więcej zdj. nie widziałam. Ameno.Idę sobie bo mi wali na dykiel :P doooobrej nocyyyyyyyyyyyy P>S: zdj. spodni mało widoczne, ale ty kobito wytrojona chodzisz fiu fiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzis odbieram moje nowe firanki do kuchni i salonu ( juz sie nie moge doczekac hheh) czekam z niecierpliwoscia na firany w auta i narzute;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze ze ciag dalszy tych okropnych przeziebien:( Ja tez podawalam Tatiance Eurespal i musze przyznac ze szybciej wyzdrowiala niz ja no i obylo sie bez antybiotyku . Ja sama mam od wczoraj znow opuchniete gardlo i dretwy jezyk .Trudno mi jesc .A syrop nic nie pomogl .Czuje jakbym miala dosyc zwezony przelyk .Jutro ide z mala na szczepienie to sie przebadam .Moze zas jakas alergia . Mysico - moze to glupie ale ja nigdy nie lubilam czytac takich starych ksiazek .Chyba jestem wzrokowcem:) i lubie patrzecn a cos nowego o ladnego .Zaczelam wlasnie czytac fajna ksiazke :) idzie mi co prawda jak krew z nosa ale czytam dzielnie :) Trzymam kciuki za nowe mleczko :) Napewno bedzie dobrze :) Pyniu - rosnie jak na drozdzach :) a i fikac juz zaczyna z dnia na dzien coraz bardziej :) Twoja Alusia tez sliczna i nie mala dziewczynka .Ach te nasze pannice .Jak ten czas leci :) Andzia - to z ciebei mala zawierucha :) Agol - zycze zdrowka dla maluszka . Marchewko - ogladalas Rozmowy w Toku o tesciowych :) hihiihihih moze ktorys chwyt pomoze ? i sie pamiec mamusi poprawi hhehehehe :) Mysico- masz slicznego synusia :) !!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×