Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Agol - ja też proszę o zdjęcia Szymusia :) Olkaa - nooo, przecież jeździsz na rolkach to na lyżwach napewno też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdzę na rolkach, ale na łyżwach nie potrafię. :( Próbowałam kilka razy i nic z tego. :( Taka oferma ze mnie. A czy upadki są takie bezpieczne? Polemizowałabym z tym, bo na rolkach zlamałam rekę i lekarz powiedział mi, że już było tego dnia sporo takich nieszczęśników. Fraszko - jak chodzilam na siłownię, to często spotykałam dziewczynę z synkiem. On siedział w foteliku, a ona ćwiczyła. Niestety, u mnie takie coś by nie przeszło. :( Agol - dziekuję za zdjęcia. Rzeczywiście, śliczny twój maluch, ale Krzysiu i tak najładniejszy ;) ;) Najfajniejsze jest zdjęcie w tej wielkiej czapie. Jeszcze pół godziny i do domu. Uff, już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko Patryk taki już duży i elegancki :) śliczny chłopczyk. Kurde jak on daje radę z tymi okularami, bo mój to by je non stop ściągał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol- tatanka07107@wp.pl prosze o foteczki :) marchewko - moja zjadla Warzywka z cielencinka i padla :) spi smacznie w wozeczku bo gotuje w kuchni i tam sie uspila :) Judyta - to my wyrodne mamy jestesmy hehehehhe :) tyle ze mojemu mezowi sie podobaja i o dziwo nie mial nic przeciwko zebym kupila sobie lakiery hehehhe nawet nie zgrzedzil jak szlam do drogerii :) Mam pytanie do dziewczyn ktore karmily piersia , mianowicie czy wam tez zmienil sie rozmiar staniczka na duzoooooo mniejszy ? w dodatku piersi nie prezentuja sie juz tak ladnie ? masakra .Ide po tabletki anty zawsze po nich mam fajniejszy biust . W styczniu idziemy na wesele i musiabym chyba juz doslownie worek z zieminiakow ubrac bo to ze kg to juz jedno ale ze prawie plaska to koszmar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa małe jajka sadzone - a tak prezentują się moje \"piersi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio?!!? Biust się zmniejszy? Dżiiiiiizaaaaaaaaas! Oby! Ja proszę o cztery numery! Fraszko, pytaj Andzię :-) Ja wzięłam wydłużający, brązowy, a potem jeszcze \"efekt skrzydła\" z taką cieniutką szczoteczką. Nie wiem który lepszy. :-D Po Astorze mnie uczula :-( Marchewo, do Klubu zapisuję Kamcia - zacałowałabym te jego oczka! Czasem się zastanawiam, czy on tak ma, czy po prostu robi szelmowską łobuziarską minę ;-) A muszę sie wam pochwalić, jak moje dziecię pięknie mi pomaga przy ubieraniu. Już od jakiegoś miesiąca tak robi, że sam zgina i prostuje rączki albo podnosi raz jedna i raz drugą, żebym mu szybko zdjęła i założyła rękawki :-D Kochany aniołek! Dobra, koniec plotek, ide szyć spodnie, bo zima przejdzie, a ja nadal będę z nimi w lesie. Jak skończę, to się pochwalę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nie nie jest aż tak źle ale to wynik że wczęśniej ważyłam 45 kg i intensywnie ćwiczyłam i niestey jakoś zrzucałam zawsze biust:D:D a teraz nic nie robię ważę 53 kg i biust jakiś jest:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uszy świni - tak moje piersi ;) albo jak naleśniczki albo jajka sadzone :)) jednym słowem nieciekawie możemy następny klub otworzyć, kto na prezesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na nową garderobę mnie nie stać a w starą cięzko się zmieśćić - za to spodnie ciążowe fajnie leżą:D:D nula ja też proszę o uszycie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie zmniejszył, ale zawsze miałam A, więc musiałby kompletnie zaniknąć. :o Ale muszę się pochwalić, ze mimo wieku i długiego karmienia wyglada dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze byłam chudzina i biuścik malutki. W czasie ciąży jak zaczęłam przybierać na wadze, to wyglądałam w końcu normalnie, jak człowiek z biustem :D, nawet na dekolt mogłam sobie pozwolić. Potem w czasie karmienia cyce