Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blu berry

Nadal sadzicie, ze robienie badan na HIV to przesada?

Polecane posty

Byl tu taki topik (chyba nawet kilka), w ktorym autor pytal sie czy przed pojsciem do lozka z nowym partnerem robimy sobie testy na obecnosc wirusa HIV. I wiekszosc ludzi byla strasznie zdziwiona, po co robic, ze przeciez to oznacza brak zaufania do partnera itp http://facet.interia.pl/news?inf=772092 Przeczytajcie sobie ten krotki artykul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra życiowo
dziś było w wiadomościach że w Polsce drastycznie wzrosła licba wykrytych przypadków AIDS i zakażenia wirusem HIV ja byłam ostrożna i rozsądna, w końcu nie jestem niedojrzałą kretynką mającą nawyk bzykania się z kimkolwiek..., i mojego ukochanego poprosiłam o wyniki testów HIV i dostałam je po prostu wiedziałam że obijał się po świecie, miał wiele partnerek, z doskoku, i miłość miłością ale życia nie chciałam ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiszek
a ja mam niedługo wyniki... w życiu sie tak nie bałem... mam takie chwile ze płacze jak małe dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na to rade
kochalem sie tylko z jedna kobieta i ona bedzie moja zona! to proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra życiowo
klawiszek, czekaj spokojnie, potem będziesz się martwić albo świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiszek
nie da się czekac spokojnie bo nie da się zapomoniec i jak pomysle ze cos moze byc nie tak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra życiowo
mam na to radę, o święta naiwności, gdyby to było takie proste... a gdyby twojej partnerce przetoczono zakażoną krew czy co tam... dróg zakażenia jest wiele teraz trwają testy krwi dziewczynki - pisano o tym - która ukłuła się strzykawką z igłą zakopaną w piachu na plaży i też nie ma pewności czy dziecko nie zostało zakażone wirusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na to rade
a co jesli dojdzie do zakazenia pomiedzy badaniem a wynikiem? przesadzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiszek
ja sie mogłem zakazic od przypadkowego seksu... niestety nie wiedzialem co sie zemna dzieje... znałem dziewczyne z 5 minut wiec jesli zemna była chetna to i z innymi tez napewno, tylko dlatego robie testy ... dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiszek
ludzie jak sie dowiaduja ze moge byc zarazony przestają zemna nawet gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
mam na to radę, oczywiście że tego nie można wykluczyć jak i wielu innych czynników ryzyka, np masz stałego partnera np męża a on robi skok w bok, zakaża ciebie i dzieci... jednak chodzi o pewne prawdopodobieństwo i zwiększenie... swoich szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la limba
ja niedługo też idę zrobić te badania. mój mąż był moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym przez ostatnie 10 lat, ale okazało się, że zdradzał mnie przez blisko 2 lata. mam teraz w sobie cały syf który nazbierała w swoim zyciu tamta szmata i jej mało święci partnerzy, bo wszystko mi mężulek-smieć przywlókł. CHce mi się rzygać to raz, dwa - naprawde boję się o wyniki. nienawidze tego śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reakcjonista
la limba Jesteś porąbaną suką tfu.Czysta się znalazła kurwa mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×