Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Jezuu kochany, że ja o takiej porze z nerwów nie śpię... Andzia ❤️ wracaj,proszę. Mam nadzieję,że Cię nie obraziłam. Nie jesteś żadnym forowym mącicielem. Wyraziłaś swoją opinię i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odwiedza, nie odwiedza. Ja Czesia to tylko tak platonicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję...że mamunia Agola...nie widziała moich emotów...bo mi się też dostanie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu kochana, szukałam Cię i cierpię na bezsenność przez Ciebie ❤️ Wracaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktos z was mial ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pana Kucharka nie polecam gyż jest niekompetentny i nie ma wiedzy do leczenia kobiet. Nie rozpoznaje ciązy , na którą przepisuje tabletki na wywołanie okresu! TRAGEDia zobaczcie opisy na stronie: www.znanylekarz.pl/lekarz-20548-lek-med-arkadiusz-kucharek-ginekolog-bytom.php - 30k -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy Śpiewa skowronek nad nami Drzewa strzeliły pąkami Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosnę w głowie mieć Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy Śpiewa skowronek nad nami Drzewa strzeliły pąkami Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosnę w głowie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też nie otwiera, wyskakuje jakiś błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja fajnie :D:D nie to żebym się cieszyła z waszego nieszczęścia, ale już mnie taka kur***a szczeliła że chciałam gada odinstalować, gdyby nie to, że mężnięty powiedział że inszego nie mamy :O:O szkoda żenie wspomniał o tym kiedy instalowałam ten nowoczesny cud :O a mojego dostarczyciela neta to przeklęłam w 100 językach i obiecałam zerwanie umowy :P:P:P hahaha :D no to może mu wybaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde a ja myślałam ze z moim lapkiem coś nie tak :D cześć dziewczynki wieści z mojego frontu: mieszkanko wypucowane, po wysiłku intelektualnym wysiłek fizyczny najlepiej mi robi, dzieciory śpią, pyffko wysączone ide powiesić pranie i myju myju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajeżdżam Brodkę na you tubie, aż boje sie przełączyć gdzie indziej zeby mi nie wcielo zaś neta :P leci już chyba z 9 raz :D:D:D u nas wieści z frontu: poszliśmy dziś na spacer i tam spotkaliśmy diablęta, te o których wam pisałam wczoraj :D:D morał z tego taki, że to przed czym uciekasz dopadnie cię tam gdzie się tego kompletnie nie spodziewasz :D chyba nawet polubię małe diablę numer jeden bo dziś wykazał się mega odwagą, normalnie aż mi go szkoda było :D ale dał radę, no zuch chłopak po prostu :D opiszę stosownie jutro :D:D przy kąpieli jak zwykle było larmo, bo P nie usłyszał kiedy opowiadałam że K się nie lubi kąpać w dużej :D ale się P zdziwił :D ale przeżyliśmy, a za to jak dokładnie był umyty heheh :D ( i pół łazienki też :P ) no i nius dnia, było tak gorąco u nas, że obcięłam sobie dżinsy i zrobiłam z nich szorty :D i wyszłam pierwszy raz od kilku lat w krótkich spodniach :D:D (a nogi białe jak u córy młynarza :P:P:P ) ale kij z tym, fajnie jak się pot z d**y nie leje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zaś problem z ładowaniem forum, już mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×