jak silikonowe, może nie ogromniaste, ale takie jędrne okrąglaczki. Jak skończyłam karmić to biust trochę zmalał, ale w porównaniu z tym co było kiedyś, to nadal byłam zadowolona. Zresztą trochę kilogramów mi też zostało i byłam przeszczęśliwa z tego powodu. Potem niestety zaczęły się kłopoty, mnóstwo stresów i waga poleciała na łeb na szyję, a cyce za nią. No a teraz jak wyglądają, to już wiecie :( Pewna para przy nastrojowej muzyczce, przy blasku świec - gra wstępna na całego. W pewnym momencie on zaczyna przesuwać dłońmi po jej plecach w górę i w dół, w górę i w dół i tak ciągle i znów. Ona zaciekawiona, nie wytrzymuje i pyta: \"Kochanie co Ty robisz\", on: \"szukam piersi\". Ona rozweselona: \"no co Ty, to z przodu!\", na co on: \"tam już szukałem\"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatianka nadla spi :) ojjj juzdawno tak nie mialam niewiem co robic z tym \"wolnym czasme \" Zamiast prasowac to caly czas biegam z kuchni i zagladam co kilkacie :) Wasz jak nalesniki i jaja sadzone a moje jak ....... pigmejki masakra .:( blleeee .W dodatku dobrze wysluzone :) Nula- zawsze kupowalam Loreala ten co mamunia ale ostatnio skusilam sie na tego astora . A ile kosztuje ten z F? Chyba czesciej bede podawac malej te warzywa z cielencinka ;-) hehheehe .A tak na serio chyba jej sie dobrze spi bo ma chlodniej a ona jak mamusia i ciocia niecierpi byc w domu bardzo cieplo ubrana . Ja jak wchodze do domku to zaraz gatki zrzucam i Tatianka tez lubi byc z golymi nozkami .:) Najlepsze jest to ze tesciowa wczoraj powiedziala mi ze ona juz wie po kim mala ma charakter :)? hehhehe po mnie .Smiala sie ze juz do niej Monisia wolala hehhehehe .( na drugie ma Monika ) a ja jej na to ze tak ma byc hehhehe .Tyle ze bede miala okazje zobaczyc jaka nieraz zmierzla jestem .A jak faktycznie bedzie taka jak ja bylam bedac dzieckiem to mam przerabane ;-) ihihih . A drugie stwierdzenie tesciowej to to ze jestem przewrazliwiona i ....... boje sie mala zostawiac z nia ?!!! szok .A moj maz skwitowal to najlepiej Monika sie boii ze to wy bedziecie sie bac zostac z mala hhehehehe .Bo juz raz tak bylo pojechalismy na zakupy atatianka zostala u tesciow i co ? jak wrocilismyto tesciu nerwy mial jak niewiem i wcale nas nie zatrzymywal hehehhe bo mala dala im koncert .I jak wczoraj jechalismy do Reala to tesciu mowi - uspijcie ja co ? hreheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGOL-ten piekny usmiech mnie rozwalil :)masz slicznego bobasa :)a juz w tej ramce poszukiwany no poprostu the best :) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo temat piersi..... ja wole miec malutkie tylko zeby mi za nisko nie opadaly heheh jak karmilam o dlugo po to wszyscy do nich wzdychali takie byly bujne;) teraz mam malenkie... co prawda jak chodze w staniku to wydaja sie wieksze... ale po sciagnieciu....czary mary i nie ma heheh cycuszki-placuszki.... powiem tylko tylke mezowi pasuja i od dluzszego czasu zachwyca sie nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po kolędzie szybko i bezstresowo ja pomimo że karmię to i tak mam dwa piegi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluszka dziś od rana wymiotowała, kaszlała i od razu odruch wymiotny, jadła i odruch, piła i odruch....ale się męczyła - mój aniołeczek!!! Do tego przyplątały się kupy luźne o smrodku tak przeraźliwym, że trzeba je od razu ewakuować z mieszkania !!!! Zamówiłam lekarkę ....no i tym razem Bactrim.....Eurespal nie pomógł :)....a najgorsze że waga spadła....a ja już marzyłam o 7 :( Niech te choroby się już skończą bo trzeba jeść i rosnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo makijażu....to ja już nie pamiętam kiedy oglądając się w lustrze byłam zadowolona z tego co widzę....ostatnio stwierdzam co najwyżej... może być...oby Polska nie zginęła i idę do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×