Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almodovaro

kobieta powinna byc dama a w łozku dziwką

Polecane posty

Dokładnie tak uważam, zawsze zrobi to o czym zamarze i zawsze bedzie miała czas i nigdy nie bedzie szukała wymówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiekszość kobiet nie umie przełamac pewnych barier a jak to robią to tylko z poswiecenia. Dlatego czasem wole profesjonalistke, która robi to za kase ale robi do naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od swajego faceta nie chce by byl ani alfonsemani macho ani dzentelnenem. Ma bys soba, rozmawiac ze mna o wszystkim i byc moim przyjacielem. W lozku facetemz ktorym mozna wyprobowac wszystko (w granicach rozsadku) i ktory powie mi czego oczekuje i ja bede mogla powiedziec jemu. Musi umiec dawac i brac, byc zabawny inteligentny. Czasami lagodny czasami twardy...Ma byc partnerem na cale zycie a nie jakim idiota na bialym rumaku obsypujacym tabunami roz. Chce przyjaciela i kochanka. Nic wiecej. PS: na szczescie moj facet taki jest :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoon, proponuje wiecej rozmawiac z kobieta. moze mile Cie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wspaniałom żonę ale pewnych fantazji Ona nie spełni, dlatego czasem to robię i jest mi z tym zle. Ale na pewno nie bede sie rozwodził z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoon, skad wiesz ze nie spelni? nie to ze mam cos do prostytutek...ale uwierz czasem robimy takie zeczy ktorych by Ci prostytutka nie dala. A tylko dzieki szczerej rozmowie. Nie chce moralizowac zreszta bo mam sporo za uszami. Po prostu uwazam ze duzo problemow jest z braku zrozumienia i tyle. Nie potrafie sobie wyobrazic czegos co zrobila by prostytutka a nie zrobilabym ja. A dzwka sie nie czuje...i na pewno nie jestem dama. Kurcze juz chyba lepsza dziwka niz dama mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy rózne fajne rzeczy w łóżku ale tak naprawdę tylko prawdziwa dziwka, super profesjonalistaka bedzie dziwką w łózku. Tak już jest i w tych sprawach (mówie o byciu dziwką w łóżku) mało która kobieta im dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe chcę uogólniać bo większość z nas uprawia normalny radosny sex ale czasem facet chce mieć naprawdę dziwkę w łóżku i mało która z was nie wie jak sie zachowac, bo niby skąd ma wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...nigdy u dziwki nie bylam na razie :p wiec nie bende sie spierac Moza ze malo cwiczycie hehe (zartuje nie biez tego do siebie). W sumie mi by nie przeszkadzalo jakby sobie maz na dziwki chodzil. Tylko niech badane beda. Moje watpliwosci maga wynikac z niewiedzy. Ale spytam czym dziwka rozni sie od innej kobiety (nie koniecznie zony). Robi \"inne zeczy\"? jest bardziej aktywna, bardziej doswiadczona? Sory ze dopytuje ale mnie to zastanawia. Tak z ciekawosci czystej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
A ja mam duze potrzeby seksualne i seks jest dla mnie wazny , lubie też próbować nowości ale oczyiście w pewnych granicach .Czasami pozwalam powiedzmy" dominować "mojemy facetowi w sypialni , ale nie podoba mi sie to ,ze on to pozniej chce przekladac na normalne życie. Tu zdecydowanie wole partnerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co goraccca
ty nigdy dama nie bedziesz. jedynie tanim kurwiszonem i dziwka bez klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wierzylam i nie wierzylam
Swist a czym w seksie jest rozsadek i gdzie jest jego granica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wierzylam i nie wierzylam
20:06 nade mna ...Czy myslisz ze świst to gorraca?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co goraccca
oblizuje sie na myśl o seksie z kozlami w ZOO:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzylam i nie wierzylam, No granica jest plynna....Sprobujesz czegos to sobie ja przsuwasz hehehe Chyba ze sa zeczy ktore obydwie strony wogle nie kreca to nie mao czym mowic (do czasu kiedy krecic nie zaczna). Świst to świst i tyle. :P. Bez porownan prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wierzylam i nie wierzylam
Jednak to goraca :O:O Lecz sie nimfomanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj na drzewo bo w nos dostaniesz debilu. po pierwsze sam sie lecz po drugie nie jestem goraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwką trzeba się urodzic trzeba nią być.Oczyfiscie wiekszośc to zwykłe lachociagi ale zdarzaja sie perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to włozku sie kłade i wysypiam z regoly:-) a byc dziwka w lozku to nie sztuka haha tak mi sie wydaje:) , ale nie byc tą dziwka to jest sztuka dopiero:D takze drogie panie bierzcie sie za robote a nie tylko lezycie jak kłody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoon, ok ale dalej nie rozumiem. Co ci daje dziwka. Ma lepsza technike, jest zdecydowana na wszystko? Poprostu jesli mozesz to daj jakies konkrety. Dlaczego chodzisz do dziwki: 1) bo lepiej caluje 2) jest bardziej aktywna 3) niczego mi nie odmowi 4) rajcuje mnie sam fakt ze jest dziwka ...itp zdradz jakies szczegoly prosze. Slodziutka laseczka, :) fajnie masz bo ja mam problemy z wysypianiem ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co
wkurwiacie mnie na maksa! wkurwia mnie to pieprzenie wieczne o tym samym! wszyscy jak to przewaznie bywa jestescie kurewsko beznadziejni w lozku... glownie te panienki co to "pozwalaja", "zgadzaja sie", "laskawie toleruja"... precz idiotki! swiaj jeste pelen prawdziwych kobiet, imitacje nie sa potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swist---> no widzisz bo spi sie we dwojke a samemu odpoczywa no ale jak chcesz to moge ci ustapic troche miejsca na moim łozu, moze tez sie wyspisz;p a co do tych dziwek, to są tępe glupie i robia to jak kroliczki , odpowiedz krotka zwiezla i na temat :D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym ze Swist
To goraca w przebraniu :OOO Oryginalu juz nikt nie trawi.Kurwiszon !!!!!:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam że dziwka to imitacja kobiety. Dla mnie imitacją jest pijaczka z zapuchnięta gebą co nie pilnuje dzieci tylko sie rucha za jabola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trudno się Leonowi przyznać, że najbardziej kręcą go profesjonalistki. Jak myślicie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×